Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravím chci se zeptat naistaloval sem si na na PSP 3004 FW 6.39 CFW Pro-B7 základní desku mám 04g když si CFW spustím přes fast Recovery tak ho mám naistalovaný ale nevím teď co dál jak spustím ISO zálohu co k tomu potřebuji a v jakem formátě to musí být a kam to nahrát děkuji když tak si mě přidejte na ICQ kdo by mi chtěl pomoc 588-168-451

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím chci se zeptat naistaloval sem si na na PSP 3004 FW 6.39 CFW Pro-B7 základní desku mám 04g když si CFW spustím přes fast Recovery tak ho mám naistalovaný ale nevím teď co dál jak spustím ISO zálohu co k tomu potřebuji a v jakem formátě to musí být a kam to nahrát děkuji když tak si mě přidejte na ICQ kdo by mi chtěl pomoc 588-168-451
Přesně, jak ti píše kouzelnik3, já bych jen doporučoval, pokud máš 04g tak si downgraduj na 6.20 a dej si tam 6.20 PRO B7 Permanent, ať to máš nastálo a nemusíš to po restartu spouštět přes fast recovery.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale samozřejmě že se dostaneš na Store, vždyť sám ten firmware 6.20 mám a v pohodě hraju online a prohlížím PS Store (neboj je to ošetřený), a bricku se neboj, protože u tohohle ti žádný brick nehrozí, žádný totiž za ty dva měsíce nebo jak to dlouho je nebyl nahlášen (ani ve světě, a to jsem pročítal hodně světových stránek), sám jsem si provedl downgrade z fw 6.35 na 6.20 na svém PSP GO a jsem rád, protože to nemusím po vypnutí PSP znovu nahazovat, pokud máš tu možnost mít permanent, což máš, tak bych neváhal a využil jí, ale jak chceš no, kdyžtak v sekci tutoriály máš můj návod na downgrade i taxikův návod na 6.20 PRO B7 Permanent nebo mi napiš PM a já bych ti poradil, je to na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi... včera jsem si koupil své první PSP 3004 a mám ofw 6.35 a chtěl bych to nějak flashnout aby mě šly ISO hry... napíšete mi nějakej jednouduchej návod co a jak mám udělat a jestli se tím dá něco pokazit když se mi to nepovede? díky moc všem co poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau mam ofw 6.20 a když v psp spustim ten pro-b7 updater, tak se chvilku neco nacita z karty a pak obrazovka zčerná a svítí jenom Power kontrolka, čekal jsem 20 minut a pořád nic :D

zkoušel jsem i update na 6.20 PRO a chová se to úplně stejně, taky jsem zkoušel PRO B-6 a taky to samé :(

mám psp 3004, 8D 03g.

Doufám že někdo bude vědět čím to je. :D

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si buď blbe viděl,nebo to bylo nějaký "Prereview xD" nebo Nightly Build

Edit: Flyer,jinej rozdíl neni,akorát nepotřebuješ version.txt (kterej mě nefunguje) nebo Patchovat hry v Iso Toolu co potřebujou vyšší FW než 6.20

Edit2: Jak jsem předpokláda lje to Nightly Build,je to verze určená jen pro testování na unbricknutelných deskách protože se kód každým dnem mění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to jsem nevěděl. ještě že jsem to nestahoval :-)

Tak to si buď blbe viděl,nebo to bylo nějaký "Prereview xD" nebo Nightly Build

Edit: Flyer,jinej rozdíl neni,akorát nepotřebuješ version.txt (kterej mě nefunguje) nebo Patchovat hry v Iso Toolu co potřebujou vyšší FW než 6.20

Edit2: Jak jsem předpokláda lje to Nightly Build,je to verze určená jen pro testování na unbricknutelných deskách protože se kód každým dnem mění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[TABLE=align: left]

[TR]

[TD]Prosím mohl by mi někdo říct, na kterých deskách u psp go NENÍ možný CFW?[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Na všech je možný "Nějaký" CFW,ale na 05g nejde 6.20 OFW a 6.39 ME a možná i 6.39 Pro-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu