Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

A mam SLIMaka doma. Prvni dojmy


smarter

Recommended Posts

Tak a stalo se.

Uz od prvnich zprav o novejsim, lehcim a mensim PSP jsem vedel, ze budu mezi prvnimi majiteli teto hracky a tak jsem se velice tesil na datum 5. zari 2007 Kdy slim mel v Evrope ofiko vyjit. Trochu mne zmatla info zde na foru, ze by zacatek prodeje mel byt presunout na zari 14., to byl prave duvod proc jsem nenapochodoval do obchodu jeste vcera. Ale budiz, stejne jsem se vcera oddaval milostnym hratkam se svoji drahou polovickou, takze jeden den zpozdeni nikomu nezazlivam :-))

Dneska jsem popad T.G.Masaryka a vyrazil s nim do SONYcentra na Karlaku. Ani chvili jsem nepremyslel kde si konzoli koupim, bylo mi jasne ze SONY nejdriv nacpe sve znackove obchody a az potom se postara o vsemozna Playcentra vabici zakazniky predobjednavkami, ktere jakoby maji urychlit a zajisti proces ziskani PSP.

Takze jsem vrazil s nejistotou do ciste a navonene prodejny a zacal ocima preskakovat z jednoho regalu na druhy az jsem zahlid dva krasavce ve vyloze po levy strane. Zachoval jsem chladnou hlavu - tohle mohli byt jen vystavene makety a radovat se bylo predcasne. Oslovil jsem proto pana za pultem, ktery s usmevem rek ze SLIMaci v prodeji samozrejme jsou a zeptal se jakou barevnou variantu vlastne chci. Pozorne jsem prozkoumal cerneho a stribrneho krasavce. Tedy reknu vam nebyt tech direk ze predu tak uz z metrove dalky bych narychlo nepoznal rozdil mezi cernym PSPfat a cernym slimem. Nakonec jsem se rozhodl pro Silver z techto duvodu:

- Stribrna barva nebo presneji receno stribrna metaliza, se min leskne a da se predpokladat, ze budouci skrabance na tele ukryje lip nez jeji cerna kolegyne

- Moje slecna (davno unavena myma recma o nove verzi moje milenky) by se mi vysmala kdyby videla v primem srovnani takrka identicke herni konzole v cerne barve. Nezkusene oko rozdil fakticky postrehne az pri podrobnejsim zkoumani.

Takze jsem se rozloucil s mym dobrym kamosem Masarykem, dostal nazpet dve kovovy bura a nez vyrazil domu hodil rec s mirne obeznim prodavacem. Ten jen potvrdil moji domnenku, ze Slimu je skladem dost a ruce se kvuli nemu netrhaji, zaverem pokrcil rameny nad otazkou ohledne TV kabelu a odpovedel neco ve smyslu "jednou budou urcite"

Ted sedim doma, dobijim PSP skrz USB (velice se mi to zamlouva BTW) a shrnuji svoje dojmy. Inu:

- ruce zvykle na vahu PSPfat skutecne zaznamenaji prijemny rozdil pri prvnim "potezkani"

- redukce velikosti ackoliv neni nijak vyrazna je rovnez znat

- lakovana zadni strana prozatim pusobi velice prijemne na dotyk, ale pouziti pouzdra se nevyhnu pokud jeji vlastnosti chci aspon castecne zachovat

- spodni tlacitka u stribrne verze pusobi dosti lacine nemaji vsak na UMD mechaniku, ktera se sice otevira prijemneji ale uvnitr vypada prostacky jak zebrak z Narodky a UMD se do ni jaksi "polozi" misto aby se tam vlozilo v primem smyslu slova

- dirka pod analogem je mirne sirsi nez cely "stick", pusobi do dost neobvykle

- repraky na predni strane se mi velice zamlouvaji

- krytka MS by mohla byt trochu "jistejsi"

- zklamane motam hlavou nad adepterem, ktery je nachlup stejny jako ten stary a tak moje prani mit blok s vidlici nebyla vyslysena, coz...

- otoceni krabice vzhuru nohama a klepani do ni k nicemu nevede... marne hledam neco jineho nez konzoli, nabijecku a haldu manualu

To by bylo z prvnich dojmu asi vse.

PSPslim zkratka splnilo co slibilo a zamrzi absence nejakeho "prekvapka". Potesi ze se mi ted lip vejde do vnitrni kapsy moje oblibene stylove kozene bundy a uz nebudu muset tam konzoli "rvat", min potesi ofiko FW, ktery momentalne zpusobi spis to ze budu tahat s sebou konzolky rovnou dve. Snad se to casem napravi, hlavne kvuli HB. Mit bookRa v mensi krabicce by nebylo na skodu. Uvidime... Pokud bude ochrana kdy prolomena rozhodne na to bude vetsi sance prave u prvnich kusu.

Tak ted jdu uklidit pokoj. Vecer prijde milacek a tady je neskutecny bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi bych tomu prodavaci rekl, ze taky bude jednou mrtvej a jestli me bude s*at tak to nebude trvat dyl nez prijde kabel... nesnasim tohle jednani... SONY prodejna u nas je to samy, plna arogantnich buzku, jinak PSP slim si poridim az uvidim nejakej obrat v CF, jo a doufam ze pude pres WiFi parit spolecne se starym i novym PSP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"zklamane motam hlavou nad adepterem, ktery je nachlup stejny jako ten stary a tak moje prani mit blok s vidlici nebyla vyslysena, coz..."

jak to myslis blok s vidlici ? :)

.. jinak to co se ocekavalo no .. asi bych nemel duvod si kupovat SLIMa.. je to neco jako kdybych si na fat nahral ofiko a predstavil bych si, ze je mensi a lehci.. jo, kdyby byl alespon ten kabl.. to bych nad tim mozna i nejakou myslenku stravil, ale takhle.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacina se me slimak libit... hlavne ten analog, videli ste ho rozebranej?

...

co je na tom analog tak zajimaveho?!

..BTW ano videl.. bylo to na pspzone.sk..

Myslel jsem standartni nabijecku ze ktere vede jen jeden kabel ;D
jo tak ;) myslis takovej ten smejd (trafo) u zasuvky a z toho uz jen cistej kabl ? :) to zase nesnasim ja.. jsem prave dost rad za to, jak to je ted.. a jestli myslis uplne cistej kabl.. tak to samozrejme z tech. duvodu nejde..

BTW: uprav si podpis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak ;) myslis takovej ten smejd (trafo) u zasuvky a z toho uz jen cistej kabl ? :) to zase nesnasim ja.. jsem prave dost rad za to, jak to je ted.. a jestli myslis uplne cistej kabl.. tak to samozrejme z tech. duvodu nejde..

řek bych, že myslí nabíječku akku (píše přece "nabíječku")

to co se dodává, tak je adaptér a obvody nabíječky jsou v PSP

pak by ještě mohl myslet kolébku (jako třeba k PDA), ale to by napsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"3.60 FW na novom PSP Slim&Lite je dekryptovaný za menej ako deň!!!! .Mathieulh prináša obrázok obsahu zložky vo flash0:/kd. A odkazuje že poďakovanie patrí aj DARK ALEXOVI ktorý sa vrátil, aby pomohol pri prácach na novom PSP."

z pspzone.sk

ted uz asi staci jen CF :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odkazuje že poďakovanie patrí aj DARK ALEXOVI ktorý sa vrátil, aby pomohol pri prácach na novom PSP.

:) no a je to tady .... rikal jsem ze se vrati ...

jinak hackeri jako drsny ... za den decriptovaly 3.60 .. zitra bude dg ne? :D

a ja se bal ze budu muset cekat tyden :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Kapr: neni no, to jen otevres a polozis na tu volnou plochu...

Jinak hakri to celkem davaji. Moc se tesim na ten adrenalin pri DG, ktery sem kdysi zazil s PSPfat :D

Musim taky rict, ze od zacatku jsem byl presvedcen, že ze strany SONY se nejedna o boj s hakry, jiste dobre vedi ze je to celkem marny. Je to spise sikovny obchodni tah. Napriklad ode mne jako od vlastnika FATu s CF by uz nedostali ani korunu, ale takhle mi prodali dalsi konzolku. PSP uz jiste nedotuji takze korunky do kasicky, a za kablik se taky posypou. Koneckoncu u kazde SONAcke konzole jednou prisla odlehcena verze, a nemusel za tim stat boj s piratstvim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu