Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

L.a.noire


Guest drunkys

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejně je to s těma DLC takova sviňárna :D hra vyjde a za tyden už jsou DLC za ktere musí člověk zase platit:D

Je no, ale tak tohle se dá vzhledem k velikosti hry trochu pochopit. I když teda nevím, proč nepřidaly 4. dvd. Ale hlavně, co jsem nepochopil, proč ten Rockstar Pass není přiložený ve hře, tohle mi přijde jako nejvetší sviňárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by pak nebyli penizky :) Doufam ze alespon budou pribyvat dalsi pripady, protoze tahle nabidka slozena ze vsech tech predobjednovkovych pripadu mi za to zatim nestoji...

Já už sem si ho koupil, mělo by to být všechny DLC i v budoucnu. :D Tak nevím, za 800MSP je to ještě v pohodě. 14.6. by se to mělo zdražit na 960MSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem si ho koupil, mělo by to být všechny DLC i v budoucnu. :D Tak nevím, za 800MSP je to ještě v pohodě. 14.6. by se to mělo zdražit na 960MSP.

Taky jsem si pořídil ten PASS, zatím jsou ke stažení 3 DLC a 1 nebo 2 obleky. A za těch 800MS bodů to rozhodně stojí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem už projel pár případů a skvělá hra. R* měli dobrý nápad, vždyť snad ani taková hra kde hledáš důkazy a vyslýcháš podezřelé ani není. Hrozně pěkná grafika lidí a mimika je skvělá. Jenže po pár případech to jde z kopce, stále to stejné - nový případ - sbírání důkazů - výslech svědků a podezřelých - pár přestřelek a rvaček a pořád dokola, ale stejně tuhle hru dohraji do konce.

Nejvíc mě ale zarazilo to že ve hře je 95 druhů aut (to snad nemá ani žádná hra zaměřená na auta) a jen 8 zbraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

95 neni zas tolik, kdyz si vezmes jak vypadaj vsechny stejne :) Ale prekvapive to bude asi min nez treba v Mafii 2, jenze tam se s kazdym autem i hodne resil jizdni model a fyzika aut celkove na tom byla mnohem lip, tady se to chova jak auticko na dalkovy ovladani :) Me ani tak nestve ta repetivnost, jako to, ze je uplne jasne videt ze nezaviram spravne lidi a ze to vse zapada do vetsi mozaiky, to je tak ocividne az to bije do oci...hele dalsi naha typka s napisem od BD, ne udelal to tenhle typek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem hru dojel. Herní čas cca 24 hodin a to jsem již už posbíral skoro všechny collectables. Chybí mi posbírat 27 aut a 40 filmů. Když vezmu pouze jen herní čas a to že kdybych nejezdil autem z místa A do místa B (což jsem nemusel), tak bych odhadoval čas pod 15 hodin.

Musím pochválit vývojáře, že to nakonec nebyl jenom jeden případ za druhým, ale všechno to tvořilo jeden hlavní příběh. Důležité k pochopení příběhu je i posbírat těch 13 novin, prostě úžasné, ale nakonec mě opět z R* naštvali jak to skončilo tak blbě jako v RDR.

částečný SPOILER! zvýrazněný text červeně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jsem tak u 7 případu. Zatím to jde samo i přes to , že většinu rozhovorů udělám špatně :D Musím se to nějak naučit odhadovat. Ale nestíhám číst titulky a dívat se na obličej.

Byl tady na foru nějaké téma , kde byly popsány jednotlivé mise. Můžete mi dát odkaz ? Nemůžu to najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozmlouvat ti to nebudu, ale podle mého názoru se základní znalostí angličtiny se to moc hrát nedá.

Když něčemu nerozumíš, tak si dáš titulky a když nějaké slovíčko nepochopíš, tak si najedeš do menu hry a zde máš vypsané celý dialog ve hře, takže pomocí slovníku si to přeložíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Poznám nějak jestli jsem u výslechu vybral správnou možnost ? Vím , že tam zahraje nějaký zvuk , ale zdá se mi , že hraje i když vyberu špatně....

ano v deníčku jak se ti odfajfkuje nebo křížek ajko že špatně, jinak nic dalšího tam není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu