Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

Když chi instalovat 6.60 Pro C na PSP 1000 FAT, můžu přímo z OFW 6.60 nebo musím downgradovat na jiný?? Děkuji

edit, můžu po instalaci odstranit ty instalační data ze složky game? CHci totiž flashnout pspčko klukovi a nechci aby ho pak omylem bricknul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když chi instalovat 6.60 Pro C na PSP 1000 FAT, můžu přímo z OFW 6.60 nebo musím downgradovat na jiný?? Děkuji

edit, můžu po instalaci odstranit ty instalační data ze složky game? CHci totiž flashnout pspčko klukovi a nechci aby ho pak omylem bricknul

Pokuď si mu tam dal permanentní CFW (CIPL) tak je můžeš vymazat z karty. Již je potřebovat nebudeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, diky, ano dal jsem tam permanentni. Ted jsem jeste koupil psp go, ale tam jde jen docasny, staci kdyz tam necham jen Fast Recovery??

Jaký to PSP má FW? Pokuď má 6.35, 6.39 nebo 6.60 nic jiného ti nezbývá. Musíš tam dát dočasný-tzn. spouštění přes Fast Recovery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Máš mozek? No mě připadá, že ne, protože každý člověk s vyvinutým mozkem a průměrným IQ by pochopil, že v PSP musíš mít ten firmware, pro který je ten CFW určen tzn. pro 6.20 PRO C musíš mít fw 6.20 pro 6.35 PRO C musíš mít fw 6.35, pro 6.39 PRO C fw 6.39 a pro 6.60 PRO C fw 6.60. stejně tak jako ty musíš mít v PSP pro 5.00 M33-6 firmware 5.00. Tak co už jsi to pochopil, proč ti to píše Unsupported fw (nepodporovaný fw), když chceš nainstalovat CFW určenou pro 6.20(35,39,60) na fw 5.00?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to tedy můj poslední příspěvek není, to si piš. Ale prostě jinak nešlo reagovat, protože ani nedokážeš použít svůj mozek a oči a přečíst si pořádně co se píše v návodu, tučně úplně nahoře cituji "Asi víte že už byl vydán CFW PRO-C a to pro FW 6.35,6.39,6.60 (dočasně) a FW 6.20 (permanentně, dočasně)", nebo použít google a zjistit co znamená hláška Unsupported firmware, takže pokud by jsi ten mozek použil, tak by jsi se tady neptal a já bych takhle nereagoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chci se zeptat jestli má cenu upgrade z 5.03 prome-3 na 6.60? jsou tam nějaké výrazné změny (rychlost nebo něco) ? teď jsem po dlouhý době vyhrabal psp tak se chci zeptat jestli to má cenu nebo ne, děkuji za odpověď

Ano cenu to má. Lepší kompabilita s pluginama, hrama a v případě PRO 6.60 je možné si zahrát Online adhoc hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem si přinesl domu psp a snažím se ho flashnout, ale nějak mi to nejde a o podobným problému jsem se tady nedočetl proto prosím o radu.

Mám PSP-E1004, FW 6.60, dočetl jsem se že na toto psp by neměl být problém s permanentním cfw, ale ať zkouším jak zkouším tak mi to nejde. Dočasný CFW bez problému jede, ale když chci instalovat permanent CIPL_Flasherem (ver. 660PRO-C.fix3), tak mi to napíše, "this installer doesn't support this model", což by asi znamenalo, že mám desku na kterou ten permanent nejde? Zkoušel jsem zjistit jakou mám desku pomocí Module Checker 1.0, ale ten mi napíše psp module is unknown. Díky za každou radu.

E: tak po dalším pátrání jsem zjistil že na E1004 asi permanent nenacpu, můžu alepoň nějak zjistit jakou mám tu desku?

Upraveno uživatelem xextreme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na E-1004 jde pouze dočasný CFW, desku nepotřebuješ zjišťovat, protože by ti to stejně k ničemu nebylo a píše ti to unknown, protože ten program není pro tohle PSP přizpůsoben, protože zjišťování desky u tohohle PSP nemá žádný smysl (prodává se jen v Evropě a všechny mají stejnou desku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím, omlouvám se za možná už spam, ale byť je mého dotazu plný net, nenašel jsem řešení.

Mám tu u sebe nový PSP E-1000, firmware byl originální 6.60, já tam flashnul 6.60 Pro C fix 3 (odtud http://wololo.net/downloads/index.php/download/929 ). Sama se mi vytvořila ISO složka v rootu karty. Stažené hry typu cso mi jdou (nevím jak moc, našel jsem jen jednu v tomto formátu.). Bohužel nejsem schopný spustit hry typu eboot.pbp. Už jsem zkusil několik těchto her, vždy je nahrál do PSP/GAME/<nazev_hry>/eboot.pbp. Úvodní obrazovka hry se ukáže, ale po spuštění hry to spadne s chybou "80010087". Už se s tím pářu týden, chytám z toho špatnou náladu, protože to vypadá na zbytečně vyhozené peníze za PSP.. Prosím vás o jakékoliv řešení. Zkoušel jsem nějaký převodník pbp to iso, ale ve výstupu jsem iso ani cso nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, abych něco nepo...., tak se raději zeptám. Koupil jsem malýmu k Vánocům PSP 3004 Slim PB, OFW 5.03, zákl deska dle vašich stránek, podle baterie, 8C - na 99% zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03. Je tam nahraný MHUSpeed a Prometheus v7. Samozřejmě bych chtěl, aby mohl malej hrát nový hry, tak mi zajímá jestli mohu i já s tímto PSP využít ten Permanent 6.20 PRO B4. Ptám se kvůli zjištění té zákl. desky, co píšete v sekci pro začátečníky. Nechtěl bych to hned bricknout nebo tak něco :-) Jinak má to modul 3G. Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 6.20 PRO B4 je už hrozně starý, nyní už je 6.20 PRO C, návod je v tomto tématu na první stránce. Ničeho se nebojte, je to opravdu jednoduché, šance na zničení PSP při dodržení návodu je tak 0,000000000001%. Nejdříve si stáhněte oficiální fw 6.20 (najdete ho v mém tématu Downgrade... v této sekci Tutoriály), aktualizujte PSP a poté tam nainstalujte CFW 6.20 PRO C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravíčko. Prosim vás... Provedl jsem flash a vše podle návodu, ale když si nahraju nějaké hry do PSP/Game/ Tak tam pak žádné soubory nevidím. čím to je? A ještě jeden dotaz. Ty soubory na flashování mohu smazat? Nebo je lepší je ponechat?

Díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu