Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PL- Pocket Legends


waper

Recommended Posts

Zdary, napadlo mě udělat seznam hráču hry Pocket Legends, prosím napište mi Váš nick a já ho dodám do seznamu, zajdem nějakej dung ;-)

Info o hře :

Pocket Legends je MMORPG od firmy Spacetime Studios, které je prozatím k dispozici pro iOS. Hra je již několik měsíců dostupná pro iOS. Za tu dobu prošla velkým vývojem. V současné době se čeká na schválení klienta ve verzi 1.3, který přináší nejvíce novinek. O tom jaké přinese budeme informovat později. Dnes si představíme hru samotnou.

V době ohlášení a představení prvního traileru jsem se začal těšit, protože MMORPG v té době na iOS chyběla. Nyní s odstupem času musím říct, že se stále nikdo nepřiblížil skvělé hratelnosti Pocket Legends ani v nejmenším. Hra je zdarma a každý má možnost vyzkoušet první lokaci, která má 15 dungeonů. První lokace je omezena do 13 lvl. Pokud budete chtít pokračovat ve hře dále, tak si musíte koupit další lokace. Každá nová lokace stojí 10 platinum mincí.

Pocket Legends v bodech

3 hratelné postavy

9 různých lokací

68 dungeonů

postupně těžší obtížnost

velký počet hráčů

aktivní vývoj

PvP

jednoduché ovládání

Galerie :

pocket_legends_mmorpg_04.pngpocket_legends_mmorpg_03.png

Seznam hráčů :

nick na foru - nick ve hre

waper - Wapercz

burkys - Buraczeko

caesar - Datol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BURKYS : tam ale musíš mít nick postavy ne ?? aby sis mohl přidáva do friends listu ? ..

Kalexar : určitě si mě přidej a napiš...sem tam skoro furt, teprv se seznamuju s hrou, ale je to super :) wow v iP provedení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu