Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ME jsem zkoušel na doporučení a fakt má víc funkcí ale je pomalejší a hned první hra Dantes inferno se tam nenačetla. Zato PRO BX, tam mi jdou všechny hry bez lagů a pluginy bez potíží, nemá sice tolik možností v nastavení ale to mi nevadí protože bych je ani nevyuži ji a v PRO B jsou ty které potřebuji tam jsou + nějaké další :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iso mi funguji. Mluvim o originalnich hrach stazenych z PSP shopu ( tet nevim jak se to menuje, kazdopadne jiste vite co myslim ) ktere jsem tam nakoupil. Ve v adresarich na pc se tyto data zobrazuji jako .PBP - jinak receno jedemi vse jen ne to co je original :D

Tak když je budeš chtít hrát tak jednoduše jdi na OFW. Pokud máš 6.20 permanent, tak drž Select při zápínání psp a máš to. Jinak jsem mi nic takového nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute

Chcel by som si dat PRO-B9 no ked spustam len docasny (proupdate) a vypise mi len toto : Sorry this program doesnt support your FW

mam psp 3004 z doskou 04G a fw 6.20

ak to tu uz dakto pisal tak sorry ale davno som tu nebol

Už je dávno Pro-B10 stáhni ho zde, a dej si tam permanent patch se stejným návodem jako ttady. Jinak sis určitě stáhnul hack pro jinou verzi fw než 6.20 :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdar už je PRO B10 (jak už jsem psal v tématu co jsi založil) viz. http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003 . Jinak to nemusíš odinstalovávat, stačí tam dát PRO_UPDATE z toho PRO B10 spustit, dát křížek a ono se to aktualizuje, ani nemusíš odinstalovávat permanent patch pokud ho máš (i když bych spíš doporučil ho odinstalovat a pak znovu nainstalovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu