Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad company 2 - online ranking


Jeniczech

Recommended Posts

Klidně mi napište když budu online, trofej už mam ale rád pomůžu

wito, taky potřebuju říznout 4 lidi, myslíš, že to jde 5x seknout jednoho stejnýho kámoše nebo 5 různých přátel?

Stačí sekat do stejnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se damage nezvyšuje (alespoň u sebe to nijak nepociťuji:-)), spíš tě někdo trefil do kebule, to je po tobě hned nebo skoro hned. větší damage můžeš zvýšit některou specializací (magnum ammo) a s tím tankem je to divný, to tě jako trefil v tanku snajperkou? za půl roku jsem nic podobného nezažil, jó to C4 skoro furt...

Seděl jsem v tanku, najednou smrt a kamera zabírala snipera ve křoví, tak nevím, každopádně dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seděl jsem v tanku, najednou smrt a kamera zabírala snipera ve křoví, tak nevím, každopádně dík

zabil tě pomocí c4 nebo mortaru... a snad poznáš jestli ti vybouchl tank ne ? .. sniperkou tě zabít prostě nemohl :) leda že by si byl v tom ruským tanku který má pro výhled takovou obyčejnou zasklenou škvíru, ale mám za to že prostřelit to nejde stejně jako nejde někoho zabít škvírou u stacionárního kulometu..

EDIT: no a nebo si vzal ze země kit inženýra a sejmul tě RPGčkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu