Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

mě se tak nějak zdá,že chceš ,aby hra byla přesně podle tvých představ,jenže takhle to nechodí v životě ani v herním průmyslu,radši si jdi zahrát maria,tam to máš všechno přehledné a nic nemužeš přehlídnout! ta hra bude libová,jako oba předchozí CoD MW! viděl jsem reveal trailer a mužu ti řict,že to vypadá SUPROVĚ a názor ♥♥♥♥♥a,co si přečtě jeden/dva články,mě važně nezajímá! a myslim,že ani nikoho jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jezis bigmen, ty ses hrotic, ok stuj si za svym, ale styl jakym to delas je fakt na povazenou...

Uprimne tohle snad neni prvni hra z mesta..jo problem dnesnich her (pro nektere) je, zejsou az moc detailni a v zaplave vsech tech detailu se clovek ztraci, neni to jak CS 1.6, kdy nikdo vykoukne a hned ma ustrelenou palici protoze ho na jednolitych texturach najdes okamzite....ale urcite to nebude na skodu, uz jen jak to mestou bude v MW3 vypadat...preci jen je to uz zastarale tak to bude znat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se tak nějak zdá,že chceš ,aby hra byla přesně podle tvých představ,jenže takhle to nechodí v životě ani v herním průmyslu,radši si jdi zahrát maria,tam to máš všechno přehledné a nic nemužeš přehlídnout! ta hra bude libová,jako oba předchozí CoD MW! viděl jsem reveal trailer a mužu ti řict,že to vypadá SUPROVĚ a názor ♥♥♥♥♥a,co si přečtě jeden/dva články,mě važně nezajímá! a myslim,že ani nikoho jinýho...

Hele já sem taky jeden z těch lidí co i kdyby se měl zhroutit svět tak musej dohrát mapu ale tenhle novej styl dělání her stojí fakt za *****. Hra nemusí být podle mých představ klidně se přizpůsobím ale ne někomu kdo není vidět. Multiplayer bude stát za *****. Víš já sem znalec kdyby bylo CoD víno tak su i opilec a podle toho traileru vidíš že je tam až moc přecpanejch věcí. A jestli ne tak.... (Doplňte lobovolně)

Jezis bigmen, ty ses hrotic, ok stuj si za svym, ale styl jakym to delas je fakt na povazenou...

Uprimne tohle snad neni prvni hra z mesta..jo problem dnesnich her (pro nektere) je, zejsou az moc detailni a v zaplave vsech tech detailu se clovek ztraci, neni to jak CS 1.6, kdy nikdo vykoukne a hned ma ustrelenou palici protoze ho na jednolitych texturach najdes okamzite....ale urcite to nebude na skodu, uz jen jak to mestou bude v MW3 vypadat...preci jen je to uz zastarale tak to bude znat...

OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znalec asi nejses kdyz placas takovy blbosti, jestli hrajes hodne MP CoDu tak vis ze tohle bude po treti (MW) co to bude vicemene ten samej MP...a je jedno kde to bude vzdyt uz v MW2, kdyz si hral treba v troskach toho arbskeho mesta (sry nevzpomenu si na nazev dlouho jsem to nehral) nebo na letisti, bylo to nahroceny ale v pohode hratelny, krom toho tohle neni battlefield takze o premrstenou detailnost se bat nemusime, kdo si rad uzije rychly arkadovy MP, tak se musi tesit stejne jako ja, jasne je to kazdej rok to samy, vicemene stejnej MP, jen s novymi mapami, zbranemi a "tematikou" ale spousty lidi to porad bavi, ja uz sice MW2 moc nehraju ale na MW3 se tesim hodne a nechapu jak clovek, ktery je podle svych slov opily codem, muze prohlasit ze MP bude stat za ♥♥♥♥♥....ocividny fanousek MW :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako MW 3 si stahnu na PC z torentu, nato abych si zahral 6 hodin zbesily jizdy tak to se mi tech 1399,- nevyplati :). A mp u COD me vubec nebavi od toho tu je BF3. Ale Sp muze bejt dobrej, preci jenom tohle neni od Treyarchu . A mw ma svuj vlastni pribeh.

A co se tyce toho rozpoznani hracu nebo co, tak grafika v MW3 (podle toho co sem videl na video, samozrejmne na videu, ale uz z toho videa je jasne ze grafika je blééé) je humus ale myslim si ze to tak zly neni, nato abys rozpoznal/nerozpoznal hrace. Jako hrat COD v grafice minecraftu :D, to by uz byl problem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(sice to hýčká oko ale na PROgaming je to o ničem lidi se zase boudou moc bát vystrčit hlavu a proto budou kempit! Bude jim to připadat jako realita budou chodit jak magoři furt zamíření a budou mít sevřený pulky!)

Navíc ta hra už není v singleplayeru o opravdovym vojenskym sporu ale jen o pomstě!

Running for ever!

lol ty by si PROgamer nemohl bejt s takovejma nervama ;))) koukni na CoD4 sou v tom ligy..(prece jen to je CoD =O )

prej o pomste ... jak si to poznal??? pls explain

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako MW 3 si stahnu na PC z torentu, nato abych si zahral 6 hodin zbesily jizdy tak to se mi tech 1399,- nevyplati :). A mp u COD me vubec nebavi od toho tu je BF3. Ale Sp muze bejt dobrej, preci jenom tohle neni od Treyarchu . A mw ma svuj vlastni pribeh.

A co se tyce toho rozpoznani hracu nebo co, tak grafika v MW3 (podle toho co sem videl na video, samozrejmne na videu, ale uz z toho videa je jasne ze grafika je blééé) je humus ale myslim si ze to tak zly neni, nato abys rozpoznal/nerozpoznal hrace. Jako hrat COD v grafice minecraftu :D, to by uz byl problem :D

Milovnik BF3 je zpet, prekvapuje me zes to zdrbal tak malo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale neodpustim si jedno, na BF3 to stejne nema :). Hlavne kdyz sem videl trailery BF3 poprvy tak sem mel husinu nakonci z toho songu ;). Coz sem u COD nikdy nemel.

Jak hazet hrach na zed :D Je to otazka vkusu, vic se ti libi BF, neberu ti to, ale musis byt tolerantni a pochopit ze nekdo da radeji prednost CoDu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak hazet hrach na zed :D Je to otazka vkusu, vic se ti libi BF, neberu ti to, ale musis byt tolerantni a pochopit ze nekdo da radeji prednost CoDu...

jj dit ja rikam jen svuj nazor na MW nebo jako obecne COD trailery. Nerikam ti ze si .... kdyz se ti ta ..... libi atd... Néé to nééé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli by to bylo takhle, tak peknej humus ( muj osobni nazor)

Co se tyce toho traileru je dobrej, ale zadnej eminem nenahradi znelku BF3, takze asi tahle, libi se mi ale vic ten z MW3 nez MW2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli by to bylo takhle, tak peknej humus ( muj osobni nazor)

Co se tyce toho traileru je dobrej, ale zadnej eminem nenahradi znelku BF3, takze asi tahle, libi se mi ale vic ten z MW3 nez MW2.

Jak pisu, diky bohu je to pracovni, vypada to dost spatne...

Znelka z BF3, tim myslis to podivne huceni? :D

Na trailer z MW2 ma maloktery, ten strih je proste paradni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou, že je to úplně nový design - prdlačky, vždyť jen pozadí (obrázek) je jiný, jinak nalevo opět položka nabídek, dole se zobrazuje klasicky obrázek z mapy a celé je to stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu