Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Top spin 4


sejvi

Recommended Posts

Mně by strašně zajímalo, jak se to hraje s tím MOVE. Sice ani jedno nemám (ani MOVE ani TS4) ale pokud by to bylo nějaké rozumně hratelné...

Tam by mně taky zajímal potřebný prostor, páč před televizí prostor široký jako tenisový kurt nemám :)

A do třetice by mně zajímalo, zda i to demo (to se asi stahuje na PSN?) podporuje MOVE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, demo podporuje Move. Já mám hru doma, ale ještě jsem ji nezkoušel. Jinak demo mi vůbec nešlo :D Prostě si nepamatuji všechny ty pohyby :DD Jinak na move není potřeba nikdy nějak extra velké místo, navíc u Top Spin 4 se běhá dualshockem a mává jen rukou. Téměř u všech her je prostě pouze zapotřebí, aby byl Move vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsem z dema Top Spin 4 zklamaný. Hraní s move není to co jsem očekával. Převod pohybu do hry není 1:1, ale ovládají se jen švihy raketou. Čekal jsem, že ovládání bude podobné třeba jako u ping pongu ve Sports Champions. Jsem zvědavej jak bude vypadat Virtua Tennis 4, který má vycházet také za nedlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MOVE jsem jeste nezkousel. Je mi jasne, ze ovladani pres MOVE se ani zdaleka neblizi svou kvalitou jako u pincesu (Sports Champions). Ale na GAMEPADu se Top Spin 4 hraje velmi dobre. ;)

Na Virtua Tennisu 2009 me stve, ze se naucis par uderu a pak v podstate nemas soupere. A same vyhry bez ztraty gemu OMRZI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TS4 mě moc baví, sice už sem skoro dvakrát rozsekal gamepad, ale neva.... :-) Zajímalo by mě, jak už se tady myslím někdo ptal, jak se zvyšuje u hráče level a i ostatní vlastnosti hráče. Vyhrál sem už asi 5 turnajů na HARD a jediný, co mi přibývá jsou diváci a změnil se mi status na Rookie.... :-) Ale jinak sem pořád level 0 a mám u všech vlastností 30.... Nevíte jak to funguje? Díks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ProStaff: za kazdy zapas dostavas xp a pak v menu je kolonka my player a tam je player evolution, kde muzes zvolit ze tri moznosti pro zvyseni schopnosti (serve, deffensive, offensive), taky je dulezite najimat trenery, kteri ti muzou pridat docasny bonus do tvych schopnosti a pak taky trvaly kdyz splnis vsechy ukoly co ti zada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

a na jakou hraješ obtížnost? já na hard a opravdu mi vůbec nepomáhá. měl sem Nadala a i když má půl kurtu prázdnýho, tak to stejně nahrává přímo před protihráče a navíc totálně lehce. Toto chování je teda jen pokud hraje na síti, vzadu to celkem dává, ale stejně mi žádnej míč nezíská. Ale jinak dobrá hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem po par zapasech presel na HARD (ve STANDART obtiznosti jsem vsechny porazel a dostal jsem se behem chvile do prvni desitky), nekolik zapasu jsem se trapil a spadl az na 60 pozici ATP. Pak jsem zjistil, ze se da uder zrychlit tlacitkem R1 a hned se hraje LEPE. ;)

A proto mate nejake FINTY pri ovladani, jak hrajete a co nejcasteji mackate..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu