Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypadnutí FLESHE


Mike Vyhul

Recommended Posts

Ahoj. Mám PSP 3004 5.03 a vypadává mi flesh. Při vypnutí kvůli nenabitému PSP, ostrému vypnutí mi flesh vypadne. Nevím co s tím protože to nahazuji přes obrázky, ale většinou to nejde.. :cry: Nevím co mámk dělat. PROSÍM PORAĎTE... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální ... HEN se nezapisuje do paměti PSP kvůli ochraně. Začni používat signed verzi HENu, naškočí vždy na první pokus, protože už nevyužívá klasickej exploit v knihovně, ale místoho se tváří jako originální aplikace od SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že vůbec!!! Nebudu měnit dokud na 6.20 TN-D nepude to co na 5.03 Prom. .... =// je mi jedno že TN-D je na furt, nevadí mi zapínat exploit..... A i tak, kdo vypíná psp??? Myslím že minimum lidí, takže ti je jedno jestli to je na furt nebo ne.... Stojím si za svým... je to každýho věc stejně tak jako názor lidí že nintendo je lepší než psp =D =D =D =D PSP 4ever <3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu