Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Moh - 80020148


mata

Otázka

Recommended Posts

  • 0
asi urcite neco delas spatne zkus se nakalit jako ja a pak to mozna pude :lol:

Co muzu jako delat spatne, delam to co vzdycky, vemu ISO a dam ho na kartu do slozky ISO, hral sem uz tisice her, nikdy se mi to nestalo ale tahle hra mi nejde, a je to uz treti verze, nepotrebuje vyssi frimware? Nebo ja nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel jsme 3.40 a porad se me to zasekavalo pri pousteni hry(cerna obrazovka a tlacitko HOME nereagovalo)....hodil jsem update na 3.52 m33 - 4 a a hazelo to tuhle hlasku

nastavil co je zde psano

uz to nehazi tuhle hlasku kterou jsme schytaval hned po updateuu fw ale taky to dela to ze me to zas zamrzne pri startu a jediny co jde udelat je vyndat baterku....

treba u ssx mam 7 ruznejch ripu, resp mam i full umd rip a stejne nejde, to samy harry potter, nfs most eanted atd atd ted uz ani nejdou hry co sli na 3.40

co delam spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled

pokud už tak je tak je ještě něco špatně

Diky! :thumbup: Tohle mi ted udelalo NBA 08 na 3.52 M33-4 a diky tobe ted je OK. Jeste jednou diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu