Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

Čekal jsem od toho hodně, ale ve skutečnosti je to ještě daleko lepší. Nepopsatelný zážitek, mám odehráno jen pár hodin, několik případů, ale je to zatím perfektní snad po všech stránkách. Strašně se mi líbí ta mimika postav, to je něco neuvěřitelného. Skvělý originální systém celé hry, to vyšetřování, zjištování důkazů, prohledávání místa činu, vyslýchání, vše je strašně zajímavě provedeno a hodně mě to baví. Navíc krásné živoucí město, vedlejší případy, kdy během jízdy dostanete vysílačkou vědět o něčem, co se někde děje a můžete se toho s parťákem ujmout.

Líbí se mi i takové detaily, jako (podle mě) skvěle realistická chůze, běh, práce kamery, chůze ze schodů a do schodů, pěší honičky atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě momentálně zajímá jak je to s vedlejšíma případama...je jich tu 40 s ''cutscénou'' ale co když je dokončím?po kapitole dopravního policajta(ta druhá)máte možnsot freeroam-u a přijde mi že když udělam těch 40 že tu nic nebude město jako kráva já budu hrát za policajta a nic?doufám že tu pak bude nějak ''generátor případů'' alá true crime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu s tim AC se mi moc věřit nechce, protože všechny díly co doted vyšly tak vypadají téměř všechny stejně po grafický stránce...tedy hlavně na konzolích, na PC se to trošku vyvíjelo...Heavy Rain měl grafiku uplně vynikající a ta atmosféra v tý hře to je fakt neuvěřitelný..a právě proto se těšim i na to L. A. Noire protože jsem četl že to bude hodně podobný

Je to tak, krom toho nevidim duvod, proc by nemohli zapracovat na enginu, obvzlast pak na mimice, ktera vetsinou stala za prd, preci jen je to nova hra a uz tak je to dobra zdimarna penez tak at se alespon snazej.....

Jinak vsem ostatnim jen tise zavidim.

Jak je to s obtiznosti? Neni to prilis tezke prijid pripadu na kloub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, krom toho nevidim duvod, proc by nemohli zapracovat na enginu, obvzlast pak na mimice, ktera vetsinou stala za prd, preci jen je to nova hra a uz tak je to dobra zdimarna penez tak at se alespon snazej.....

Jinak vsem ostatnim jen tise zavidim.

Jak je to s obtiznosti? Neni to prilis tezke prijid pripadu na kloub?

Ne příjde mi to až příliš primitivní :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co si tu stěžujete že je to moc lehký zkuste si vypnout v nastavení 'hints'' a a ten zvuk o vám radí když jdete okolo důkazu...

pak máte místo 5 důkazů -2 a není to lehký jak si myslíte

EDIT tak teď jsem si zkusil jeden případ bez těch pomocníků a musím říct že ačkoliv jsem si nějaký důkazy pamatoval tak jsem jich měl 5/12 :O

jinak je škoda že při poptávaní atd tam není třeba 20 otázek s kterých můžeme vybrat např 20 protože jich tam je pár a dozvíš se toho moc :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové možná zbytečná otázka,ale radši se zeptám. Jdou ve hře zapnout titulky? Má angličtina je velice ubohá tak by mi to dost pomohlo :-) Jinak celkově mě na xboxu šte to, že když probíhá ingame video nedá se nějakým způsobem pauznout, aby si pomalejší člověk v klidu přečetl titulky. Maximálně lze zmáčknout ten velký kulatý knoflík což někdy hru pauzne, ale obraz ztmavne a nejde skoro nic vidět. To mi přijde jako velké mínus...nebo existuje nějaké jiné rešení? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové možná zbytečná otázka,ale radši se zeptám. Jdou ve hře zapnout titulky? Má angličtina je velice ubohá tak by mi to dost pomohlo :-) Jinak celkově mě na xboxu šte to, že když probíhá ingame video nedá se nějakým způsobem pauznout, aby si pomalejší člověk v klidu přečetl titulky. Maximálně lze zmáčknout ten velký kulatý knoflík což někdy hru pauzne, ale obraz ztmavne a nejde skoro nic vidět. To mi přijde jako velké mínus...nebo existuje nějaké jiné rešení? :-)

ano jdou v oprions tam teĎ nevím a substitules ale kdž to nedokážeš najít tak máš asi fakt špatnou angličtinu a týhle hře se radši vyhni

Uz je venku disk 2 taky od CH33TAH. na xboxsky je ke stazeni.

Už od 8 ráno :)

jo a ten uživatel se jmenuje EL CH33TAH :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano jdou v oprions tam teĎ nevím a substitules ale kdž to nedokážeš najít tak máš asi fakt špatnou angličtinu a týhle hře se radši vyhni

Díky ne ja tu hru ještě nehraju ptal jsem se jen tak dopředu at vím :-) A co se týče těch ingame videí nedají se asi nijak pauznout že? Třeba alespon když zmáčkneš ten velký knoflík akorát, že obraz ztmavne, ale když člověk přijde blíž k TV tak se to občas dá přečíst.

Už od 8 ráno :)

jo a ten uživatel se jmenuje EL CH33TAH :)

Díky ne ja tu hru ještě nehraju ptal jsem se jen tak dopředu at vím :-) A co se týče těch ingame videí nedají se asi nijak pauznout že? Třeba alespon když zmáčkneš ten velký knoflík akorát, že obraz ztmavne, ale když člověk přijde blíž k TV tak se to občas dá přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde to pauznout aniž by to neztmavlo :/ taky sem tam něco nestihnu naštěstí můžeš koukat do deníčku na důkazy atd

ALE TEĎ JSSEM SI VZPOMĚL

JE TAM V MENU ''LOG'' jako kdyby někdo zapisoval co kdo řekne takže se můžou kouknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je tahle hra lehká? Myslím, že trochu přeháníte.Mám zatím jen pár případů, ale hlavně při výsleších a rozhovorech je podle mě celkem obtížně zjistit vše a udělat vše správně. Anglicky umím plynně, takže s porozuměním není problém, ale někdy je docela složité odhadnout, jestli přitlačit, zapochybovat, souhlasit, být hodný, protože stačí jedna chybka a už se nedozvíte nějakou věc a případ se třeba odehraje trochu odlišným způsobem atd Není to samozřejmě nějak extrémně těžké, to určitě ne, ale na druhou stranu to podle mě není ani nějak přehnaně lehké a člověk si musí v hlavně spojovat jednotlivé indicie, přemýšlet, pozorovat chování těch postav atd. Navíc jsme na začátku, kdoví jestli nebude postupně přituhovat na dalších discích.

(PS: Třeba ten případ s manžely Blackovými mě teda překvapil a to dost, nečekal jsem takové rozuzlení, to se povedlo. Hodně mě bavil.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu