Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medievil ressurection


Kořas

Recommended Posts

Proste jsem lama nedokazu ty ostatni stozary odstrelit. Predpokladam ze k tomu delu musim rychle pribehnout a zapalit. Nebo to je jedno a dokud mi hori ten drevenej bazmek tak muzu podpalovat (to se mi nedari) ?
nejdriv si posun delo tak jak chces, a utikej zapalit palici a hned zase nazpatek az budes s horici palici u dela proste zmackni krizek a delo vystreli :wink:

Dekuji ti moc :) ja vul nevedel jsem ze mam zmacknout krizek :oops: myslel jsem ze to je casovka tak jsem porad lital k tomu delu s naprahlou palici a cekal ze se mi to zapaly :roll: .

JJ, myslel jsem si to, uz si vykopal hroby? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, mel bych dotazek. Rozehral jsem MEDIEVILA uz sem docela daleko ale zasek jsem se. Nemuzu zaboha najit Shadow Demon Claw což je klič kterej se používá na otevření vrat Shadow Demon Prison v Enchanted Forest, to je tam co je ta druha carodejnice, jsou tam ty zravy parezy a chytaj se do sitky ty svetlusky. Nemuzu taky najit 3kus anubidova kamene aby mě ta smrtka pustila dál do města do Haunted Ruins. Uz jsem to co slo prosel snad dvakrat ale nemuzu to najit.

Jinak jestli je to jeste aktualni, pro to aby jste mohli ziskat pohar za lavou musite porazit draka a ten vam da masku a stou muzete chodit lavou, zkuste se projit hned v prvnim kolem v Danove jeskini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste jsem lama nedokazu ty ostatni stozary odstrelit. Predpokladam ze k tomu delu musim rychle pribehnout a zapalit. Nebo to je jedno a dokud mi hori ten drevenej bazmek tak muzu podpalovat (to se mi nedari) ?
nejdriv si posun delo tak jak chces, a utikej zapalit palici a hned zase nazpatek az budes s horici palici u dela proste zmackni krizek a delo vystreli :wink:

Dekuji ti moc :) ja vul nevedel jsem ze mam zmacknout krizek :oops: myslel jsem ze to je casovka tak jsem porad lital k tomu delu s naprahlou palici a cekal ze se mi to zapaly :roll: .

JJ, myslel jsem si to, uz si vykopal hroby? :)

Hroby jsem uz vykopal posbiral jsme vsechno mozny pozabijel aji ty misky nebo co to je :lol: mam aji toho ptaka na rameni ale dal jsem stim uz nehnul :( (vzdal jsem to) a momentalne odpocivam u WRC (to mi taky nejde dohrat ............ kategorii extrem proste nedam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mel bych dotazek. Rozehral jsem MEDIEVILA uz sem docela daleko ale zasek jsem se. Nemuzu zaboha najit Shadow Demon Claw což je klič kterej se používá na otevření vrat Shadow Demon Prison v Enchanted Forest, to je tam co je ta druha carodejnice, jsou tam ty zravy parezy a chytaj se do sitky ty svetlusky. Nemuzu taky najit 3kus anubidova kamene aby mě ta smrtka pustila dál do města do Haunted Ruins. Uz jsem to co slo prosel snad dvakrat ale nemuzu to najit.

Jinak jestli je to jeste aktualni, pro to aby jste mohli ziskat pohar za lavou musite porazit draka a ten vam da masku a stou muzete chodit lavou, zkuste se projit hned v prvnim kolem v Danove jeskini.

Tak prave na tomhle jsem se taky zasek, na tom klici, a naubisuv kamen mam jen jeden nebo dva, ted uz nevim, a ohldene toho poharu sme to vyresili s Dezem jinak uplne vpravo to jde preskocit ale asi na 20 pokus :lol: a musite zmacknout dvakrat skok :wink: a jde to, uz ho mam i bez masky :lol: ale stalo me to nervy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nazdar vsetci. Mal by som jednu otazku ze ked som zabil krala tekvic mal som sa vratit k tej carodejnici aby mi dala anubis stone "ako sme sa dohodli?" a chcel by som sa este opytat ze aka zbran plati na tych robotov v sleeping village...... :(

thx

O tom kameni nic nevim ale na ty roboty je nejlepsi hrdinuv luk nebo kuse ci neco podobneho na dalku a musis to udelat sikovne, nekdy do nich budes strilet a oni si te ani nevsimnou musis to vychytat, jinak ohledne zbrani na blizko plati mit stale zlaty stiti pred sebou a triskat do nich mecem hrdiny (jestli ho ale mas :wink: )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar vsetci. Mal by som jednu otazku ze ked som zabil krala tekvic mal som sa vratit k tej carodejnici aby mi dala anubis stone "ako sme sa dohodli?" a chcel by som sa este opytat ze aka zbran plati na tych robotov v sleeping village...... :(

thx

O tom kameni nic nevim ale na ty roboty je nejlepsi hrdinuv luk nebo kuse ci neco podobneho na dalku a musis to udelat sikovne, nekdy do nich budes strilet a oni si te ani nevsimnou musis to vychytat, jinak ohledne zbrani na blizko plati mit stale zlaty stiti pred sebou a triskat do nich mecem hrdiny (jestli ho ale mas :wink: )

diki vyskusam to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak jsem to dohral.

Anubis Stone je taky ve vesnici v jednom baraku kde je trezor.

Jinak mam jeden Cheat - nesmrtelnost a vsechny zbrane:

Pauznete hru (START), podrzte R, a zadejte DOLU, NAHORU, CTVERECEK, TROJUHELNIK, TROJUHELNIK, KOLECKO, DOLU, NAHORU, CTVEREC, TROJUHELNIK. V menu se obevi kolonka a v ni si to pozapinate. Celej Cheat vypnete kdyz to tam zase namackate. Funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Je to skvělá hra le na mě docela dost těžká. Porazil jsem ted ty vlky a potom jsem vstoupil do sleeping village ale mám strasně málo života asi jen pul a nevim kde ho nabrat. Takže jsem hned tuhej. Jak to řešíte? nějak jsem nepobral to přesouvání s levelu do levelu. A k čemu jsou minihry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano cheatem.Je napsaný o několik příspěvků zpátky(asi o deset).

Jasný. Tys to dohrál bez cheatů? Normálně cheaty nepoužívám, ztrácí to na zábavě ale tady už se fakt asi nehnu. Musel bych mit max života a to nemám. A peněz taky málo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem to bohužel s cheatem.Zarok na konci je těžký a tuhý oříšek! A navíc ty chety jsou vypínatelné.Zapneš si je jen když je potřeba.

Hm asi budu muset taky. Občas mám pocit že utrhnu analog. Ty vlky jsem dělal několikrát s plnym životem a asi až na 6 pokus mi to vyšlo. Zbylo mi pul života. takže jsem bud tak levej že to prostě nedávám, nebo neumim bojový komba. prostě téměř vždy mě ten Vlk rafnul :) Chtělo by to vážně tu obtížnost odstupnovat. Jpříznivec medievila na PS1 jsem nebyl, ale na PSP je to ¨super. Ty videa jsou hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu