Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Microsoft nejspíše začal pracovat na nástupci Xboxu


Assassin

Recommended Posts

takže dle očekávání žádná změna rok 2014 jako nejbližší pravděpodobný termín což já vítám....se současným xboxem jsem spokojenej mám ho od roku 2005 a vydržím i do roku 2014 .)

tak to ti gratuluju chlape, ja mám x360 od prosince 2005 a už je to můj 3. a zároveň doufám že i poslední

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máte za revize ???

Já mam Xboxe docela krátce v červnu to bude rok, tak doufám že ještě pár let vydrží.

to ja mam od kvetna, a taky doufam ze mi jeste vydrzi 2-3 roky:))

a co donyvoho xka tak se na neho dost tesim:)a vim urcite ze koupim xbox 720 nebo jak se bude jmenovat.

Teda jestly PS4 nebude lepsi:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti gratuluju chlape, ja mám x360 od prosince 2005 a už je to můj 3. a zároveň doufám že i poslední
No já to myslel jako že to byl můj první xbox. Jinak mám sedmej kus.

3. a 7. xbox, tak to mě ...., hoši to není hajzl papír aby sis ho kupoval po každém opotřebení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je mi teda novinka , že by MS začalo dělat na nástupci.... Už bylo na čase přeci jen je tahle generace 6let stará a jestli se bude dodržovat 8letý ciklus tak nejdéle v roce 2013 tady je nová generace ... Už aby byla , tahle generace sice není špatná ale bohužel již poměrně zastaralá , technologicky samozřejmě, mít v roce 2011 je 2xAA a rozlišení 720p někdy i sup HD je trošku Out ... No nic musíme si ještě na novou generaci počkat ale doufám že již příští rok bude na E3 oznámena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a SONY je v prdeli :) .... (zase budou vymejšlet v laboratořích minimalně 40 jadrovej procesor jako 8jadrovej u ps3 kterej jim ve finale stejně byl k hovnu :)

Někde sem četl že sony u PS4 ponechá CELL procesor , sice bude mít jen 8jader ale třeba zvíší frekvencí přidají HyperTraiding s máš s toho krásných 16instrukci v jeden okamžik ... .U sony není problém v procesoru ale v nedostatku pamětí jak u Grafiky pouhých 256mb a ram 256mb ... když tohle Sony upgraduje mají zas na mnoho let vystaráno ... A nebo použijí procesory co NGP ... Sony nikdy nebyla v prdely, jen maličko pozadu ale není se co divit když PS3 vyšla skoro rok po X360tce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No graficky zaostává to bych neřekl ale máš troška pravdu co se týče lidí co říkají že to bude Xbox 720 tak bych to bejt jima moc nevykřikoval, bůh ví jakej tomu daj vůbec název, muže to bejt třeba Xbox Evolution nebo Xbox 2/3 :D Co se týče mě, pokud budou penízky tak kupuju hned jak to vyjde, do xboxu jsem fakt blázen. Akorát pokud to nejsou jen spekulace a opravdu to vyjde tak doufám že udělaj podporu her pro X360 a pro starej Xbox... Ale o tom se dá jen spekulovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No graficky zaostává to bych neřekl ale máš troška pravdu co se týče lidí co říkají že to bude Xbox 720 tak bych to bejt jima moc nevykřikoval, bůh ví jakej tomu daj vůbec název, muže to bejt třeba Xbox Evolution nebo Xbox 2/3 :D Co se týče mě, pokud budou penízky tak kupuju hned jak to vyjde, do xboxu jsem fakt blázen. Akorát pokud to nejsou jen spekulace a opravdu to vyjde tak doufám že udělaj podporu her pro X360 a pro starej Xbox... Ale o tom se dá jen spekulovat...

myslim si ze podpora her Xka360 bude urcite, co se tyce Xboxu(1) tak nwm nwm, mam pocit ze podpora her Xka1 nebude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS1 má i 3D hry. Cynik by řekl, že snad i víc, než čistě 2D. Ale každopádně, pokud už rozděluješ hry podle grafiky, tak ti o ní docela dost jde. A to je IMO dost chyba.

A pokud napišeš "stupidní staré hry", proč vlastně chceš podporu PS2? Vždyť by jsi ty stupidní staré hry z PS2 stejně nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu