Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bezpochyby je to jedna z nejlepších her, ale ten jízdný model je fakt ♥♥♥♥♥ní!...

Naštestí i pro pcčkáře bude na podzim port na pc. (já o tom založil topic...xD), teď jen doufat, že to neposerou jako GTA IV, ale snad se poučily...

Jinak, ve městě fakt nejsou nějaký ,,blbosti,, co by vám prodloužilo čas? To potom znamená, že hra má stejně nevyužitý nádherný město jako Mafia II...to je škoda. Město je fakt pěkný a velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak už to začíná být těžší a těžší, docela mě to mrzí protože je to hrozně těžký a půlku rozhovorů, jakože true, doubt a lie udělám špatně a tu půlku co udělám dobře je většinou jen náhodou. Škoda že tam nejsou titulky, vše by bylo hned lehčí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak už to začíná být těžší a těžší, docela mě to mrzí protože je to hrozně těžký a půlku rozhovorů, jakože true, doubt a lie udělám špatně a tu půlku co udělám dobře je většinou jen náhodou. Škoda že tam nejsou titulky, vše by bylo hned lehčí :(

Jo to je důvod, proč to nehraji a počkám až to bude na pc..., nechci sem pořád cpát to pc..., ale tam snad titulky budou a pokud ne oficiální, tak někdo je snad udělá...

To, že hra nemá ,,aspoň,, titulky mě fakt mrzí..., hned bych to hrál..., ale takhle to pro mě nemá cenu, když bych z toho naprosto nic nechápal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hru mam jen půjčenou (uffff) a to že tam nejsou titulky asi pro mě znamená že se na to vykašlu, protože zas tolik dobrej angličtinář nejsem, takže si radši počkám na PC, tam by snad ty titulky mohly být, ikdyž o tom pochybuju...

Já věřím, že tam budou...Dělám si naděje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, myslim, ze to az takovou roli hrat nebude. ja umim anglicky celkem dobre a taky jsem to vicemene tipoval. Proto me ta hra taky prestala bavit. dohral jsem to do pulky a prestalo me to bavit - zadny pribeh, a hratelnost jen o "nahodnym" klikani pri vyslesich, pripadne hledani veci... pro me nuda a nejprecenovanejsi hra letosniho roku a snad vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, myslim, ze to az takovou roli hrat nebude. ja umim anglicky celkem dobre a taky jsem to vicemene tipoval. Proto me ta hra taky prestala bavit. dohral jsem to do pulky a prestalo me to bavit - zadny pribeh, a hratelnost jen o "nahodnym" klikani pri vyslesich, pripadne hledani veci... pro me nuda a nejprecenovanejsi hra letosniho roku a snad vubec

Příběh to má, ale nějak si ho nezaregistroval, hraješ za felpse a řešíš případy v jednotlivých odděleních - vraždy, narkotika, žhářství, i když se to na první pohled nejeví tak některé případy na které narazíš souvisí s hlavním dějem, tedy jak felps byl u mariňáků, vrátil se zpátky, stal se detektivem a mezitím jak se vracely jeho kámoši z vojny, tak ti ukradly morfín ......., některé případy s tím souvisejí, také doporučuji projíždět noviny, kterých je 11 a sledovat příběh, protože ke je velké rozuzlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nato že jsem to dohrál z odřenejma ušima.mě tahle hra dostala.ale je opravdu škoda že nedali CZ titulky.no rozhodl jsem se některým pomoci.

takže dělám ,jak přesně dávat otázky aby byli 90% už jsem u 3dvd..takže jestli chcete pak to sem můžu mrsknout,a nebo to poslat po SZ:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nato že jsem to dohrál z odřenejma ušima.mě tahle hra dostala.ale je opravdu škoda že nedali CZ titulky.no rozhodl jsem se některým pomoci.

takže dělám ,jak přesně dávat otázky aby byli 90% už jsem u 3dvd..takže jestli chcete pak to sem můžu mrsknout,a nebo to poslat po SZ:D

zbytečná práce chlape, toho už je dávno kvanta na netu viz.: http://wikicheats.gametrailers.com/L.A._Noire_-_PS3_XB360/Walkthrough#A_Polite_Invitation

ztráta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak konecne dohrano....trochu se zpozdenim pravda, na hru jsem se hrozne tesil, ale pak jsem ji z nejakeho duvodu prestal hrat, hned po konci oddeleni vrazd....ted jsem se k tomu vratil a zhltnul to jak malinu....priznam se ze posledni dve oddeleni byli nejlepsi, protoze nabizeli ucelenejsi pribeh a hodne se mi libilo jak se to zacalo ubirat, predevsim, ze se cole trosku polidstil a libila se mi moznost hrat sa kelsa.....a ten konec....potesil, popravde jsem uronil i slzu, ale ja jsem mekota..... Takze ve vylsedku hra splnila ma ocekavani, ktera byla opravdu velika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu