Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ale zase ty zvuky , fakt des, jako kvalita videa, hrozna :D, ale prej casova exluzivita pro X360 :D jj este ze me MW3 nezajima :D, ale sem zvedavej jestli se BF3 bude hrat na konzoli, jestli na konzoli tak urcite na PS3 jako u MoH a zive na podiu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě dvě hry jsou dobré, jak COD tak BF, hrál jsem všechny díly těchto her. COD má dobrý příběh a hraje se jedním dechem a BF zase rozmanitost okolí (destrukce, vozový park). U CODU je dobré že to je na dedikované servery. BF jsem hrál jen beta verzi po multiplayeru a taky mě to bavilo. COD je arcádovka a multiplayer je podle mě více na špici , hlavně u COD4 kde je mod, který hru vyzdvihuje trochu k realitě, a také proto že se hrají turnaje na úrovni a to se o BF nedá říci, že by se hrál PRO. V CODovi je to bitva mezi vojáky a v BF trochu nerovný boj, když na tebe najede tank. Těším se jak na COD3 tak na BF3 protože si ani jednu z nich nenechám ujít. John "Soap" MacTavish vs tým: Bravo two (ale ti už asi ve trojce nebudou že?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě dvě hry jsou dobré, jak COD tak BF, hrál jsem všechny díly těchto her. COD má dobrý příběh a hraje se jedním dechem a BF zase rozmanitost okolí (destrukce, vozový park). U CODU je dobré že to je na dedikované servery. BF jsem hrál jen beta verzi po multiplayeru a taky mě to bavilo. COD je arcádovka a multiplayer je podle mě více na špici , hlavně u COD4 kde je mod, který hru vyzdvihuje trochu k realitě, a také proto že se hrají turnaje na úrovni a to se o BF nedá říci, že by se hrál PRO. V CODovi je to bitva mezi vojáky a v BF trochu nerovný boj, když na tebe najede tank. Těším se jak na COD3 tak na BF3 protože si ani jednu z nich nenechám ujít. John "Soap" MacTavish vs tým: Bravo two (ale ti už asi ve trojce nebudou že?)

nevyrovnany boj? Nic ti nebrani vzit si RPG,C4 a mini a dalsi veci o kterejch si COD muze nechat zdat, kazda vec ma svoji proti vec v BF ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový to úplně neni už je to tak z cca 22:00 minulého dne. Ale to je jedno. Jinak nevíte jestli nebude ještě nějakej jinej gameplay tedka? Docela mě sklamaly tyhle dva, hlavně proto že tam nejsou snad žádné inovace (z MW1 do MW2 nějaké alespon malé inovace byli,ale tu snad nejsou žádné jak tak koukám), jen nové zbraně. Docela bych rád viděl Spec Ops nebo ještě lépe Multák :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový to úplně neni už je to tak z cca 22:00 minulého dne. Ale to je jedno. Jinak nevíte jestli nebude ještě nějakej jinej gameplay tedka? Docela mě sklamaly tyhle dva, hlavně proto že tam nejsou snad žádné inovace (z MW1 do MW2 nějaké alespon malé inovace byli,ale tu snad nejsou žádné jak tak koukám), jen nové zbraně. Docela bych rád viděl Spec Ops nebo ještě lépe Multák :)

Tay je na foru je urcite novy :) Priznam se ze jsem i zde lehce zklaman, to prostredi new yorku je zde take sterilni, asi jsem zhyckyn Crysis 2...jinak inovace samozrejme nejsou, co bys chtel inovovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tay je na foru je urcite novy :) Priznam se ze jsem i zde lehce zklaman, to prostredi new yorku je zde take sterilni, asi jsem zhyckyn Crysis 2...jinak inovace samozrejme nejsou, co bys chtel inovovat :)

Jojo NY byl v Crysis 2 vážně úžasnej, a "volnej" ale v CoDu to taky vypadá luxusně, jinak co se týče tady lidí na foru tak to pro ně asi nový neni, však sám vís jak celej chatbox včera napínavě sledoval E3 ne? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šéf EA se zase !navážel" do Activisionu...za sebe musim rict, ze se mi jejich chovani vbec nelibi, uz pri sve konferenci meli par blbych narazek a me ty jejich hloupe keci jak se narozdil od "nekoho" snazi udelat novou a nejlepsi hru proste serou..... Skoro mi to az prijde jak volani ze strachu nez z arogance, az mam chut prohlasit, ze doufam ze to prodejne MW3 vyhraje (v coz vazne verim) a zase EA vypali rybnik, za ty reci by jim to patrilo...

http://www.czechgamer.com/novinky/8737/John-Riccitiello-si-v-GTTV-lehce-kopl-do-CoD.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm akorad od Activisionu se EA navazi do nich jako celku, vydavatele... ale imbecilni Activision se navazi kolikrat do vlastnich vyvojarskych studii, napr naposled. Raven Soft. kdyz delali Singularity... hra je to peckova, Activision ale po vydani vsude vypravel jak spatna komunikace byla pri vyrobe teto hry...cim to Ravenu oplatil tak, ze hru nepropagoval... WTF??????????????, proc jinak myslis, ze ID SOFT presel pod Bethesdu (pravda chvili byly u EA :D). Activision neumi podporit ani vlastni vyvojarske studia, coz narozdil od nich EA umi bravurne po zmene jejich sefika... Ten predchozi byl stejnej tupec jako je ted vedeni Activisionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduchy, oni potrebujou mezi lidi dostat ten fakt, ze je tady nejakej Battlefield, kterej ma proste to nejlepsi, mozna to vypada divne, ale myslim, ze nebudu daleko od pravdy, kdyz reknu, ze spousta lidi ani nevi, ze nejakej Battlefield existuje, viz BC2, kdyz vysel, byl totalni propadak v prodejnosti, protoze o tom nikdo, krom fanousku serie BF nevedel... tak timhle zpusobem se o tom lidi dozvedej mozna vic nez kdyby jen rikaly jo BF3 bude pecka blablabla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chapu ale vadi mi to z toho duvodu, ze to chtej prodat ,tak ze to budou srovnavat furt s codem ktery shazujou a chtej pretahnout hrace......dobra hra jako BF3 by se mela prodat "sama" (tim myslim kvality plus kvalitni marketing) a ne temahle "zbabelejma "pomluvama"".....EA (potazmo DICE) porad prohlasuje jak uzasnou hru maji, kolik narvali do marketingu, ale ocividne to neni dost aby se hra prodavala lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marketing, marketing... ten "prodava" veci jen v USA... ja nevim jak ty, ale kdybych nebyl fanousek BF3 serie, tak bych ani pomalu opravdu nevedel ze nejaky BF3 ma vyjit... jasne clovek co denne slidi zde nebo jinde, tak tomu to neutece (no i kdyz...), ale treba zrovna ten marketing tady u nas... kdy nebo kde si videl nejakou reklamu na hru ? Ja nikde (myslim tim, obyc mista, ne herni shopy atp...) a proto k tomu jeste marketingu, i Activision vi, ze by se MW3 neprodal tolik, kdyby nemel v nazvu Call of Duty. Neofiko ten nazev pouzivaj celej, v trailerech ho ale uz nevidis..., ale urco vis, ze MW3 je proste Modern Warfare 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si myslim ze nemas pravdu, reklama zrovna u nas na hry moc nejede (ikdyz o nebude pripad cele evropy), ale tak nejak celkove a u vsech her.... A BF3 je v dnesnich hernich medii jedna z nejomylanejsich her vubec, kam se na ni hrabe MW3...marketing neni jen placena reklama...i to ze sem tam vypustej nejakou malinkatou novinku a hned o tom vsichni pisou je marketing.... a dnesni hrac, pokud chodi alespon na jeden herni web (a myslim ze je malokdo kdo to nedela), tak o BF3 vedet musi.....a kdyby ne tak si prijde do kramu koupit hru a vsude uvidi plakaty jak krava na BF3.... a to ani nemluvim treba o tom ze na Eurogameru beha pred videi reklama na BF3.... tim padem o tom lidi vedi, ale ikdyz EA porad prohlasuje ze to je nejlepsi FPS na svete, vedi ze ani to jim na CoD nestaci a tak se do nej musi navazet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako co si budem rikat, v marketingu BF 3 valcuje MW3 v plne care, kdyz je neco kolem mw3 tak to clovek zkoukne a konec, ale u bf3 se nato kouka furt, suska se o tom furt.Reklamy tady v cr snad zadny nejsou ale napr. v nemecku tam jsou skoro nonstop. Ano ja popravde se o BF serii dozvedel v roce 2010 kdyz visel BC2, ale BF3 neceka stejny osud jako BC2, ted se rika o BF3 a ne o MW3, MW3 je ted v koutu a musi prihlizet, viz, to ze BF3 je nejvetsi adept na Best of E3 2011 a MW3 tam snad nebil ani nominovanej. To ze EA rika ze maj nejlepsi FPS na svete,, tak jako to jim nikdo nemuze uprit, na ty hre se dela 4 roky, v dobe kdy se delalo na MW1, takze BF3 se zacal vyvijet s MW1 dejme tomu ve stejny rok cca a mezi tim vysel i MW2 a ted ma vyjit MW3, uz jen to zeDICE dela na BF3 ctyri roky a IW+sledghe 2 roky max. tak to mluci o kvalite, navic EA hrajou karty do ruky, Jadro IW ktere stoji za MW1,2 slo do EA , a zbila tam cast IW a museli jim pomahat studia, takze jenom to hovori o kvalite a problemech s IW, zatim co DICE jsou v klidu na severu ;) . Nemyslim si ze ma BF3 strach z MW3, z ceho by mel mit strach? Z prodeju? To ze se ty hry proda vic neznamena ze je ta hra lepsi zejo, COD ma prodeje diky COD2 a MW1, to je vse. To ze se EA navazi do ACtivisoonu je normalni, proc je neshazovat dolu? kdyz EA ma pravdu, EA nempomlouva, EA rika fakta. Vime ze MW3 se nemuze srovnavat s BF3 po technicke strance a po MP strance, proc Mp? Prave si myslim v MP je Frostbite 2.0 vyuzit, Sp se da dobrej udelat i s tim uz dost starym enginem od IW. MP je absolutne luxusni u BF3 podle videii, a u MW3 ani nic jineho vymislet nejde nez MP z MW2, novy mapy na 2 ulice, zbrane, dalsi vylepseni a drobnosti. Tam nic vic nejde ale v BF3 de zase vsechno v MP, ale je dobre ze MW3 jeden na 60FPS udajne na vsech konzolich to je velkej + ale je to tim ze tenhle engine ten kterej je v MW3 je pouzitej uz po 7 v COD a je starej a IW s nim umi, naopak Frostibite je herni engine pristi generace a vubec se divim jak to muze ject na konzolich, takze je jasne ze to pojede na 30FPS, ale myslim ze DICE to udela stabilne na 30FPS na konzolich, u BC2 to tak je taky, obcas to spadne na 28,29 FPS, ale myslim si ze plynulostni propadak jmenem Crysis 2 na konzole nehrozi. Letos je to uplne neco noveho, letos to neni tak jako v dobe kdy vysel BC2 ze byl na druhy koleji za MW2, letos,letos je to naopak, letos je na hlavnim programu dne BF3 a MW3 je na druhy koleji, dokazuje to hodne faktu .... Letos jasne vyhraje BF3. V prodejich nevim, no ale kdybych si mel vsadit tak na BF3.A jak se lepe zviditelnit nez "pomlouvanim druheho distribura ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice fain ze budu mit nejlepsi fps ale tady jde hlavne o prachy a to ma bohuzelv activision navrh a ea to vi a chapu ze je to stve protoze man novou a asi lepsi hru nad kterou stravili spoustu casu a vrazili do ni hodne penez zatimco activision vzplivne dalsi "rzchlokvasku" a penize se jen pohrnou....takze ty reci na ucet activisionu ze stany ea jsou jen projevem zoufqlstvi....chapu to, ale nesouhlasim s tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: Reklamy tu u nás jsou na hry vzácné, ale jsou tu, například na hru NFS Undercover, co jsem jezdil do školy tak jsem viděl hru na bilboardech a běžela i dokonce reklama v televizi.

Fresh: Nehul to. Jak jsem již psal tyhle hry bych nesrovnával a když tak, grafika není všechno. Je mi u řiti jestli se tam rozpadne každá maličkost, pokud mě to nebude bavit, má smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muj osobni nazor je ze nevidim codkare proc by nemeli jit do BF3, BF3 oproti MW3 nabidne rozhlehle boje a veskere vozidla, a rychlou akci typu COD na malejch mapach bez tanku atd... V 1000x lepsi grafice ,zvucich atd... Jako jasny vid COD serie videlava vic Activisonu nez BF serie EA, ale myslim ze Ea to zas tak stvat nemusi , vzdyt ty maj her, a o dost kvalitnich her vic nez Activision, ale me zarazi jedna vec, Activision vi ze BF3 bude meganabouchanej po vsech smerech a on dotoho de s takovym engine, zvukama a celkove, asi opravdu vsazi nato ze fanousci cod serie chtej hrat po sedmy to znova a vyprdnout se na BF3 :D Ale cert to vem :D

Ja si myslim ze neco srovnavat, porovnavat je zcela prirozeny, takze to porovnavani je na miste. Jsou to hry stejneho zanru? jsou. Odehravaji se v soucastnosti (hodne,hodne blizke budoucnosti) ? Takze porovnavani je na miste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze dice zaradi do bf3 I mensi a rychlejsi mapy je chytry tah, protoze to je jeden z duvodu proc je serie tak uspesna.... porovnavat je fajn ape musime si uvedomit ze pred vsechny podobnosti to jsou vyrazne jine hry a Ja si zahraju rad obe protoze mi kazda poskytne jiny zazitek...a trapit by je to rozhodne melo protoze do te hry narozdil od activisionu vrazili hodne a kdyz je pak mw3 porazi urcite je to bude mrzet....ra bra musi byt holt tak dobra ze se proda sama ( ruzne oceneni goty a podobne).... u activisionu se proste prodava znacka coz vsichni vime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu