Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta San Andreas Multiplayer


David50G

Recommended Posts

Jen jsem chtel doporucit multak Gta na superparba.cz a i upozornit na nehorsi ze serveru gta-multiplayer.cz admini nepoznaj cheat od psiho h*** takze kdo hrajenebo chce zacit tam ani nelezte za zakoupeni zbrane = ban xD, jinak kdo bude chtit hrat na superparba.cz nebo nebude vedet co a jak pm nebo tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim! WTLS = hrajou jen malý čůrá*i který jen zabíjej - nikdo nepomůže apod.

Jinak dobrej server (a neni to RP) je PFR - a nejlepší server byl (a možná bude xD) RŽ 5.3

Jinak SAMP hraju 3 roky,a budu natáčet seriál BusMan:Apocalypse a TopGear 2011 SAMP Edition kde budu testovar modifikace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nainstaluj GTA San Andreas pak nainstaluj klienta http://www.superparba.eu/downloads.php?cat_id=2&download_id=8 dej internet nebo find server je to druha zalozka od favorites a nech najit serverz muye to hledat i 5 az 10 minut je tam dost serveru ale nejvice hrani je ruský az 500 hracu na prd azbuku neumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky přidám, hraju pod nickem: ThalamicRockyzz ale na superpařbě nehraju, hraju na VG a PFR na ntp :) Nehraju už tak často ale stejně bych dal kdyby někdo napsal :)

souhlasim! WTLS = hrajou jen malý čůrá*i který jen zabíjej - nikdo nepomůže apod.

Jinak dobrej server (a neni to RP) je PFR - a nejlepší server byl (a možná bude xD) RŽ 5.3

Jinak SAMP hraju 3 roky,a budu natáčet seriál BusMan:Apocalypse a TopGear 2011 SAMP Edition kde budu testovar modifikace :D

Předpokládám že to budou amaterské videa v Movie Makeru ne ? :D :D :D Ale i tak Top Gear mám rád takže se na to kouknu (na to video) at je to jakýkoliv :D... Jinak pokud budeš chtít udělat mapu přes MTA (třeba to studio topgearu) tak napiš, pokusím se o to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V MovieMakeru jsem začínal (asi jako každý) :D,ale ted už jedu na Sony Vegas 10 Pro,ale nějaká supr kvalita (jako s efektama apod) to nebude,jinak k Top Gearu - Hlavní složkou bude testování nových modelů aut - do prvního dílu plánuju např. Porsche 911,Škoda 1000MB :D

Jinak můj "moc" nepovedený výtvor - Crazy Dumpers - http://www.youtube.com/watch?v=JRirCleAIZ0 (Ovšem tohle je moje začátečnický a odfláklí)

Jinak měl bych zájem o tu mapu,já sem se o ní pokoušel ale je to divný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu