Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty MW3


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 332
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"Jaj.... tak jestli hrajes s klanem blahopreju (neni k cemu) vetsinou sou to vsechno noobs a jestli si chces zahrat musis hold na PROmod ale tam je noob kazej 5 takze ve výsledku si normalni poctivou hardcore hru nezahrajes nikde"

Keď som hrával aktívne MW2 , tak áno , hral som s klanom a nie neboli tam lamky , keď poznáš ESL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u vseho mas granatomet už jen to o necem svedci

ano to svedci otom ze mam rad granatomet.

Ale uz nebudu delat OT s tebou se fakt nechci hadat, nebo na me vytahnes ze tvuj tata vlastni pulku DICE :D a ze tvoje babicka je vlastnikem Activision :) . podme se venovat MW3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mas ps3 a BC2 nebo Crysis 2 tak du hned :) , ty me asi jeste neznas v c2 a bc2 ze? tak poznas az ti moje kulku proletej hedkou ;)

orientacne: kolik mas K/D?

Na K/D kaslu,ukaze az hra.

Jinak ty to v te palici opravdu nemas v poradku:cheesygrin:

Psal jsem www.xboxcen....,tak co sem tahas ps3? Navic toto je forum k xbox360,tak nevim,co sem lezes?!? Bez si nahlodavat tu vasi nahackovanou komunitu a na nas se vykasli,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na K/D kaslu,ukaze az hra.

Jinak ty to v te palici opravdu nemas v poradku:cheesygrin:

Psal jsem www.xboxcen....,tak co sem tahas ps3? Navic toto je forum k xbox360,tak nevim,co sem lezes?!? Bez si nahlodavat tu vasi nahackovanou komunitu a na nas se vykasli,

kdybych byl na stejne inteligenci jako ty tak se s tebou zacnu hadat, jaky x360 forum? tohle je console forum, ze to bylo zalozeny v 360 sekci noa ? to se ma zakldat specialne ps3 sekce? v tom pripade vy , x-boxaci nelezte do tema BF3,BC2 napr.... meles hovna. Ale hadat se nebudu.

Co se tyce K/D tak to je pekne ze nato kasles, jelikoz si lama a uz si to vzdal :). To ze si v nejakym klanu no a? Hadat se semnou kdo je lepsi jestli ty nebo ja je fakt zbitecni cloveku. To bys musel trefit hodne hlav ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COD jsem měl rád hlavně první díly, když jsem byl menší. Tyhle novější mě moc nebavěj, nevim jestli to je tím, že mi to přijde naskriptované (dokud neproběhneš "čekpointem", tak furt na tebe běhaj nepřátelé), ale určitě si i tenhle díl stáhnu a zkusim, hrál jsem všechno kromě COD3 a dohrál jsem snad všechny kromě té 3 a 5 (jestli to je ten díl s Japoncema)

A ještě víc mi vadí, že je kolem téhle hry takovej "humbuk", při tom to vychází každej rok. Ale jak jsem psal, neodsuzuju to, zahraju si to a udělám si o tom obrázek.

Jinak vzpomínám na školní léta, kdy jsme místo učení o PC pařili COD 4 MP. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky cod miloval cod 4 je hra ktera ma u me "v srdci" prvni misto, cod 2 sem taky paril furt , asi rok ale proste od MW2 je to traparna, jako pribeh byl peknej to jo ale MP u toho mi bylo do breku :D, no a BO to uplne dodelal, takze MW3 si stahnu na PC z torrentu, zahraju dohraju a cus a pak budu ztravit stovky hodin hranim BF3.

Desmond: jj tohle sem cetl, ze jim EA dela za daco reklamu, no ale ACtivision nevi asi v jakym smyslu o MW3 mluvi :D, nevim kdyz rekne EA ze MW3 je na píí... a nekdo si rekne hm, tak EA rika ze je to hra na píí... tak to si musim koupit :D, ale jako mozny to je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvy uz si odpust furt ty poznamky typu EA prdi boskou manu a activision se pachti se srackama.....za druhy si myslim ze je treba to srovnavat, jelikoz do sve hry urcite vrazili vic penez nez u activisionu a je to znat takze tohle je vsechno otazka marketingu a hlavne toho, ze v EA maji z MW3 strach....activision muze rikat cokoliv, ani jednu tu hru si nehral a je tezke rict ktera bude lepsi.... jasdne BF3 ma ultra super mega mocnej novej engin, ale MW3 ma zase jine prednosti a zalezi co je pro tebe u her dulezity....a ikdyby mervomoci bylo mw3 shitka, neznamena to ze se nebude dobre prodavat....tady to uplne vybizi hlaska ze zoolandra kdy rikaj ze mugatu by dokazal zabalit ♥♥♥♥♥ do alobalu a prodat to anglicky kralovne jako nausnice...cimz nerikam ze mw3 je shit, protoze tu hru jsem nehral, presto si myslim ze bude dobra... takze si ty svy blby keci uz odpust ultime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsemtaky nekdy nerekl, ja jen rekl ze stejne tak neznamena ze kdyz hra jede na novejsim enginu bude lepsi nebo to ze je realictejsi ji nedela lepsi....preci jen je to porad jen hra a ta ma za ukol bavit.....a me pobavi MW3 minmalne stejne tak jako BF3, proste to ber tak ze kazdej ma jiny naroky, myslis se ze to je shit, ok, ale nemusis to psat a shazova v kazdym druhym prispevku, stejne tady uz vsichni vedi ze nenavidis activision a milujes EA....proste bud tolerantni a nenadavej tomu furt do shitu, shit to rozhodne neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu