Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry se zombie


Vanour

Recommended Posts

Zdravicko dost me berou vyvrazdovacky kde se likvidujou zombie. Prosim poradte nejake gamesy klidne i opacne neco jako stumb the zombie (pokud neco je). Neco spise nenarocne je to do notase. 2,16ghz procak 2jadro , 512grafika integrovana, a 3gb ram

Neni to zadne delo ale tak jede to a neco malo to utahne diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přez psx emulator- resident evil 1, 2, parasite eve 1 a 2 pak resident evil 3,4 (5ku asi nerozjedeš to nevim a nebo možná jo třeba se mýlím tak mne opravte někdo kdyžtak) no tyhle hry stejně asi znáš tak dál už mě napadá jen Land of the dead road to fiddler's green a možná dead rising 2 x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela známa hra se zombie je Left For Dead, Left For Dead 2. Hrál jsem první díl a musím říct, že mě to moc nebavilo, protože pořád jenom "zabíjíš" zombie a proti tobě stojí celé město, nebo budova plná zombie. Ale, ze začátku je to docela zábava. Hra bude spíš dobrá přes multiplayer. Hraješ ve skupině 4 lidí.

[url]http://www.left4dead.cz/[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Prototype

Tahle hra je něco jako GTA. Ale s tím rozdílem,že běháš po reálnem Manhattonu v NY a skáčeš po budovách. N2co jako Assassins Creed ale v ulicích New Yorku. Máš různou škálu zbraní. Jsi vlatně zmutovanej a nakaženej virem,na kterym jsi pracoval v laboratořích. No a ten vir ti vymaže paměť, ty plníš mise a zjišťuješ svou minulost. Nejlepší na tom je,že svý zbraně měníš v různy zbraně,pěsti,palice,srapý,sekáč na maso apodobně a své tělo můžeš obrnit štítem. Je to pěkně krvavá hra zvlášť jakmile se vir rozšíří mezi obyvatele a všude sou zombíci. Takže ve městě se nacházej vojáci, zombíci, civilisti a TY :) Tahle hra mě neuvěřitelně chytla. Jsou tma i vedlejší mise. A to pořádná nálož vedlejších misí. Koukni se na www.youtube.com na gameplay a do www.google.com zase najeď na obrázky. Fakt masakr :)

PS: Chtěl jsem vložit Screeny ale šel sem jenom tenhle jeden. Tak se omlouvám. Koukni se fakt na ty ostatní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prototype

Tahle hra je něco jako GTA. Ale s tím rozdílem,že běháš po reálnem Manhattonu v NY a skáčeš po budovách. N2co jako Assassins Creed ale v ulicích New Yorku. Máš různou škálu zbraní. Jsi vlatně zmutovanej a nakaženej virem,na kterym jsi pracoval v laboratořích. No a ten vir ti vymaže paměť, ty plníš mise a zjišťuješ svou minulost. Nejlepší na tom je,že svý zbraně měníš v různy zbraně,pěsti,palice,srapý,sekáč na maso apodobně a své tělo můžeš obrnit štítem. Je to pěkně krvavá hra zvlášť jakmile se vir rozšíří mezi obyvatele a všude sou zombíci. Takže ve městě se nacházej vojáci, zombíci, civilisti a TY :) Tahle hra mě neuvěřitelně chytla. Jsou tma i vedlejší mise. A to pořádná nálož vedlejších misí. Koukni se na www.youtube.com na gameplay a do www.google.com zase najeď na obrázky. Fakt masakr :)

PS: Chtěl jsem vložit Screeny ale šel sem jenom tenhle jeden. Tak se omlouvám. Koukni se fakt na ty ostatní ;)

hezky ses rozepsal.Ale podle me je prototype strasne nudny.Ano zacatek je hodne akcni ale potom to vsechno omrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky =D

No máš pravdu, po chvíli to omrzí. Stále to samé dokola. Ale to u každé hry. Ale teď opět mě chytla. Nedělám ani kampaň jenom si skáču po budovách,plním vedlejší mise, prostě takový to zabavení na krátkou chvíli což skoro u žádně hry nejde. Objevuju tam totiž nový vylepšení apod. Takže je to podle mě nekonečná a hra a do budouna to má cenu nechávat v PC na takové ty nudné chvíle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky =D

No máš pravdu, po chvíli to omrzí. Stále to samé dokola. Ale to u každé hry. Ale teď opět mě chytla. Nedělám ani kampaň jenom si skáču po budovách,plním vedlejší mise, prostě takový to zabavení na krátkou chvíli což skoro u žádně hry nejde. Objevuju tam totiž nový vylepšení apod. Takže je to podle mě nekonečná a hra a do budouna to má cenu nechávat v PC na takové ty nudné chvíle. :)

Jo ja jsem si ji taky radsi nechal v pc.I kdyz jsem skoncil u te mise jak zacala na plno radit ta epidemie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

=D

Já jsem to dohrál už asi 2x. Nejlepší je ta poslední mise. Jsem na té letadlové lodi na kterou se nemůžeš jinak dostat, pouze ji můžeš během normální hry vidět. Bojuješ tqam proti tomu hlavnímu. Je to úplně úžasná mise a fakt to mělo cenu se dostat až tam. Zvlášť to video potom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

=D

Já jsem to dohrál už asi 2x. Nejlepší je ta poslední mise. Jsem na té letadlové lodi na kterou se nemůžeš jinak dostat, pouze ji můžeš během normální hry vidět. Bojuješ tqam proti tomu hlavnímu. Je to úplně úžasná mise a fakt to mělo cenu se dostat až tam. Zvlášť to video potom.

Me se libil ten zacatek a potom uz to byla nuda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu