Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U 6.00 byl downgrade na 5.03 takže bylo zbytečné dělat CFW ale u 6.20 byl down jen pro Fullhackable psp. Je zbytečné dělat CFW pro každý FW .

Četl sem že u pro-b 10 chcou zrušit podporu 6.35

No nevím jestli je to úplně dobrý nápad protože:

od 6.00 až do 6.36 je stejný kernel tzn. pluginy a pod by měli fakčit.

ale od 6.39 až do 6.60 se mění kernel a pravděpodobně se přibližuje k 5.xx kernelu tzn. by měli fungovat starší pluginy co běželi na 5.xx ale nemusí bežet ty co šli na 6.xx. Proto bych spíše zrušil spíše podporu 6.39 (pokuď vím tak uživatelé maj přístup jak k 6.35 tak 6.39-DG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chci se zeptat : Mam ofiko 6.20 fw a dal sem si na nej 6.20 PRO-B9 perma ale vubec mi nefungujou zadny pluginy - at pisu do vsh.txt nebo game.txt cokoliv tak se mi vubec nezobrazej v recovery menu abych je mohl vypnout/zapnout - dela to taky nekomu ? navod vzdycky delam presne ( dat do seplugins vsh.txt a game.txt a do samy slozky dat "soubor od pluginu".prx )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam PSP 2004 Slim , normalne tam hazim textaky ( cili vsh.txt ) a do nich pisu ms0:/seplugins/napr. "RemoteJoyLite.prx 1 " ( bez uvozovek ) ..ef0 je pro GO ne ? .. no a i kdyz dam reset vsh v vsh menu , i kdyz jdu do recovery pres select nebo zapnout + drzet R a najedu do polozky plugins tak tam mam jen back .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Cau vyhral jsem v jedne soutezi PSP 3004 OFW tam je 6,60 jak mam zjisti verzi desky?
Verzi desky nepotřebuješ zjistit, protože dnes už je jedno jakou desku máš, prostě si downgradni na 6.20 http://console-forum.net/tema/122319-downgrade-z-6-60-6-39-na-6-20-i-09g-update-4-9 a pak si tam dej 6.20 PRO B9 Permanent pomocí návodu na první stránce tohoto tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čaute, potřeboval bych poradit. Mám nové psp 3004 OFW 6.39 a dal jsem tam CFW 6.39 PRO-B9 (dočasné), ale mám problém se spouštěním iso her. V rootu mám vytvořenou složku ISO a do ní dávám hry. Problém je ten, že F1 2009 mi jede v pohodě, ale když tam přidám NBA 2K11, nebo NFS Carbon(všechny *.iso), tak to píše corupted data. U F1 mi ale taky chvilku trvalo, než se to chytlo. Jo a ještě ve složce PSP/game mám ještě dvě hry z iso2eboot a ty šlapou v pohodě. A tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo netuší, co bych mohl dělat špatně. Předem moc děkuju za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravím,někde mi to vázne,mam PSP 3004 a z 5.03 sem tam hodil 6.20 i TN- E HEN a zapnu 6.20 PRO B perma patch tak mi to napiše : This program requires 6.20 PRO...exiting...Co tam mam dat ?

EDIT: už to mám,nejdou nějak schovat ty některe ikony v menu,např. digi.comics, sens me channels..atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj. Mám PSP 3004 - flash 6.20 PRO B4. Bohužel mi bratr vymazal přímo z psp prográmek přes který se spouští to iso a cso. Měl by se jmenovat nějak Update....

Chtěl bych si ho upgradovat na 6.20 PRO B9 permanent patch fix, ale bojím se toho, jelikož mi v PSP Sytem Information - Sytem Software stále píše : Verzion 6.20.

Musím to nějak odinstalovat, nebo stačí abych postupoval taj, jak je psáno v tomto tématu "Postup pro 6.20-dočasně, permanentně"?

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti to píše "Version 6.20", tak máš OFW. Tak se podívej sem:

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

a postupuj dle "Instalace 6.20 PRO Permanent".

Oka, děkuju moc. Instaloval jsem 6.20 PRO Permanent a ted mi system píše že mám 6.20 PRO B9. Takže ted můžu ty 2 složky 620PRO_Permanent, PROUPDATE vymazat aniž bych je potřeboval i v případě po tvrdém restartu? Bdu mít prostě pořád tento CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu