Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iso2eboot hry


klaz365

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mno to hlavne zavisi na verzich her .. me jede age of zombies, avp requiem, burnout legends/dominator, cod, fat princes, fifa 07, fifa street2, freak espace from hell, locoroco, Kao challengers, lotr tactics, nfs undercover, peggle, king kong, daxter, medal of honor heroes 1, the simpsons game, zombie tycoon, sw battlefront 2, hoard, resistance retribution, Socom FTB2, Syphon filter logans shadow/dark mirror, assassins creed, beach heat soul 7, dungeon siege TOA, God of war chain of olympus, GTA vice city /liberty city stories, lego starwars 2 a 3, Monster hunter Freedom 2, Naruto ultimate ninja heroes 1 a 2 a 3, prince of persia revelation, shaun white snowboarding, sie meiers pirates!, splinter cell essentionals, Tony hawk project 8, ridge racer, crash of the titans, dirt 2, final fantasy dissidia, flatout, gun, killzone, little big planet, luxor, medievil, monster stole my princes, Patapon 1 a 2, The godfather, warhammer 40k CC, worms2, nfs most wanted a carbon. Ale jak jsem rikal zalezi hlavne na verzi u GTA mi jela 3 verze .. u Bleach heat soul7 a naruto 3 to asi az 5 verze :)

jinak stahl sem cso ktery melo 600 mb a po prevedeni melo 620 mb to je podle toho jak moc je to komprimovany .. ( hra resistance retribution :)) a kdyz to ma vic tak staci rip videa nebo nejaky blbosti :)

mohol by si tu dat stranku z ktorej si tieto hry stiahol bo mne nechce ist assassins creed bloodlines.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mno to hlavne zavisi na verzich her .. me jede age of zombies, avp requiem, burnout legends/dominator, cod, fat princes, fifa 07, fifa street2, freak espace from hell, locoroco, Kao challengers, lotr tactics, nfs undercover, peggle, king kong, daxter, medal of honor heroes 1, the simpsons game, zombie tycoon, sw battlefront 2, hoard, resistance retribution, Socom FTB2, Syphon filter logans shadow/dark mirror, assassins creed, beach heat soul 7, dungeon siege TOA, God of war chain of olympus, GTA vice city /liberty city stories, lego starwars 2 a 3, Monster hunter Freedom 2, Naruto ultimate ninja heroes 1 a 2 a 3, prince of persia revelation, shaun white snowboarding, sie meiers pirates!, splinter cell essentionals, Tony hawk project 8, ridge racer, crash of the titans, dirt 2, final fantasy dissidia, flatout, gun, killzone, little big planet, luxor, medievil, monster stole my princes, Patapon 1 a 2, The godfather, warhammer 40k CC, worms2, nfs most wanted a carbon. Ale jak jsem rikal zalezi hlavne na verzi u GTA mi jela 3 verze .. u Bleach heat soul7 a naruto 3 to asi az 5 verze :)

jinak stahl sem cso ktery melo 600 mb a po prevedeni melo 620 mb to je podle toho jak moc je to komprimovany .. ( hra resistance retribution :)) a kdyz to ma vic tak staci rip videa nebo nejaky blbosti :)

Mohl by si mi dat odkaz na tu hru resistance stahuji ji asi po 60 a nic..Diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netusite kdy to pude pro vsechny velikosti nebo jak to udelat treba ja bych docela touzil po everybody tennis a to bohuzel nejde

Ano, ja to dokonce vím, protože včera byl vydaný downgrader na firmware 6.38 (dnes byl vydaný ofw 6.39 a vzápětí o pár hodin později i downgrader na něj), se kterým můžeš downgradovat buď na fw 6.35 nebo i 6.20 podle toho jakou máš desku. Návod jak downgradovat a další info najdeš zde http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-6-38-na-6-20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takhle downgradneš na nižší verzi, nainstaluješ si tam CFW 6.20 PRO B5 (permanent) nebo 6.35 PRO B5, a nejenom, že ti půjdou hrát (téměř) úplně všechny ISO/CSO hry bez omezení velikosti, navíc tam jdou i PSX hry, pluginy, ctf témata a mnoho dalšího, více o tom najdeš v tomto tématu (když se budeš chtít na cokoliv zeptat, neváhej mi napsat, pokud budu vědět tak ti poradím) http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-pro-b5-permanent-patch-1-5-update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja zas todle vim mam prece jenom psp 2000 s cfw ale todle se mi moc na moji 3000 nechce delat chci mit aspon na ni OFW a proto sem chtel pouzivat to iso2eboot

No jak chceš, ale podle mě je mít ofw nesmysl, když je možnost mít cfw, navíc 6.35 i 6.20 není nastálo (po restartu PSP se musí znovu nahodit), takže nehrozí brick a to samé pokud si tam dáš 6.20 permanent patch (nemusíš znovu nahazovat cfw) downgrade je taky naprosto bezpečný pokud tedy nevytáhneš baterku v půlce upgradu. UMD tam fungují bez chyby, přístup na PSN tam máš, stahovat a kupovat hry z PSN taky můžeš, online hraní tam tak jde, akorát, že tam máš navíc funkce cfw, takže nevidím jediný důvod nechávat si tam ofw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano samozřejmě adhoc tam půjde pořád, a všechno co umí ofw to tam půjde, prostě je to jako kdyby jsi tam měl pořád ofw, akorát, že ti tam navíc jdou ty ISO a PSX hry, pluginy, témata a mnoho dalšího.

K tomu druhému příspěvku, vůbec to nevadí, že máš 6.39 protože ten downgrader je určený i pro tento firmware (firmware 6.39 byl vydaný včera večer, dneska kolem třetí Liquidzigong zveřejnil nález kernel exploitu - chyba ve firmwaru, která se dá použít pro vytvoření CFW nebo downgraderu, a kolem páté hodiny Some1 upravil díky tomuto exploitu downgrader aby šel i na ofw 6.39)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu