Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Mám Flash LT+ 1.1 a Dash 12625... Dočetl jsem se, že pokud mám Flash 1.9, tak se mi nahráním DB 13599 flash nesmaže... Jak je to ale s mým Flashem 1.1 ?? Smaže se mi, když dám update z 12625 na 13599 ??

Aby jsi mohl hrát nové hry které už budou všechny vycházet ve formátu XGD3 , tak by jsi stejně potřeboval nový FW flashe LT+2.0 . Ale když si dáš rovnou 13599 , tak se ti xbox flagne na ban . Lepší je když půjdeš k flasherovi a ten ti napřed dá mechaniku do originálního FW-potom aktualizuje DB na 13599 a pak nový flash .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlnujem sa, text mal patrit do tejto temy : http://console-forum.net/tema/119611-prve-slim-aky-prelomene-fw-pre-9504-je-vonku?p=1159561&viewfull=1#post1159561

----

[05:31:59] LT+ 2.0 for all Liteon slims to be released this weekend

Cez vikend sa dockaju aj Slimka firmwaru LT+ 2.0 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Nějak se v tom ztrácím, mám CFW iXtreme1.5, dash 2.0.12625.0 a budu dávat xbox na flash LT+2.0.Nevím zda mám sám aktualizovat dash na 2.0.13599.0 a poté poslat xbox flascherovi, nebo se mám na to vy.... a flascher mi to udělá. Dále nevím zda dash 2.0.13599.0, nebo 2.0.13604.0. Předem děkuji za schovívavost za lamácké dotazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flasher by měl postupovat následovně:

- nahrát Stock firmware (originální stav mechaniky)

- aktualizace na poslední verzi Dashboard (2.0.13604.0)

- nahrát LT+ v2.0 (LT v2.0 - Samsung)

Jen bych dodal, že pokud máš mechaniku Hitachi, počkej na vydání LT+ v2.0.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Dobry den mam problem jak vypliva v tematu. Mam xbox s flashem 1.9 stahl a vypalil jsem fifu 2012 chtelo to po me update vubec jsem nad tym nepremyslel a potvrdil ho bouzel mi vyskocila hlaska Status Code:3151 - 335A - B480 - 0F00 - C000 - 0013 . verzi DB mam 2.0.13604 (nejsem si jist update jsem naposledy daval pred flashem zacatkem leta 2011 je to ta verze ktera uz nabizi kinect) a moje otazka zni nedalo by se ten update zrusit ? a nebo nejak predejit ztrate flashe dekuji moc za pripadne rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosím mam xbox 360 Arcade.

Dlouho jsem na xku nehral ted jsem si koupil kinect a zkoušel jsem vypalit nakou hru pro přítelkyni .. Zumbu

Xko mam flashnute už tak před rokem a pul ze zadu mam napsano Lite-on 83 iXtreme 1.6 nxa w4+.

Hral jsem nakou tu zakladní hru co byla u kinectu tam proběhl nakej update..

po vlození vypalené hry té Zumby se to chtělo opět updatovat tak jsem dal ano chvilku se to updatovalo a pak tam skočila chyba

Status Code: 307D-351F-B800-0F00-C000-0059

a nevím co ted s tím .. Jestli pomůže koupě orig hry aby se to updatovalo tak si koupím.. jestli má někdo jinou radu budu rád.. Předem moc děkuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu