Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi nevies z jakeho roku to bude.. ako v hre jaky rok bude :D

vím za rok..ale nevidím v tom problém si tady o tom popovídat..pokud tito dělá problém tak se nepřipojuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lebo ide oto, ze mne sa nepaci z totich futuristickych obdobi napr. ako BF 2142 MW1 100% MW2 120% BO 100%

hmm,to je tvůj problém..poradím ti kdyý se tito nepáčí jdi o dům dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm,to je tvůj problém..poradím ti kdyý se tito nepáčí jdi o dům dál

Děláš si srandu? Rozjedeš tu diskuzi o hře a pak nechceš aby ti do ní lidi psali svoje názory? :D Jsi borec :D ( Definice slova Diskuse - je dialogický řečnický útvar, v němž účastníci vyjadřují své názory na nějaký problém.)

Já se musím přidat. Mě se taky COD MW moc nelíbí. Jsem zarytej fanda COD2 a myslím, že by měli skusit udělat ještě aspoň jeden titul z druhé světové. To každý zná, zná ty zbraně, lokace kde se to odehrávalo a podobně. Když to bude po nějakých vymyšlených místech, tak to je o ničem. Např u CoD2 mám i já jako svůj cestovatelský sen, podívat se do Carentanu a na kostel St.Mere Eglise, nebo třeba omaha beach. Ale tak nějak si nepamatuju, že bych si řek. Jo ta cod4, je dobrá. O prázdninách jedu na to jak v reálu vypadá mapa Crash. Já bych byl rád, kdyby se vrátili zase o století z5, a ne hnát to dopředu do něčeho co není ani třeba moc reálný a lidem to ani moc neříká.

Jedná se jen o můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si srandu? Rozjedeš tu diskuzi o hře a pak nechceš aby ti do ní lidi psali svoje názory? :D Jsi borec :D

Já se musím přidat. Mě se taky COD MW moc nelíbí. Jsem zarytej fanda COD2 a myslím, že by měli skusit udělat ještě aspoň jeden titul z druhé světové. To každý zná, zná ty zbraně, lokace kde se to odehrávalo a podobně. Když to bude po nějakých vymyšlených místech, tak to je o ničem. Např u CoD2 mám i já jako svůj cestovatelský sen, podívat se do Carentanu a na kostel St.Mere Eglise, nebo třeba omaha beach. Ale tak nějak si nepamatuju, že bych si řek. Jo ta cod4, je dobrá. O prázdninách jedu na to jak v reálu vypadá mapa Crash. Já bych byl rád, kdyby se vrátili zase o století z5, a ne hnát to dopředu do něčeho co není ani třeba moc reálný a lidem to ani moc neříká.

Jedná se jen o můj názor

borec?to ne ale nuděj mě takový otázky.

jinak mě se moc nelíbilo CoD 1,2,3..mě MW2 hodně překvapilo...a už se nemůžu dočkat MW3 co tam bude novýho,,jak bude časová hratelnost.ted semi zdá jeto můj názor.že hry dělají už v menších časech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikož to bude tedy podle předpokladů trvat rok, tak už by mohli vymyslet nějakej novej engin, nebo tak něco. Protože co jsem viděl video z nového Battlefielda, tak to bylo hodně moc drsný. Ale pokud opět jen překopou starej engin, kterej byl už ve 4ce a v dalších dílech jen bylo nové prostředí, tak s tím ať se dou picnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikož to bude tedy podle předpokladů trvat rok, tak už by mohli vymyslet nějakej novej engin, nebo tak něco. Protože co jsem viděl video z nového Battlefielda, tak to bylo hodně moc drsný. Ale pokud opět jen překopou starej engin, kterej byl už ve 4ce a v dalších dílech jen bylo nové prostředí, tak s tím ať se dou picnout.

Taky jsem toho názoru.a na battlefielda jsem hodně zvědavej..a podle MW3 a ukázek na youtube,byto mohlo bejt dobrý..tak uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si srandu? Rozjedeš tu diskuzi o hře a pak nechceš aby ti do ní lidi psali svoje názory? :D Jsi borec :D ( Definice slova Diskuse - je dialogický řečnický útvar, v němž účastníci vyjadřují své názory na nějaký problém.)

Já se musím přidat. Mě se taky COD MW moc nelíbí. Jsem zarytej fanda COD2 a myslím, že by měli skusit udělat ještě aspoň jeden titul z druhé světové. To každý zná, zná ty zbraně, lokace kde se to odehrávalo a podobně. Když to bude po nějakých vymyšlených místech, tak to je o ničem. Např u CoD2 mám i já jako svůj cestovatelský sen, podívat se do Carentanu a na kostel St.Mere Eglise, nebo třeba omaha beach. Ale tak nějak si nepamatuju, že bych si řek. Jo ta cod4, je dobrá. O prázdninách jedu na to jak v reálu vypadá mapa Crash. Já bych byl rád, kdyby se vrátili zase o století z5, a ne hnát to dopředu do něčeho co není ani třeba moc reálný a lidem to ani moc neříká.

Ty píšeš že by měli udělat nějaký titul z 2.sv. války a co bylo COD5? A teď ten novej COD:BO? Je tam válka ve Vietnam a další historické lokace. A MW je spíše co by se mohlo stát v budoucnu, takže nějaká ptákovina to zase není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty píšeš že by měli udělat nějaký titul z 2.sv. války a co bylo COD5? A teď ten novej COD:BO? Je tam válka ve Vietnam a další historické lokace. A MW je spíše co by se mohlo stát v budoucnu, takže nějaká ptákovina to zase není.

no BO nrní 2sv. a COD5 je proti japončíkům. já jsem měl namysli o5 klasický amíky vs skopčáky. takovou klasiku.

co by se mohlo stát. Spekulace. Mám radši hry založené na reálných událostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani se nevi jestli MW3 vůbec bude a už zakládáš téma?...V tom eshopu se to dá koupit už asi 3/4 roku víš?Oni taky nemaj páru jestli to bude...

No tak pokud drunkys založil tohle téma.a máš stím nějakej problém?všiml jsem si tady že už je taky v předstihu topic z novým xboxem.tak nevidím důvod si tady o tom poklábosit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no BO nrní 2sv. a COD5 je proti japončíkům. já jsem měl namysli o5 klasický amíky vs skopčáky. takovou klasiku.

co by se mohlo stát. Spekulace. Mám radši hry založené na reálných událostech.

Však píšu že BO je hlavně o válce ve Vietnamu ale myslím že jedna pasáž je z 2.SV. A COD5 je prostě 2.SV a pokud nevíš tak ta se odehrávala v tichomoří proti Japoncům. Samozřejmě že tam byli i skopčáci ale hrál jsi za Rusy proti nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... CoD 5 je už po 2. sv. válce! je to rok 1945 po květnu,čili válka v tichomoří,ale to už bylo po 2. sv. válce,Rusko a USA tam v Japonsku bojovali aby získali rekapitulaci Japonska (atomová bomba na Hirošimu a Nagasaki)

jinak Cod 2 je podle mě stále nej. CoD (protože mě se taky líbí 2 sv. a v tomto dílu CoD je ta válka přímo)

a díly MW mě bavil akorát MW1,ty díly co vycházeli potom (CoD BO a MW2) už podle mě stály za prd! furt to bylo to samé,akorát jiné okolí, a přišli mě ty díly o hodně nudnější a nezáživnější...

jedná se pouze o můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu