Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, buď si updatni na 6.39 a pak downgradni na 6.35 a dej si tam 6.35 PRO B8 nebo spíš updatni na 6.39 a dej si tam 6.39 PRO B8. Každopádně na 6.39 musíš updatovat tak jako tak v obou případech. Vyber si co je pro tebe jednodušší (oba dva CFW jsou naprosto stejné, ale asi bych doporučoval 6.39 PRO B8, protože si ušetříš jeden krok ten downgrade na 6.35)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, buď si updatni na 6.39 a pak downgradni na 6.35 a dej si tam 6.35 PRO B8 nebo spíš updatni na 6.39 a dej si tam 6.39 PRO B8. Každopádně na 6.39 musíš updatovat tak jako tak v obou případech. Vyber si co je pro tebe jednodušší (oba dva CFW jsou naprosto stejné, ale asi bych doporučoval 6.39 PRO B8, protože si ušetříš jeden krok ten downgrade na 6.35)

Mam nainstalovano, funguje to :), děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mam psp 3000 s pro_B8 a nejede hra se mi tam vubec neukaze v psp dal jsem to tam hned jak otevru psp a tam je to u slozek(DAT,VIDEO,PICTURE,PSP,MP_ROOT,MUSIC,DCIM,A to ISO)do ISo jsem dal slozku eye pet a v ni je UMD_DATA,PSP_GAME a vtom jsou dalsi slozky nevite proc to nejde nejdou tam zadny hry

stahuji je zde http://pspzone.sk/downloads.php?cat_id=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi tady trošku pohledal tak už je to tu někde zodpovězený, takže update na 6.39 (pokud to bude psát, že máš fw 9.90, tak vlez do flash0 tam najdi soubor version.txt, otevři ho a změň hodnotu 9.90 na 5.50) a pak instalace 6.39 PRO B8 CIPL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám menší problém.... :) Už před něakou tou dobou :D jak vyšel PRO-B8, tak sem si ho nainstaloval (před tím sem měl 6.20PRO-B5) a od té doby mi nejdou některý hry vůbec spustit a vždy končí s hláškou "800200D9":roll:... To mi píše při zapnutí třeba GTA Chinatown nebo MH3rd...!! Když jsem měl 6.20PRO-B5, tak běhalo všechno normálně, od aktualizace už ne... pls, čím to může být nebo stačí znovu patchnout ty hry?? Zkoušel sem je projet iso-toolem, ale marně, dával jsem patch KHBBS i plugin a ještě TOTWRM3 a nic nepomohlo.... pls chci si zahrát MH3rd v angličtině konečně..!! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se pokud špatně chápu, ale napsal jsi toto: "Nestačí je Patchnout nebo nahrát Version.txt 6.39,a KHBBS je jen pro Gen", tak co z toho teda mám dělat?? Nebo spíš nedělat?? :wohow: Aaaa už sem to pochopil :idea: nejspíš asi mezitím "Nestačí..." měla být mezera jako že "Ne, stačí..."..?? :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak version.txt nepomáhá, pořád stejná odezva... Pro ten patch, jakej tam mám hodit?? Chci říct, že když to dělám v iso-toolu, tak jak jsem už psal, tak po patchi TOTWRM3 mi to píše pořád....:ziped:

Jo sorry já nenapsal, že sem zkoušel version.txt :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu