Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HELP paměťovka se rozbila


VasekDrtikol

Recommended Posts

Caw lidi, mam takový giga problém, na svém PSP jsem si před nedávnem pustil hru a zamrzla, pak se psp vyplo, psp opět spustim a spustim na něm CFW. Ale v tu chvíli si chci hru pustit znovu a ejha:ziped:! Hra tam vůbec není, a nejsou tam ani další 2 které jsem dam kopíroval s hrou. Tak tedy je tam znovu nakopíruju. Pak hru kterou jsem chtěl spustit ale nebyla tam spustim a ona funguje jak má, bohužel savy byli ztraceny tak začnu novou hru, po chvíli nudy jsem se rozhodl hru vypnout, vypínam ji a najednou v menu nevidím mermory stick, zkoušel jsem ji vystrčit a pak ji tam strčit, formátovat NIC nefunguje. Paměťovka je prostě mrtvá. Děkuju za každou pomoc

PS: jeste nez jsem tam tu záhadně zmizelou hru nakopíroval kouknul jsem se do savů, tam je soubor kterej má 11gb WTF?

Mám PSP 3004 CFW 6.35 PRO-B3

NexusVValker:ziped::ziped::ziped::ziped::ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu