Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

njn, proste kazdy vy ze miluju EA/DICE BF3. A nesmanisim Activision a COD. kazdej to vy a svoje poselsvti se splnil tak uz budu sticha :D

To udelam az uz se konecne prestanes navazet do CoDu ty negramoto (jedna vec jsou preklepy a podobny veci ale napsat v jedny vete vY misto vI a Sticha misto Zticha, to je i na tebe moc blby :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hups http://www.zing.cz/novinky/5063/mw3-v-predobjednavkach-porazilo-black-ops :D

ja sem zpravna cecha vole.

Jo ty ses presnej cechacek.....

nechapu jak to nekdo muze srovnavat!!!! Jak nejakej barbar muze sorvnavat SUPER HIT BF3 a SUPER SHIT MW3, ten clovek nemuze bejt normalni . Dit BF3 super nejmodernejsi a nejlepsi naco si vzpomenu VS. totalni sracka jmenem MW3, dit to je DLC ke COD4 za plnou cenu tvl :D

zvuky: MW3 kulickovy! BF3 sem na bojisti?!

renderovani: MW3 co to je? BF3 realita!

grafika: MW3 pravek! BF3 super nejmodernejsi!

destrukce: MW3 neznamy slovo! BF3 luxus!

animace: MW3 WTF? Se to laguje nebo co v ty hre? BF3 realita sama o sobe, lip si to nedokazu ani predstavit!

FPS: MW3 60FPS ( diky super shit starymu enginu, a malymu poctu hracu v MP)! BF3 30FPS ( na ukor nejmodernejsiho a nejlepsiho herniho enginu a 24,64 hracu v MP)

zpracovani (celkove): MW3 to je nejaky rozmazany ne? A ta zbran? Uplne trapne, lepsi nakreslim v malovani :D! BF3 fakt luxus do detailu propracovany ( zatim aspon v traileru)

Vozidla a ruzne moznosti v MP: MW3 tohle slovo neznam, jen kempit, kempit,kempit! BF3 jasne stihacky , tanky, atd....

Velikost map : MW3 1-2 ulice co bys chtel vic? Kup a drz hubu! BF3 extremni mapy na rush a conquest+ prestrelky na blizko!

Online sluzby: COD ELITE jasne bomba, mas tam grafy,statistiky,porovnavat atd... ( to co je v BC2 nebo v jinych hrach za dara)! BATTLELOG podobne CODELITE urcite neco navic za darmo!

Ja mam jasno!

Jen tak pro info Elite je vicemen zadarmo a s moznostmi multaku ses vedle, hrals nekdy cod? :D A s tim malovanim bych te chtel videt :D

Za 2 měsíce přes 400 příspěvků plných pořád stejnýho spamu, nesmyslů, nadávek, urážek a onanie nad tim jak je BF úžasný... na to perm ban nestačí toho by měl rovnou ISP odstřihnout...

A to nezapomen na tech dalsich 400 prispevku plnejch blbosti, nez dostal ban :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říká DeSmond, DarkTemplar a deepthroat, ty jsi namyšlený tupý pako ultimate, copak ti to furt krucinál nedocvaklo?! Tady nejde o to jaká hra je "lepší" ale o to, jaká koho baví, já mam radši CoD, prostě klasika :) Ale rozhodně tu nenadávám do BFka jako ty do CoDu, každá hra má svůj styl, svoje "něco" a to že ty v CoDu nic nevidíš je tvůj problém tak si svoje keci nech pro sebe, ty tvoje keci mi už fakt lezou mozkem, a občas pochybuju že ti je vůbec těch 15, když mam o rok mín a nechovám se jako imbecil (jako ty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný CoD který mě bavilo byla jednička s datadiskem, všechny ostatní sem sice taky dohrál ale musel sem se do toho nutit a dohrál sem je jen tak z povinnosti (o BO sem už jen valil oči jestli si ze mě vývojáři nedělaji prdel). Z battlefieldu sem hrál jen 1942 a vietnam a oba mě bavily. Za mě se mnohem víc těšim na BF než na CoD. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak snad mam svuj nazor ne ? MW3 je srac.ka to si myslim ja, a podle reveal traileru to tak je, ale muze to bejt zbesila jizda na 5hodin. Ja desmondovi taky nenadavam ze je cur_ak ze se tesi na MW3 jako vy me zato ze ja ne . To ze mam nejaky gramaticky chyby noa co? Jestli te to sere, necti moje prispevky.Ale ted mi doslo proc do tohohle topicu lezu kdyz tu hru nesnasim? :D Sem vul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda ze se nemuzem vsadit..... jinak templar to rekl presne..rozdil je v tom nadavat na lidi ze se na hru tesi a v tom ze ze nadavaji hre, tvuj nazor ti neberu, jen jsem ti uz milionkrat vysvetloval ze je to silne subjektivni a kazdy to ma jinak coz neberes v potaz a v kazdem druhem prispevku picujes MW....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě zajímá jaký to bude v tý praze, moc mě to ani neláká že tam bude praha (spíše se těším na New York). HLAVNĚ AT UŽ JE NĚJAKEJ TRAILER, NEBO JEŠTĚ LÉPE - GAMEPLAY, už se nemůžu dočkat, hlavně na ten úžasný příběh a multák :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.zing.cz/novinky/5076/e3-2011-xbox360-a-mw3-opet-s-exkluzivitou gameplay z MW3. samozrejmne bych k tomu dodal realitu ale jak sem rekl .... Ale libila se mi scena jak proplouvali mezi tema lodema to bylo pekny ale jinak je to na .... ( to uz si necham pro sebe)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu