Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

A mam SLIMaka doma. Prvni dojmy


smarter

Recommended Posts

to Kapr: neni no, to jen otevres a polozis na tu volnou plochu...

Jinak hakri to celkem davaji. Moc se tesim na ten adrenalin pri DG, ktery sem kdysi zazil s PSPfat :D

Musim taky rict, ze od zacatku jsem byl presvedcen, že ze strany SONY se nejedna o boj s hakry, jiste dobre vedi ze je to celkem marny. Je to spise sikovny obchodni tah. Napriklad ode mne jako od vlastnika FATu s CF by uz nedostali ani korunu, ale takhle mi prodali dalsi konzolku. PSP uz jiste nedotuji takze korunky do kasicky, a za kablik se taky posypou. Koneckoncu u kazde SONAcke konzole jednou prisla odlehcena verze, a nemusel za tim stat boj s piratstvim...

jo s tim obchodnim tahem souhlasim.. slim by asi prisla tak jako tak.. navic SONY asi uz vyvoj predpovidala, takze vedela ze vydanim Slima zase trochu oddali ty jejich muka kdyz vidi CF a DG..

..kdyz uz beres do huby hackery, tak je alespon prosim pis spravne.. --> hacker .. hakr? kdo to je? navic nabouravani FW dle me neni hacking, at si kdo chce co chce rika, je to klasickej cracking, proste lamani ochrany.. to ze to na serverech nazyvaji blbe, neznamena ze crackeri "hackuji FW" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Posli mi prosim na PM kompletni seznam oprav gramatickych a pravopisnych chyb vsech mych prispevku a dostanes vsechny moje points :-/

omg neslo mi o to kontrolovat tve prispevky nebo te nejak urazet sorry, ale proste hakr je do oci bijici.. je to jen stylicka chyba.. (a mozna jeste nejaka jina)

..taky obcas udelam chybu, ale nemusis se hned urazet .. proste hakr je strasne

..pokud jsi to myslel vazne tak sorry, ale nechapu te, proc bych to mel delat a jaky by to pro tebe melo vyznam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg neslo mi o to kontrolovat tve prispevky nebo te nejak urazet sorry, ale proste hakr je do oci bijici.. je to jen stylicka chyba.. (a mozna jeste nejaka jina)

..taky obcas udelam chybu, ale nemusis se hned urazet .. proste hakr je strasne

..pokud jsi to myslel vazne tak sorry, ale nechapu te, proc bych to mel delat a jaky by to pro tebe melo vyznam?

OK, keep it real :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo s tim obchodnim tahem souhlasim.. slim by asi prisla tak jako tak.. navic SONY asi uz vyvoj predpovidala, takze vedela ze vydanim Slima zase trochu oddali ty jejich muka kdyz vidi CF a DG..

..kdyz uz beres do huby hackery, tak je alespon prosim pis spravne.. --> hacker .. hakr? kdo to je? navic nabouravani FW dle me neni hacking, at si kdo chce co chce rika, je to klasickej cracking, proste lamani ochrany.. to ze to na serverech nazyvaji blbe, neznamena ze crackeri "hackuji FW" :D

urcite to sony zruinuje kdyz v naky prdelni zemicce plne piratskeho software si koupi UMD jeden clovek ze sta :)... ne ted vazne... japonskej a americkej trh je to co sony zajima a tam zakaznici slovo custom firmware vubec neznaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite to sony zruinuje kdyz v naky prdelni zemicce plne piratskeho software si koupi UMD jeden clovek ze sta :)... ne ted vazne... japonskej a americkej trh je to co sony zajima a tam zakaznici slovo custom firmware vubec neznaj.

No, ale českou pobočku SONY to asi zajímá. Ta je hodnocená podle obratu u nás. Stejně tak prodejci her - když u nás nebude odbyt, tak nebudou UMD a PSP vůbec nabízet :cry: . Přiznám se, že ládovat films/music/games z UMD by bylo mnohem praktičtější, než přes MS. Jen kdyby to neprodávali tak draho. Nebo kdyby někdo konečně pořádně udělal UMD burner :wohow: :wohow: :wohow: . To by bylo dělo !! to by si pak koupil úplně každý !!!! a SONY by trhala rekordy v prodejnosti

Třeba Hong-Kong Toys (HK-Success). Dělají takové věci (nebo spíš prodávají), sám jsem dřív od nich něco podobného kupoval... Ale měli s tím oplétačky, tak toho museli dost zarazit. A SONY dá dost na dobrou pověst a ochranu autorských práv - viz. všelijaké ty jejich rootkity a ochrany :P .

Na druhé straně je SONY špicová firma na hardware a možná už jediná tohoto druhu, tak mě zase tak moc neberte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz druhy krat ta zese pytam nejake foto pls :) pls

Je toho sice uz plny net, ale kdyz na tom tolik trvas :D

Je někde k mání PSP slim Value Pack? Můžete mi poradit, co všechno obsahuje a za kolik se dá sehnat?

V soucasne dobe je na trhu pouze obdoba BASE PACKu. Tudiz naprosty zaklad - konzole a nabijecka

urcite to sony zruinuje kdyz v naky prdelni zemicce plne piratskeho software si koupi UMD jeden clovek ze sta :)... ne ted vazne... japonskej a americkej trh je to co sony zajima a tam zakaznici slovo custom firmware vubec neznaj.

Opomenu li neuctu ke tve vlasti pak stejne musim nesouhlasit. Nechapu proc tolik lidi vidi za CF jen a pouze moznost hrat piratske hry. Nesmime zapominat, ze kastum firmvejr posunuje moznosti PSP z oblasti herni konzole do oblasti PDAcek. Mel jsem 4 PPC nez jsem presel na PSP takze vim o cem mluvim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a demo disk? nebo neco?

neni

OK, keep it real :D

ok, np :)

urcite to sony zruinuje kdyz v naky prdelni zemicce plne piratskeho software si koupi UMD jeden clovek ze sta :)... ne ted vazne... japonskej a americkej trh je to co sony zajima a tam zakaznici slovo custom firmware vubec neznaj.

no, tak asi ji to zajima, jinak by nezakazala mluvit o CFW na jejich forech.. a myslis si ze tam mluvi cesi? Kdo CFW vyviji ? Cesi ? Ne? To znaci ze ho pouzivaji i jini .. sice ne hlavne na ISO hry - ale na HB, ale to nevadi, SONY to evidentne vadi...

.. ano ve Statech maji v prepoctu jednu hru za cca 100Kc.. i novejsi hry.. takze se jim - jeste k tomu pri jejich platech - vubec nedivim ze nemaji duvod instalovat CFW .. - stejne bych si ho naistaloval i kdyby jedna hra byla za 1Kc, bez HB apod.. bych s PSP zit nemohl..

..takze asi tak, je pravda ze ve Statech moc CFW nemaji a kdyz ano, tak to jsou vyvojari a blazni do HB apod.. v JAP je to snad jeste horsi... takze ano mas pravdu, ale nemas pravdu v tom, ze to SONY nezajima..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm no tak kámoš má slim taky od včera a hraje se na tom docela dobře, že je lehčí a nemá "prdel" v hraní vůbec nevadí a přijde mi, že má o něco lepší i analog....

A Dark_alex se nevrací, Mathieulh píše že

BTW Alex and I have been toying with the slim but Alex is still retired to the psp scene, hence we do not plan any public release of this work, it was done for private purposes just to see if we could do it, it was not planned to be disclosed or released in any ways.

--

Ha UMD v americe za kilo?:DCena UMD je tam přibližně stejná, možná tak max. o 40% míň, jediný co je tam jiný je výše platu a hlavně morální přístup k pirátství...A když už bych ty peníze mají, tak je stejně jednoduší si hru stáhnout než chodit do obchodu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Ha UMD v americe za kilo?:DCena UMD je tam přibližně stejná, možná tak max. o 40% míň, jediný co je tam jiný je výše platu a hlavně morální přístup k pirátství...A když už bych ty peníze mají, tak je stejně jednoduší si hru stáhnout než chodit do obchodu....

ale ano, je tm za kilo, s kamosem jsem tam byl, to za prve, za druhe se sam muzes presvedcit na ebayi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ano, je tm za kilo, s kamosem jsem tam byl, to za prve, za druhe se sam muzes presvedcit na ebayi..

No e-bay je takový naše aukro, takže ceny tam nejsou většinou konečný, řekl bych že jeden z nejpoužívanějších US e-shopů bude asi amazon a tam jsou ceny mezi 20 a 40 dolary....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je k vidění pěknej balíček PSP s hrou Daxter. Na něco takového si určitě počkám. Jen chtěj nejdřív nasytit nedočkavce, kterým nasypou base pack PSP. Další vlna bude, zaujmout něčím víc před vánocema.

http://uk.youtube.com/watch?v=3h-iMV_O4jE

to je "Daxter Enterteinment Pack", ale myslim že v Evropě se prodávát nebude. Možná nemám pravdu, ale četl jsem že pro EU neni připravovan. Ale na 100% tomu nevěřte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je k vidění pěknej balíček PSP s hrou Daxter. Na něco takového si určitě počkám. Jen chtěj nejdřív nasytit nedočkavce, kterým nasypou base pack PSP. Další vlna bude, zaujmout něčím víc před vánocema.

http://uk.youtube.com/watch?v=3h-iMV_O4jE

..to je jak naka uchylak na tacet se jak clovek vybaluje nakou elektroniku :)

..a ty UMDcka k tomu dostal snad jen v papirovejch obalech - o je zverstvo, maj udelat naky zmenseny plastovy obaly na umd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám SLIMa taky doma, vypadá fakt sexy :). Neměl jsem původní PSP, ale nahrávání z UMD se mi zdá dost rychlé, rozhodně mnohem rychlejší než DVD u PS2. Memory Stisck Duo zatím nemám zapojené, takže uvidíme, jak rychle to půjde tam, až bude prolomená ochrana. Zatím jen pozitivní dojmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu