Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Název písničky (novinky.cz)


kruta

Recommended Posts

Jistě, takže timhle chceš mezi ty hlupáky zapadnout? Co to je za logiku? Když to dělají blbě, budu to taky dělat blbě? Trošku mě udivuje, že se směješ cizí chybě a sám se obhajuješ tim, že když někdo dělá chyby, můžeš je dělat i ty. Navíc jak tak koukám, oddělovat jednotlivý věty čárkama je už asi nad rámec tvých možností. Schválně jsem ti vytknul jen ty velký písmena a počkal, jestli si opravíš i čárky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velice rád že má fórum moderátory s takovými znalostmi českého jazyka, a jestli nemáš nic jinýho na práci než tady opravovat chyby tak je mi tě osobně líto.

Pokud by si se takhle choval ke všem lidem co něco napíšou špatně řekl bych že tu zůstaneš sám ... Je to opravdu ubohost tady opravovat jiný jen protože máš jiný názor ... nazdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, jen se chovám stejně jako ty. Začal jsi poukazovat na jeho chybu a při tom jsi jich hned několik udělal, tak jsem na ně poukázal. Nikdy bych to nenapsal, pokud by ses mu nezačal vysmívat. Vlastně bych sem asi ani nenapsal, kdybych autora threadu neznal, ale zrovna tomuhle týpkovi to tak trošku dlužim :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omfg musim se smát :-DD Vím že už jsi název zjistil ale co jsi to proboha za retarda když sem dáš odkaz na video který má jako hlavní název, název písničky. :D :dozey:

Asi jsem to editnul špatně.Písničku jsem našel, smazal link videa, vložil link písničky.A myslíš, že jsem fakt takovej retard abych hledal název písničky, když tam je napsanej?Jedinej retard si tady teda ty, protože by to fakt nebylo logický :D :) konec debaty.

Kenny: díky si nemusel :) a už něco kup a pojedem to projet ... krásný počasí teď na motorky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu