Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PC na hry tipu CoD4 do 11 000,-


battman

Otázka

Jakou sestau by jste mi doporučili? Téma zakládám teď ale PC s ebude kupovat koncem června (sám bych s emomentálně nedoplatil tak počkám an vysvědčení :D). Nebude na nejnovější tituly aby jely na plný detaily. Zatím sem s ekoukal a zajímavě vypadá toto (našel sjem ji an foru) http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0Y37010VJU010ZHH010HZ7011123010IYL010N9P010I2201. šlo by na tom třeba Battlefiled BC2 na střední detaily? Já se takhle moc nevyznám (jak je vykonostně silná na novější hry).Šlo by na ní CoD 6 (taky na střed nebo na nejnižší detaily)? Kdyžtak mě prosím vypište i jiný sestavy.

Díky všem co mi jakkoliv pomůžou. Budu dávat i thanks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

jak mám ceny? já stavím počítače přes 3 roky a vím, co se v jakých cenách pohybuje...psal pc sestavu...pod pojmem pc sestava si představuju PC+monitor+klavesnice+myš ;)

i kdyby to bylo 11 000 Kč jen holé pc, tak z toho nějaký super pc nepostavíš...na hry jako cod4 to sice bude stačit, ale ty nejnovější hry už to fakt nezvládne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já mám

ASUS P5G41-M LX2

Pentium Dual core E6500 2,93 GHz

4096MB DDR2 1066MHz CL5 A-Data / Gaming Edition (KIT 2x2024MB)

ATI Sapphire HD5670 HM 512MB GDDR5

SEASONIC SS-400ET-T3, 400W, 80Plus

HDD WD Caviar SE16 / 500GB / WD5000AAKS / 16M / SATA300

minitower Asus

kupoval jsem to někdy v květnu 2010 a vyšlo to na cca 10 500,-. Dodnes mi choděj hry na max bez AA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu