Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

převzato z diskuze na EG:

"Včera jsem volal na podporu Xbox.cz stím že mi nejde aktualizovat konzole.Kromě toho že jsem se dozvěděl od nich snad jak se jmenuje i moje babička:-D mi bylo řečeno že mám smůlu že mám konzoli v které byla měněna mechanika ale problém je vtom že né v autorizovaném servise ,takže mi proto nejde udělat updat"

takže nejspíše né moc dobrá zpráva pro majitele X s vyměněnou mechanikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

převzato z diskuze na EG:

"Včera jsem volal na podporu Xbox.cz stím že mi nejde aktualizovat konzole.Kromě toho že jsem se dozvěděl od nich snad jak se jmenuje i moje babička:-D mi bylo řečeno že mám smůlu že mám konzoli v které byla měněna mechanika ale problém je vtom že né v autorizovaném servise ,takže mi proto nejde udělat updat"

takže nejspíše né moc dobrá zpráva pro majitele X s vyměněnou mechanikou.

Microsoft is Big Brother, vidí vše.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Microsoft is Big Brother, vidí vše.:D

jn, takže po připojení na live a následném updatu mají nejspíše přehled co a jak. no ještě psal, že má za to banán :D nečekaně :D

horší už to ale je s tím, že u majitelů s vyměněnou mechanikou (v neautorizovaném servise) nepůjde udělat update, čili papá nové hry a skončili jsme jasná zpráva :D

no ale pro mě dojeb jak cip :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn, takže po připojení na live a následném updatu mají nejspíše přehled co a jak. no ještě psal, že má za to banán :D nečekaně :D

horší už to ale je s tím, že u majitelů s vyměněnou mechanikou (v neautorizovaném servise) nepůjde udělat update, čili papá nové hry a skončili jsme jasná zpráva :D

no ale pro mě dojeb jak cip :(

jak se pozná že je mechanika měněná?....mám xbox z druhé ruky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej dělá to teda ten unban a jaké hry tento dasboard vyžadují a půjdou hrat kopie her co vychazí na novém formátu? dík za odpovědi

1. Unban to nedělá

2. Zatím žádné hry tento DB nevyžadují - jen se bez něj nedostaneš na live

3. S tímto DB půjdou hrát hry v novém formátu jen originálky . Na kopie bude muset být nový CFW 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Status FWs:

- Samsung v1.9 (all versions): IN TESTING

- BenQ v1.9 (all versions): TESTING SOON

- Lite-On v1.9 (74850, 83850v1, 83850v2, 93450): IN PROGRESS

- Slim Lite-On v1.9 (9504): COMPLETED [FYI: NOT released yet]

- Slim Lite-On v2.0 (0225, 0401): IN TESTING

- 0800 Ripping Firmware BenQ v2.0: COMPLETED [FYI: NOT released yet]

- 0800 Ripping Firmware Lite-On v2.0: IN PROGRESS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se pozná že je mechanika měněná?....mám xbox z druhé ruky

jako laik to nepoznáš, flasher to možná nějak pozná, ale já neflashuju, takže to nevím, sám bych spoof nepoznal, kdybych o něm nevěděl.

každopádně by mě zajímalo, jak proběhl ten update. předním plno strašáků na fórech a herních magazínech o zničených xboxech, že to a tamto a bla a bla a teď po updatu nic.

sic pár lidí hlásilo chybu E66 po updatu, ale jak se to vyvinulo, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Status FWs:

- Samsung v1.9 (all versions): IN TESTING

- BenQ v1.9 (all versions): TESTING SOON

- Lite-On v1.9 (74850, 83850v1, 83850v2, 93450): IN PROGRESS

- Slim Lite-On v1.9 (9504): COMPLETED [FYI: NOT released yet]

- Slim Lite-On v2.0 (0225, 0401): IN TESTING

- 0800 Ripping Firmware BenQ v2.0: COMPLETED [FYI: NOT released yet]

- 0800 Ripping Firmware Lite-On v2.0: IN PROGRESS

A HITACHI? Když mam Hitachi, můžu na LIVE a hrát hry online? I hry s ochranou AP 25? Někde jsem četl, že Hitachi zůstane flashlá, ale nevim jak je to tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to mozna vhodny psat sem ale: dnes jsem updatoval xko a tudiz mam stejne problem jako vy,nejde mi zadna hra.Potrebuji ale dat zpatky flash co tam byl abych mohl hrat hry bez live(live nepotrebuji)...Jungleflasher mam,lt+ mam stazeny.DVD KEY mam taky.potrebuju nekde navod jak to flashnu nebo aspon jak dam proud do mechaniky.Nemam tomu ty profi veci ale nekdo mi rikal ze to de i bez toho pokud mam DvD key...diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by nemysleli? hrat offline je jako nehrat vubec

Pokud bych chtel hrat online, poridim si PS3. Platit stovku mesicne za gold se mi fakt nechce...osobne hraju sam nebo s kamaradama co-op, split screen zavody a jsem spokojenej. Delit se s ostatnima o to, ze uz mam vsechny achievementy a hru na 100% fakt nemusim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu