Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

A mam SLIMaka doma. Prvni dojmy


smarter

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Electropunker: Nový fw tam asi bude, ale jak vidíš, tak každý fw se nakonec dá dát na custom, takže toho se nebojím. Až bude k mání, tak ho koupím, pokud na něm v té době nepůjde custom, tak měsíc počkám a určitě to někdo povolaný dekryptuje :D

Jasny, dnes jsem prodal PSP fat a byl jsem se podivat na slima a cerne vubec, je takove divne jak je na nem vse videt a stribrne mi prijde jak hracka.....nevim bojim se toho ze white bude take leskle a ja mam radeji matnou barvu.....vubec nevim co mam delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....vubec nevim co mam delat.

Hlavne nepanikar a zhluboka dychej:D Ne sranda... Cerna je horsi o to vic, ze otisky budou videt i ze zadu. Ackoli se mi stribrna libi nebudu si nalhavat ze ze je hezci jak cerna, ale cerna po dvou minutach v rukou bude vypadat otresne, zatim co na stribrny vubec nic nepoznas. Na bilou jsem zvedav, ale necekal bych na ni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne nepanikar a zhluboka dychej:D Ne sranda... Cerna je horsi o to vic, ze otisky budou videt i ze zadu. Ackoli se mi stribrna libi nebudu si nalhavat ze ze je hezci jak cerna, ale cerna po dvou minutach v rukou bude vypadat otresne, zatim co na stribrny vubec nic nepoznas. Na bilou jsem zvedav, ale necekal bych na ni...

Ja ted jeste PSP neresim musim koupit battery grip na fotak, pocitam tak do mesice, ze to PSP koupim......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda ještě naživo neviděla ani černý, ani stříbrný, ale mám fat white a prostě white se mi líbí a až bude slim white, vyměním ho. I když taky bych radši, kdyby nebylo tak lesklé. Sice budu dýl čekat, ale zase se budu dýl těšit :D

Sry za OT: Electropunker tak za pár měsíců chci koupit nějakej dobrej foťák, protože mě to nějak začalo bavit, tak se pak na tebe obrátím s dotazama :D doufám, že ti to nebude vadit :oops: Myslím, že si v tomto směru fakt dobrej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda ještě naživo neviděla ani černý, ani stříbrný, ale mám fat white a prostě white se mi líbí a až bude slim white, vyměním ho. I když taky bych radši, kdyby nebylo tak lesklé. Sice budu dýl čekat, ale zase se budu dýl těšit :D

Sry za OT: Electropunker tak za pár měsíců chci koupit nějakej dobrej foťák, protože mě to nějak začalo bavit, tak se pak na tebe obrátím s dotazama :D doufám, že ti to nebude vadit :oops: Myslím, že si v tomto směru fakt dobrej :)

Mame stejny nazor, jen ted ja jsem bez PSP :(

Jasne urcite se na me obrat, uz jsem poradil hodne lidem a jsem v tom opravdu dobrej :) , ne proste vim o co jde a rad poradim. Staci napsat kolik do toho chces vrazit a ja se ti po necem podivam. Ja jsem pred 3 tydnama utopil D70, kdyz jsem delal report na hip hop kempu a myslel jsem ze umru, ale ted uz jsem novy majitel NIKONu D200 a uz je mi zase dobre, jen ty penize......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu