Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pozor na uživatele "motik" (zloděj)


icecheat

Recommended Posts

icecheat priste osocuj nekoho az po mesici co ti ten balik ne dojde takhle akorad urazis a osocujes s podvodniku nekoho promin ale za todle by si mel dostat nakej trest jo aze se dotoho v mesuji kdyz stim ne mam nic spolecnehoje jednoduche vadi my takove jednani je pravda muze te nekdo na palit ale taky je pravda za postu lide nemuzou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska balík dorazil, tak jak motik píše, jinak on to nakonec poslal až 28.3. hned v den co obdržel můj balík, původně říkal že pošlem 23.3. společně, to je mi jedno měl strach, chápu to, ale poslal to, jinak osočil jsem ho proto jak už jsem psal v prvním postu, když mě ignoroval a přitom jsem viděl jak je online, ale to se nakonec vysvětlilo, myslím že nakonec to dopadlo dobře a motik má i reklamu že je spolehliný, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska balík dorazil, tak jak motik píše, jinak on to nakonec poslal až 28.3. hned v den co obdržel můj balík, původně říkal že pošlem 23.3. společně, to je mi jedno měl strach, chápu to, ale poslal to, jinak osočil jsem ho proto jak už jsem psal v prvním postu, když mě ignoroval a přitom jsem viděl jak je online, ale to se nakonec vysvětlilo, myslím že nakonec to dopadlo dobře a motik má i reklamu že je spolehliný, díky.

Nedodržel dohodu, když to poslal až tehdy, co obdržel Tvůj balík... byli jste domluveni na něčem jiným...mi nepřijde moc ok... no, hlavně, že to dorazilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Aukro není bezpečný. Přišla jsem o litra a myslíte že mi s tím nějak pomohli? NE!! Pořád jen posílali emaily s tím ,že se mám pokusit dohodnout a že tomu dotyčnému posílají upozornění. A trestní oznámení? Taky na nic, při malé částce to nebudou nijak moc hrotit

OT: Aukro je pojištěné do 20 tisíc. Jediné co musíš udělat je podat trestní oznámení a to pak předat Aukru. Následně Ti vyplatí vzniklou škodu... Vlastní zkušenost, kdy jsem málem přišel o 9tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu