Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím POMOC ::::


xboxmaniak1468625480

Recommended Posts

Zdravim ,mám takový problém. Do ted jsem nenasel forum na kterým by mi někdo poradil ,ale tady koukám ,že se vyznáte. Mám problém s mou kamerou: Panasonic NV-GS230 . Nahrál jsem na ni video a pak tu kameru chci pripojit do pc , počítač sice reaguje že jsem připojil kameru , ale nezobrazí mi obsah toho co jsem nahrál. Bedlivě jsem hledal program , který by mi obsah kamery ukázal a našel jsem pouze jeden. Já ho hledal , ale nemohl jsem to najít , ten program se jmenuje: Panasonic NV-GS230 camcorder

Tak Vás moc prosím , jestli by někdo byl tak hodný a napsal mi tu link ke stažení tohoto programu , nebo aspon poradil jak jinak mám obsah nahrávky na videokameře zobrazit.

Prosím pomoc .... Předem děkuji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ,mám takový problém. Do ted jsem nenasel forum na kterým by mi někdo poradil ,ale tady koukám ,že se vyznáte. Mám problém s mou kamerou: Panasonic NV-GS230 . Nahrál jsem na ni video a pak tu kameru chci pripojit do pc , počítač sice reaguje že jsem připojil kameru , ale nezobrazí mi obsah toho co jsem nahrál. Bedlivě jsem hledal program , který by mi obsah kamery ukázal a našel jsem pouze jeden. Já ho hledal , ale nemohl jsem to najít , ten program se jmenuje: Panasonic NV-GS230 camcorder

Tak Vás moc prosím , jestli by někdo byl tak hodný a napsal mi tu link ke stažení tohoto programu , nebo aspon poradil jak jinak mám obsah nahrávky na videokameře zobrazit.

Prosím pomoc .... Předem děkuji ...

A nejde digitalizovat video v Movie Markeru? Po restartování počítače?

Třeba se musí pracovat s kamerou a na displaji po restartu něco vybrat, nebo naopak na obrazovce monitoru po restartu pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to půjde. Zkus program CyberLink Power Director. Je to Shareware. Placený program, ale až od 5 verze programu. Power Director 4 mám osobně z originálního CD, takže ti tedy nechám odkaz na stažení. Je to v angličtině na 4 verzi jsem CZ lokalizaci nenašel.

Stránky výrobce:

[url]http://www.cyberlink.com/products/powerdirector/overview_en_US.html[/url]

Odkaz na stažení:

[url]http://www.uloz.to/8124636/cyberlink-power-director-4-rar[/url]

Ps: Samozřejmě, že jde sehnat klíč k trial verzy. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu