Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

Čabas draci, prosím o radu kterou jsem se zde nedočetl - mám psp 3004 5.03 MHU a nejde mi Recovery menu nevim proc (postupuji dle návodu při zapnutí držet R - anebo to je tím že při úplném vypnutí se vlatně HEN zruší a tudíž nenaběhne rec.menu? anebo to musí naběhnout s OFW?) , ale abych neodběhl od mého hlavního dotazu - když bych chtě 6.20 PRO Pernament musím nejdříve nakopnout CFW6.20 a až poté dát PRO Pernament - musím před tím zformátovat kartu? (aby bylo čisto) a ještě jedna věc kde zjistim jakou mam desku??? nemůžu to najít (Module Checker už mám ale kde se to píše to nvm) díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cretinho: Tak za 1. Do recovery menu se dostaneš stiskem select v menu... A když chceš 6.20PRO-B tak musíš zrušit Hen, vymazat ho z karty, stáhnout si update na OFW 6.20 a pak postupuješ podle návodu tady na fóru... =) A na zjištění desky slouží Pspident je to tam dobře popsaný takže poznáš co slouží k desce, najdeš ho u toho návodu taky... A je jasný že nejdřív musíš nahodit jen CFW a pak až Pernament...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale 1.recovery menu by (i dle návodu) se mělo zapnout při startu PSP držením tl.R- to mi nende:!:, 2.sem asi slepej nebo nevidim, ale v návodu je:

Návod jak zjistit jaký máte modul/desku

Spoiler

Budeme potřebovat Module Checker tady .

Program lze spustit na OFW.

a když to stáhnu a nakopíruju tak se mi to přepíše přes EBOOT.PBP (pozůstatek z 5.03HEN) a nikde to v PSP prostě nespustim :cry:není tam ani kam to mám nakopírovat (ms0:?)

Moc děkuji za radu už opravdu nvm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby nedošlo k nedorozumnění... Děkuji moc taxikovy za tenhle návod, ale Cretinho, je tu ještě jeden návod kde je všechno do puntíku a pochopí to i opice, nic proti tobě, jen že to tam pochopíš líp... Další postřeh, když máš Hen, tak se dostaneš do recovery menu stisknutím select, aji když máš pernament je to jedno... Jak jsi psal, tak ti došlo, že se nedostaneš s henem do recovery menu pomocí držení R při zapínání, jestli nevíš proč, tak si přečti všechny návody znovu...!! Když chceš 6.20 Pro-B, tak musíš natvrdo vypnout psp, vymazat z karty Hen a všechno co s ním souvisí, stáhnout si OFW 6.20, nainstalovat, pak si stáhneš PRO-B spustíš čistej update na PRO-B a pak až Pernament, pokud máš správnou desku samozřejmně... Nedám ti odkaz na ten druhej tutorial protože sem na mobilu, a taky, že určitě umíš hledat... Už nevím co bych k tomu napsal, myslím že všechno důležitý sem napsal... Zkus se fakt podívat na ten druhej návod, pochopíš to tam lehčeji..GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEURÉKA....omlouvám se za sebe:), bylo to opravdu primitivní(pro opičáka) - 1000× jednodušší než tam cpát 5.03 ChickHEN, frčí - jen jsem měl strach o verzi desky (po uptade na 6.20 mi to ukázalo v system info - 3g)

1.Format Memory Stick

2.OFW 6.20

3.CFW 6.20 Dočasný > Pernament

Hotovo

Super díky za návod a odpovědi na mé tupé otázky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEURÉKA....omlouvám se za sebe:), bylo to opravdu primitivní(pro opičáka) - 1000× jednodušší než tam cpát 5.03 ChickHEN, frčí - jen jsem měl strach o verzi desky (po uptade na 6.20 mi to ukázalo v system info - 3g)1.Format Memory Stick2.OFW 6.203.CFW 6.20 Dočasný > PernamentHotovoSuper díky za návod a odpovědi na mé tupé otázky
Nemáš zač, rád sem pomohl a ostatní taky ;D šlo to s tebou v klidu narozdíl od některých exotů tady na fóru =D všichni mají těžký začátky, tak ať slouží teda =D Za THX se zlobit nebudu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tady je už konečně 6.20 / 6.35 / 6.39 / 6.60 PRO-B9 Light Custom Firmware http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Novinky:

  • opraven hluk UMD mechaniky ve Sleep módu
  • podpora ISO UMD Video na PSPgo
  • přidána rychlost CPU 166/83
  • verze pro fw.6.60
  • přepracován Vshctrl kód
  • kvůli nekompatibilitě zakázáno "Pause Game" na PSPGo když je povolena ISO cache
  • na PSPGo defaultně zakázána ISO cache
  • opraveny potencionální lagy při přehrávání ISO filmů
  • přidána podpora pro Popsloader
  • přidán Idol Master SP Genuine Check Bypass Code
  • opravena chyba NODRM Enginu (DDF012 DLC Costume Bug)
  • vylepšena kompatibilita Inferno driveru (GTA China Town, Corda2f, atd.)
  • aktualizován scePower_driver NID Resolver
  • přidána možnost resetu nastavení při aktualizaci PRO
  • přidána podpora DA psp-packed user modulu
  • přidána funkce UMD VIDEO / GAME XMB Mount (nevyžaduje UMD, umožňuje aktualizace her)
  • přidán Custom IPL Flasher pro 6.39 PRO (pouze pro 01g, 02g)
  • přidána podpora ne latin1 názvů ISO
  • přidáno nastavení MS Speedup
  • přidáno nastavení cache pro ISO (jen pro Inferno a NP9660)

Odskoušeno a 100% funkční :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vsem...

Mam PSP 3004 (4G) s OFW 6.20 a nahodil jsem si tam pred casem TN HEN D + Perma... Ted bych radeji PRO-B...

Pochopil jsem ze se nejdriv musim toho HENu zbavit ale nevim jak...

Muzu pouzit tohle: http://console-forum.net/tema/120136-downgrade-6-35-6-31-na-6-20 ?

Kdyz tam mam 6.20 tak by to nemelo vadit ne a flashnulo by se to znova na cisty 6.20...?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu