Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hm a podle ceho este? Vis rad bych napr. v CoD nasel dobrou vec! Treba zvuky, ale problem je v tom ze zbrane zni jak kulickovky , kdyz jsem srovnaval zvuk z MW2 s m16 a to same z BC2, tak zvuk Z MW2 zni jak kulickovka a to doslova! Brokovnice to samy vubec jako ja nevim kde berou ty zvuky tvl ! Nebo treba podle destrukce vybuchu ale to by taky nebylo muset bejt smesne! Nebo podle hrani, sorry ale jestli ti pride normalni ze skocis z nejakyho baraku a trisknes sebou o zem a lehnes si jeste tak to ok ( tohle je i v BC2 ale tam se to hned ztrati mezi ostatnima skvelejma vecma), zbrane take vypadaji smesne. Kulky delaj ze zbrani kdyz vystrelis nesmislne zlute cary! Tak ja nevim podle ceho bych mel este soudit! Jo pribeh to ma dobrej ale to je vse! Geometrie, nasviceni, obleceje postav jsou smesne az k placi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a podle ceho este? Vis rad bych napr. v CoD nasel dobrou vec! Treba zvuky, ale problem je v tom ze zbrane zni jak kulickovky , kdyz jsem srovnaval zvuk z MW2 s m16 a to same z BC2, tak zvuk Z MW2 zni jak kulickovka a to doslova! Brokovnice to samy vubec jako ja nevim kde berou ty zvuky tvl ! Nebo treba podle destrukce vybuchu ale to by taky nebylo muset bejt smesne! Nebo podle hrani, sorry ale jestli ti pride normalni ze skocis z nejakyho baraku a trisknes sebou o zem a lehnes si jeste tak to ok ( tohle je i v BC2 ale tam se to hned ztrati mezi ostatnima skvelejma vecma), zbrane take vypadaji smesne. Kulky delaj ze zbrani kdyz vystrelis nesmislne zlute cary! Tak ja nevim podle ceho bych mel este soudit! Jo pribeh to ma dobrej ale to je vse! Geometrie, nasviceni, obleceje postav jsou smesne az k placi.

Co treba hratelnost? Ta je u hry celkem podstatna... ty jemnujes porad jen veci tachnickeho razu...nerikam ze CoD je vrchol hratelnosti...ale me se to hraje dobre, je to proste paradni akcni odreagovacka se super atmosferou...at to klidne vypada jak osli prdel, kdyz si to zachova tu tvar co ma...(ted mluvim o MW)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Melo by to byt tenhle rok CoD MW3 a jeste by mela vyjit i nejaka arkada od cod... ale samozdrejme na podzim jak je zvykem. Rikali to už když se vydavalo MW2. Vsadim gaťky na to že bude v MW3 i zabití usámy :D . (Usáma je nevinej!) Ale akcička dobrá. Cod Má tradici něco jako Plzeňský pivo. :D Hratelnost je nejlepší jaká kdy byla (podle mě) Battlefieldy muzou jit 300 metru hlubko těžit hambu.

Jestli seš tak odvázanej battlefielďák tak si di smrdět do battlefield sekce a neotravuj vzduch tady. Tady se mluví o CoD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klídek chlapče, tady svůj názor může vyjádřit každý, pokud to není vulgární způsob. A na 100% tam zabití B.Ladina nebude. Pochybuju že by chtěli ještě provokovat.

Jo ale jeho aď si vyjadřuje v Battlefield cimře. Tohle je čirá provokace co on udělal.

V MW byl černobil. A utok SSSR na USA pomocí Kuby (největší střet studené války). Byla tam válka v iráku.

V MW2 Byla scena z Mission imposible 3 (na tom moste) pak Akce z filmu Skála. Byla tam i válka v íránu.

V MW3 By mohli zase vyžrat nějakej príma biják a dojet válku s terrorismem když už to nakousli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-JJ uz vidim jak v activision bodaj do vosiho hnizda... na usamu mas source a kdo by ho v MW potreboval, kdyz mas makarova :) Jinak je vazne zbytecne se tady navazet do lidi co maj radi battlefield, v tematu pro battlefield je to to same, copak lidi nechapete ze kazdej ma rad neco? A nejlip na tom jsou lidi jako ja co maj radi oboji a na obji se tesi a boji si uzijou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdá že se z Bojové válečné hry stala hra o pomstě a je to maximalně bojovka. Čekal sem že se podívám třeba do indie a tam si zastřílím proti domorodcum nebo tak. Ale teď je "Moda" bojovat ve městě. Město je uplně nepřehledny dyť ani neuvidite jestli strilite do panaka nebo do hydrantu. Teď mě sklamali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to přesně tak nemyslel já myslel něco ve stylu myse v MW2 kdy chodiš mezi těma chatrčema a strilis tam ty domorodce/odbojáře/terroristy. A to je to jediny co tě na tom zaujalo na tom mym přizpěvku? :D

(Jinak ja sem vuci jinejm rasam,narodnostem a věřícím lhostejnej. Takže sou mi ůplně jedno to není rasistický ne?!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Modern Warfare, a v moderni valce verim, ze kdyby se hrotila "3. Sv." tak by se urcite bojovalo i mestske zastavbe...jinak k traileru, kdyz jsem ho v noci postoval, nemel jsem uz silu o nem napsat :) Jsem trosku zklamany..je to hrozne tmave, azd depresivne sede, az mi to pripomelo BF3, ale urcite jsem zvedavej jak to dopadne, samotna ta herni mista me zatim moc nezaujali, leda tak z Prahy bych chtel videt vic...co mi jeste utkcelo v hlave bylo hroceni v Londyne, ale prijde mi az s podivem jak malo mi to prislo jako valecna hra, casi se meni a tezko rict jak bude vypadat cela hra (a tezko urcovat hru podle kratouckeho traileru), ale co, uz BO nebylo zas tak o valce a uzil jsem si ho :) A tohle musi bejt tutovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bigmen,ty vidiš posra*ej minutovej reval trailer a už hodnotíš hru?a nechceš se nejprve naučit česky?podívej se,kolik tam máš chyb!vrať se do školy...

Víš "Kámo" Já sem si o tom i dost přečetl a teď sem viděl trailer. Doporučuju ti udělat to samý! A jestli se ti nelíbí že mám nějaký chyby tak to nečti a nespamuj tu pi*oviny.

Je to Modern Warfare, a v moderni valce verim, ze kdyby se hrotila "3. Sv." tak by se urcite bojovalo i mestske zastavbe...jinak k traileru, kdyz jsem ho v noci postoval, nemel jsem uz silu o nem napsat Jsem trosku zklamany..je to hrozne tmave, azd depresivne sede, az mi to pripomelo BF3, ale urcite jsem zvedavej jak to dopadne, samotna ta herni mista me zatim moc nezaujali, leda tak z Prahy bych chtel videt vic...co mi jeste utkcelo v hlave bylo hroceni v Londyne, ale prijde mi az s podivem jak malo mi to prislo jako valecna hra, casi se meni a tezko rict jak bude vypadat cela hra (a tezko urcovat hru podle kratouckeho traileru), ale co, uz BO nebylo zas tak o valce a uzil jsem si ho A tohle musi bejt tutovka...

105% souhlas! (Zachvilku se bude hrát uplně ve tmě a PROgamer bude ten co si uvidí aspoň na zbraň)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,takže to ,co si přečteš,má větší váhu než gameplay?až uvidiš gameplay,tak teprv hodnoť a přestan tu¨ze sebe dělat totálního kokůtka!

http://bonusweb.idnes.cz/xbox360/preview/valecna-strilecka-call-of-duty-modern-warfare-3-ukaze-i-prahu-pq8-/clanek.A110518_194744_bw-magazin_lou.idn

Přečti si tohle ty zevle a pak se do mě navážej OK?! Neřek sem nic jinýho než že to bude stát za ♥♥♥♥♥ protože to bude soro celý ve městě! (Moc detailů,Moc oběktů,Moc barev,Moc stínů) Budeš rád když trefíš týpka co bude stát před tebou! A to je na hov*o když chceš hrát multiplayer! (sice to hýčká oko ale na PROgaming je to o ničem lidi se zase boudou moc bát vystrčit hlavu a proto budou kempit! Bude jim to připadat jako realita budou chodit jak magoři furt zamíření a budou mít sevřený pulky!)

Navíc ta hra už není v singleplayeru o opravdovym vojenskym sporu ale jen o pomstě!

Running for ever!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu