Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak iOS 4.3.2 Untethered - Redsn0w


Mr.Steph

Recommended Posts

Jailbreak 4.3.2 Untethered - Redsn0w

Funguje pro iZařízení:

iPhone 4

iPhone 3Gs

iPod Touch 3th

iPod Touch 4th

iPad 1st

1. Připojte iDevice k USB a pak ho vypněte ( iDevice ).

2. Zapněte RedSn0w.

3. Stáhněte si iOS pro vaše iDevice.

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/

PS: Pokud by někdo měl problém s touto stránkou, tak pokud ještě nemáte 4.3.2, tak aktualizujte přes iTunes a pak ho naleznete zde:

Windows XP :

Documents and Settings\<User>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

Windows Vista/Windows 7:

Users\<User>\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

Mac:

~/Library/iTunes/iPhone Software Updates

4. Klikněte na BROWSE a najděte svůj stažený iOS.

5. Jděte dále a zaškrtněte "Install Cydia".

PS: Jestli chcete něco z nabídky, tak nejdřív udělejte Jailbreak zaškrtnutím "Install Cydia" a pak zapněte redsn0w znovu, ale odškrtěte "Install Cydia" a zaškrtněte co chcete.

6. V další části jdeme podle instrukcí do DFU módu.

8. Necháme utilitu udělat svojí práci.

9. Toť vše

Linky aktualizovány. 11.8.2011

*0.9.6rc16*

Windows :

[codehttps://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_win_0.9.6rc16.zip?attredirects=0&d=1[/code]Mac :
https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_mac_0.9.6rc16.zip?attredirects=0&d=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak jsem četl jen začátek uprav si

Jedná se o Tethered, takže když se vám iDevice vypne nebo vybije, tak budete muset nabootovat(přes PC).

a ještě nedočetli jste se někdo o jaký exploit se jedná?asi o ten od geohota,ale to by dev team už dávno něco vydal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, pokud mate iPod Touch 4, tak po uspani nejde probudit - na nic nereaguje (musite pripojit sluchatka => to take neni 100% nebo pripojit k PC nebo do zasuvky a potom vam v pohode nabehne). Nemluvim o uplnem vypnuti, ale o SLEEP MODU, takze POZOR!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, pokud mate iPod Touch 4, tak po uspani nejde probudit - na nic nereaguje (musite pripojit sluchatka => to take neni 100% nebo pripojit k PC nebo do zasuvky a potom vam v pohode nabehne). Nemluvim o uplnem vypnuti, ale o SLEEP MODU, takze POZOR!

To je to o čem jsem psal nahoře ^ EDIT1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný že máš nějaký jiný problém.. já ho mám vždycky skoro celej den v USB u PC a když jsem ho odpojil od PC tak vždycky když sem něco na něm dělal tak šel v pohodě a když jsem ho locknul, tak pak se z ničeho nic vypl sám a už nešel zapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už tu pišeš,tak mužeš napsat vylepšeni:

Jde udělat unlock(02.10.04 / 03.10.01 / 04.10.01 / 05.14.02 / 05.15.0 nepodporuje)

a zase nějake chyby opraveny

jinak iPad 2 má nový bootrom,a proto na něj nefunguje expolit od geohota,a má i nový CPU,a proto na něj nefunguje ani shatter,takže si třeba počkat,už nějaky neznamy typek ho JBknul(natočil to),ale nechce to vydat dokud nevyjde iOS 4.3.1,aby to šlo na oba iOS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu