Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ano, proto sem psal, ze na 10let starem enginu toho moc noveho vytvorit nejde =) to ze Activision neni schopny vymoci si (vytvorit) u svych her novou technologii je jeho stupidni vlastnost, activisionu jde v prvni rade jen o penize, az potom nekdy, to jsou potreby hracu... myslim, ze battlefield 3 pohrbi COD serii jednou pro vzdy. A chovani activisionu jako takoveho pohrbi spolecnost jako takovou, uz hodnekrat se to stalo, ze nenasytnost velke spolecnosti skoncila krachem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, proto sem psal, ze na 10let starem enginu toho moc noveho vytvorit nejde =) to ze Activision neni schopny vymoci si u svych her novou technologii je jeho stupidni vlastnost, activisionu jde v prvni rade jen o penize, az potom nekdy, to jsou potreby hracu... myslim, ze battlefield 3 pohrbi COD serii jednou pro vzdy.

Podle reakci na různých fórech by to bylo jedině dobře,přesto se ale COD BO prodalo nejvíc v historii.Smutný je,že cod zničila žánr stříleček...zkrátila herní dobu a prioritně se zaměřila na multiplayer,zbytek je kopíruje protože chtěj z toho vytřískat prachy a mi jsme ošizený...smutný.ja osobně Battlefieldu 3 věřim a přeju jim at poslou cod do kytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COD jako takový mě bavily až do COD7 tedy black ops a řekl jsem dost! Už mě štve to že tam jsou jen nové hud, zbraně či mapy, ale engine? Od CoD4 furt stejnej, ale COD mám furt rád a pokud bude i MW3, což není jisté tak bych do něho šel, ale poslední dobou spíše fandím BF3 než MW3......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz engine v COD neni stejny od COD4 ale od COD2, tzn Quake3 engine, jen prochazel znacnymi upravami. ale v zakladu je to stale Quake3 engine =)

Ty jsi srandista :D. Ten engine má možná stejné jméno, ale jinak je to úplně něco jiného. Třeba u Gothicu se taky engine u 1/2 jmenoval stejně jako u 3 a nechceš mi doufám říct,že ten engine je stejný jenom prošel úpravama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to jsem něvěděl díky, to už celkem přeháněj, od cod2 žádnej novej engine? To by se měli stydět!

Jinak Dacik: co já vím tak je od cod4 jen upravovaný (nyní jsem se dozvěděl že už od cod2), pokud tomu nevěříš tak se koukni na tu stránku na wikipedii jak th0ca napsal, každej ti to tak řekne že to tak je, a pokud nevěříš faktům tak to je tvůj problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi srandista :D. Ten engine má možná stejné jméno, ale jinak je to úplně něco jiného. Třeba u Gothicu se taky engine u 1/2 jmenoval stejně jako u 3 a nechceš mi doufám říct,že ten engine je stejný jenom prošel úpravama...

bohuzel je to tak, viz clanky na konzolistovi.cz nebo ps3mania.sk atp... obcas je dobre neco precist =) jadro enginu nepredelas, predelas jen jeho funkce, jako je mozna destrukce objektu (uz v dobe Q3 Arena hraci modu DEFRAG uzivatele Camping_gaz, Tchouky atp. dokazali predelat engine q3 primo ve hre aby bylo mozne vyuzit destrukce okoli... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ohlaseny ze vyjde MW3 a jeste nejaka call of duty serie ale ve stylu Adventury.. bude to divne..

A jestli ma nejake call of duty vyjit tak vyjde v listopadu jako kaze call of duty... je to takova mala tradice (uz od 1-2 dilu.)

Já se musím přidat. Mě se taky COD MW moc nelíbí. Jsem zarytej fanda COD2 a myslím, že by měli skusit udělat ještě aspoň jeden titul z druhé světové. To každý zná, zná ty zbraně, lokace kde se to odehrávalo a podobně. Když to bude po nějakých vymyšlených místech, tak to je o ničem. Např u CoD2 mám i já jako svůj cestovatelský sen, podívat se do Carentanu a na kostel St.Mere Eglise, nebo třeba omaha beach. Ale tak nějak si nepamatuju, že bych si řek. Jo ta cod4, je dobrá. O prázdninách jedu na to jak v reálu vypadá mapa Crash. Já bych byl rád, kdyby se vrátili zase o století z5, a ne hnát to dopředu do něčeho co není ani třeba moc reálný a lidem to ani moc neříká.

Ja osobne mam 2. sv valky v CoD edicích plný gatě. Už mě to nějak nebere... a takovejch her co se venujou 2.sv je do 3-5 zadku. Ale CoD2,CoD4 byly nejlepší!

Ty píšeš že by měli udělat nějaký titul z 2.sv. války a co bylo COD5? A teď ten novej COD:BO? Je tam válka ve Vietnam a další historické lokace. A MW je spíše co by se mohlo stát v budoucnu, takže nějaká ptákovina to zase není.

Přesně tak. MW= Modern Warfare = Moderní války,boje,konflikty.

Mohlo by to byt neco na styl MW2 ale nemely by podporovat *****sky kempy! (termo,gl,...)

A nejaky videa... Ale asi fake (ikdyz sem asi nejake ty veci z MW2 nepostrehl... :/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá konkurenci? To bych neřekl, co třeba battlefield, ten má podle mě engine o dost lepší :)

Ja si to nemyslim....jinej FPS multiplayer me nikdy nebavil, bud je to moc tezkopadny (KZ2,KZ3) nebo malo akcni,pomaly (BF) tenhle engine mam rad, 60 FPS, vsechno presny, rychly..kazdyho nazor, ja bych ho nechal a soustredil se u COD serie na jiny veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

driv sem mel taky rad 60fps (v dobach q3 sem hral standartne na 125fps) ale ted, s prechodem na konzole, se mi lip hraje na 25fps. Je to asi vlivem frekvence TV nebo nevim, ale 60fps me po chvili bolej oci =)

kazdopadne by mohla byt zajimava jina hra z prostredi COD. Ne jen FPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je jak ten engine vypada a druha jak se na nem hraje....engine CoD je zastaraly. urcite uz to neni ten samy engine co u dvojky, vyrazne se posunul, ale je videt ze ma sve hranice a dal jit nemuzu... kdyz jsem ted MW2 dlouhou dobu nehral a misto nej jsem hral BBC2 a MoH, tak je tam ten rodil propastny.....ta grafika je takn "oskliva" az to neni mozny....dokonce i halo ma lepsi grafiku a to s prehledem (a to mi prislo "osklive")

Jo jako je to dobrej engine, ale každej má jiný názory a podle mě by to už chtělo novej engine a nebo nějakou opravdu zásadní inovaci :)

Jenze na to nemaj IW cas....a asi ani naladu.....zatim to funguje tak jak to je a oni nemaji potrebu to menit...noveho enginu se v CoD dockame max. s novou generaci konzoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ohlaseny ze vyjde MW3 a jeste nejaka call of duty serie ale ve stylu Adventury.. bude to divne..

A jestli ma nejake call of duty vyjit tak vyjde v listopadu jako kaze call of duty... je to takova mala tradice (uz od 1-2 dilu.)

Ja osobne mam 2. sv valky v CoD edicích plný gatě. Už mě to nějak nebere... a takovejch her co se venujou 2.sv je do 3-5 zadku. Ale CoD2,CoD4 byly nejlepší!

Přesně tak. MW= Modern Warfare = Moderní války,boje,konflikty.

Mohlo by to byt neco na styl MW2 ale nemely by podporovat *****sky kempy! (termo,gl,...)

A nejaky videa... Ale asi fake (ikdyz sem asi nejake ty veci z MW2 nepostrehl... :/ )

Hele ty než něco napíšeš tak prosím přemejšlej! První video není fake, jsou tam scénky z MW2 ale je to spíše informační video že bylo MW3 oznámeno a to druhé video to je dá se říct "fake" ale je tam jasně napsaný "fanmade" což znamená že to vymyslel on jako fanoušek :)

Jinak DeSmond máš pravdu, dal bych ti Thanks ale nemůžu, už jsem ho pro určitou dobu vypotřeboval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu