Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no... CoD 5 je už po 2. sv. válce! je to rok 1945 po květnu,čili válka v tichomoří,ale to už bylo po 2. sv. válce,Rusko a USA tam v Japonsku bojovali aby získali rekapitulaci Japonska (atomová bomba na Hirošimu a Nagasaki)

Neřeknu kdyby se jednalo o bitvu o Falklandy, ale tohle je prostě světová válka (největší událost v dějinách) a ty mi chceš říct, že válka v Tichomoří proti Japoncům, svržení atomovek je už po válce, tak to jsi šeredně na omylu. 2.světová válka skončila po kapitulaci Japonska. V květnu skončila válka v Evropě, jinak probíhala až do srpna a v září se to jen podepsalo na papíře že je konec.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Druh%C3%A1_sv%C4%9Btov%C3%A1_v%C3%A1lka#Konec_v.C3.A1lky_v_Evrop.C4.9B

Na to že máš avatara vojáka, bych předpokládal že se nějak zajímáš o válku a něco o tom víš a aspoň vědět základní znalosti.

Nechci na tebe nějak útočit ale neměl jsi pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je osobni nazor, ale objektivne prece kazdy musi videt, ze MoH ci BBC2 je greficky vyrazne lepsi nez MW2...

No Battlefield 2 jsem nehrál, takže to nesoudím... ale Medal of Honor se mi prostě vůbec nelíbí.. zbraně, postavy, grafické efekty (výbuchy, výstřely, apod.) i třeba většina textur je oproti MW2 graficky daleko horší a to jsou u tohoto typu her podlě mě ty nejdůležitější grafické faktory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Battlefield 2 jsem nehrál, takže to nesoudím... ale Medal of Honor se mi prostě vůbec nelíbí.. zbraně, postavy, grafické efekty (výbuchy, výstřely, apod.) i třeba většina textur je oproti MW2 graficky daleko horší a to jsou u tohoto typu her podlě mě ty nejdůležitější grafické faktory.

Aby bylo jasno, mluvim o MP, coz je vyrazny rozdil...singl je graficky hnus...ale multak je podle me jedna z nejlip vypadajicich her....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Battlefield 2 jsem nehrál, takže to nesoudím... ale Medal of Honor se mi prostě vůbec nelíbí.. zbraně, postavy, grafické efekty (výbuchy, výstřely, apod.) i třeba většina textur je oproti MW2 graficky daleko horší a to jsou u tohoto typu her podlě mě ty nejdůležitější grafické faktory.

No a vidíš to,pro mně je třeba Multiplayer v MoH jedna z nejlépe vypadajících her :). Taky to je na úplně jiném enginu než SP,konkrétně Frostbite :) . Tam už jsou efekty,textury a fyzika na trochu jiné úrovní 8)

//: na CoD mi strašně vadí nascriptováné zdechnutí :D,nejvíc se mi to líbí v CS:S,ale to je zase jiná kapitolka no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nechapu jak se muzete bavit o takovy zaostaly kravine MW3 ***** dit vyjde BF3 jupííííí!! ***** serii CoD od 5 dilu do hlavy, je to uplne trapny tvl :D, jedeto na starym enginu furt :D, jo jediny na co se muzete tesit je MP ten pribeh ale stejne na BF3 to mit nebude ! BF3 se inspiruje hollywoodskejma filmama napr. Black hawk Down

Ale chapu tohle je topic o MW3 takze uz mlcim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Battlefield 2 jsem nehrál, takže to nesoudím... ale Medal of Honor se mi prostě vůbec nelíbí.. zbraně, postavy, grafické efekty (výbuchy, výstřely, apod.) i třeba většina textur je oproti MW2 graficky daleko horší a to jsou u tohoto typu her podlě mě ty nejdůležitější grafické faktory.

kdyz se clovek zmini o MOH tak mluvi jenom o casti Multiplayer kterou delalo DICE. Rozhodne ne o shit singleplayer, kterou delalo studio danger close ... =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi MW ??? kriste pane okay MW1 je pohoda nejlepsi ze serie CoD..... MW2 Singl celkem pohoda... multak total shit... jen proto ze tam haxovali a kempily lamy... BO singl sem nehral moc dlouho(jen u kamose sem skousel) pak MP stejnej shit jako MW2 a ted jeste MW3 boze snad udelaj novej engine a nejakej inteligentni pribeh ne zas typu dejte nam atomovy zbrane... ne nedame... tak znova dejte atomovy zbrane nebo bude valka dobre tady je mate...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten engine ma ale firt co nabidnout..neni uz to spicka ale je to porad nadprumer....treba takovy source ma taky porad co nabidnout a jak je stary...autori tak nemaji potrebu pracovat na novym enginu coz je spoustu let prace....hry se prodavaj jak dive i tak, takze ntreba se zbytecne namahat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmond : :D :D Tak ted si me rozesmal , engine v COD ma este furt co nabidnout? nenech se urazit ale frostbite 1.0 je 20 let pred tim enginem kterej je furt a bude v MW3, uz kdyz ten engine vysel v CoD 4 tak to nebyla spicka, nemluve o tom ze tam nemuzes nic sborit, geometrie budovy je smesna,vybuchy jsou trapne, prostreli to dve zdi ? :D , zvuky jsou k placi, ne opravdu engine co je v CoD byl uz v CoD 4 nebyl nejakej extremni. Novej engine meli udelat uz u MW2. Nemluve u frostbite 2.0 uuuuuu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely orange box bezi stopro na sourcu viz. treba i anglicka wikipedie....tim tvym odkazem se asi mysli vyssi verze source.... Ale od Half-life 2 bezi vicemene vse od Valve na sourcu...

Desmond : :D :D Tak ted si me rozesmal , engine v COD ma este furt co nabidnout? nenech se urazit ale frostbite 1.0 je 20 let pred tim enginem kterej je furt a bude v MW3, uz kdyz ten engine vysel v CoD 4 tak to nebyla spicka, nemluve o tom ze tam nemuzes nic sborit, geometrie budovy je smesna,vybuchy jsou trapne, prostreli to dve zdi ? :D , zvuky jsou k placi, ne opravdu engine co je v CoD byl uz v CoD 4 nebyl nejakej extremni. Novej engine meli udelat uz u MW2. Nemluve u frostbite 2.0 uuuuuu !

Reknu ti to takhle: CoD Vydelava prachy i na starym enginu a to dost (Black Ops se stal udajne nejprodavenjsi hrou v historii) takze tvurci nemaji duvod to menit....a tak spatne to nevypada....kazdym rokem to pada vic a vic k prumeru, ale púorad se to da ....je ale blbost to srovnavat s novymi enginy typu frostbie 2.0 nebo CryEngine 3...to uz je trochu jina liga...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vidis BFBC2 ktery jede na Frostbite enginu vysel v roce 2010 a tenhle rok ma vychazet BF3 a za rok predelaly engine (frostbite 2.0) a dokonce i niceni budov ma novej engine... tak nerikej ze by Activision a proste vsichni co pracuji na CoD by nedokazaly vylepsit engine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vidis BFBC2 ktery jede na Frostbite enginu vysel v roce 2010 a tenhle rok ma vychazet BF3 a za rok predelaly engine (frostbite 2.0) a dokonce i niceni budov ma novej engine... tak nerikej ze by Activision a proste vsichni co pracuji na CoD by nedokazaly vylepsit engine

Jenze Frostbite 2.0 je vyvoji mnohem dele nez od Bad Company 2...vyvoj noveho enginmu je casove a hlavne financne narocny...a v dice nejsou lemry a chtej jit dal...CoD je tovarna na prachy..oni proste zatim nenmaji potrebu delat novy engine, kdyz tenhle jede v poho a neni vylozene zastaraly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha Black ops neni nejprodavanejsi hrou historii tou je Gta: san andrea, black ops je nejprodavanejsi hrou v USA a na PS3, taky to vsude ctu na netu ale to ze to nejaka spolecnost rekne neznamena ze to tak je, a nebo se tam doctu ze je to neprodavanejsi hra v USA se 13.mil ks, GTA : SA se prodalo 27 mil

Desmond: ten engine je vylozene zastarali, sorry ale 6 let starej engine je dost starej, a dil od dilu jsou jen malinke upravy, zaklad je stejne *****ni to nezapres!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu