Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Microsoft nejspíše začal pracovat na nástupci Xboxu


Assassin

Recommended Posts

Ze začátku závady budou určitě, taky třeba po vydání novejch Windowsů rok trvá než se vychytaj všechny mouchy :)

jsem taky zvědavej,jestli bude možnost hraní her ze 360tky..jsou to pecky hry.a byla byto škoda,kdyby ta možnost tu nebyla.ale to si nemyslím.to zase Hekři budou mít prácičku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS1 má i 3D hry. Cynik by řekl, že snad i víc, než čistě 2D. Ale každopádně, pokud už rozděluješ hry podle grafiky, tak ti o ní docela dost jde. A to je IMO dost chyba.

A pokud napišeš "stupidní staré hry", proč vlastně chceš podporu PS2? Vždyť by jsi ty stupidní staré hry z PS2 stejně nehrál.

No hrát hry z xbox 1 na širokoúhlé 30" FULL HD LCD TV mi přijde stupidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hrát hry z xbox 1 na širokoúhlé 30" FULL HD LCD TV mi přijde stupidní.

Ty nebudeš hrát starší hru jen kvůli horší grafice?

30" je kolik? 76 cm? To zase tak velká TV není, aby na tom minulá generace vypada nějak příšerně. A i kdyby ano, není problém si pořídit nějakou CRT TV. Za ty hry, co vyšly v minulých generacích to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu