Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medievil ressurection


Kořas

Recommended Posts

Ještě jsem to nedohrál , ale dohrál jsem Medievila 1 na PSX:psp: a tam šlo získat dračí brnění (Dan pak plival oheň křížkem a žádný oheň mu neublížil 8) ) Jestli se to dá zísat taky v Medievilovi Ressurection, nedá se pak s tím přejít ta lávová řeka dole ve vězení v misi "Inside the Asylum" ?!? Zdá se mi blbost aby se to přeskakovalo, je to daleko a jestli se to dá přeskočit tak jenom bugem.... :bash:

Jinak je to nej hra, byla to moje první hra na PSX :wohow: Je to moje mateřský mlíko :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ještě jsem to nedohrál , ale dohrál jsem Medievila 1 na PSX:psp: a tam šlo získat dračí brnění (Dan pak plival oheň křížkem a žádný oheň mu neublížil 8) ) Jestli se to dá zísat taky v Medievilovi Ressurection, nedá se pak s tím přejít ta lávová řeka dole ve vězení v misi "Inside the Asylum" ?!? Zdá se mi blbost aby se to přeskakovalo, je to daleko a jestli se to dá přeskočit tak jenom bugem.... :bash:

Jinak je to nej hra, byla to moje první hra na PSX :wohow: Je to moje mateřský mlíko :cheesygrin:

Jo přesně tohle je tady taky, dostaneš po drakovi brnění a pak můžeš tu lávovou řeku překonat. Mám pocit, že Ressurection je remake MediEvila 1 z PSX, takže je to stejný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, díky . Zkoušel jsem to jak trotl přeskočit :bash:

Vím že je Ressurection předělávka jedničky (kdybych o tom nečetl, aspoň bych to stopro poznal ;) ) Ale i tak se to v mnoha věcech liší tak to tam nemuselo být.

BTW to je snad jasný že za 8 let ta grafika trošku postoupí :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu