Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

V tutoriálu máte napsáno že vám šla i odinstalace v pohodě jakým způsobem jste odinstalovávali najeli jste do OFW a pak jste odinstalovali perma nebo jste zapnuli PSP normálně a perma odinstalovali i když byl naběhlej?

Tak jak je to v FAQ:blink2: Si to celé přečti. Odinstalace jsou jen dvě, a to přes Permanent Installer a Emergency (kombo v tutoriálu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, vse jsme nainstaloval podle navodu, ISO nahral do karta://ISO/ . Firmware se mi zobrazil jako flashnutej, tedy jako 6.35 PRO-B5. Ale hry mi nejdou spustit. V Game - memory card je nevidim. Zkousel jsem to pres Prometheus ISO Loader a tam se mi zadny isa nezobrazilo.

Moc prosim o radu.. :cry:

Otvor si pametovu kartu a tam PSP/GAME pokial tam nemaš zložku GAME vytvor ju a hry sa ti v XMB zobrazia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak možnosti máš dvě respektive tři buď si tam dáš 6.20 PRO B5(dočasný) nebo 6.20 PRO B5 permanent (nastálo) nebo 6.20 TN HEN E ale já bych doporučoval ten permanentní protože ho nemusíš po vypnutí PSP znovu nahazovat.

edit:skara pozdě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše se tu že se má zálohovat soubor vshorig, a zajímalo by mě kdy, po instalaci PROB5 a nebo před instalací.
No až po instalaci permanent patche, protože ten vshorig.prx se ti tam vytvoří až po instalaci a je to vlastně záloha originálního souboru, kterej nahrazuje perma patch a při odinstalaci tam musí být, jinak je jasnej brick jo a ten vshorig je jedinečnej pro každý PSP což znamená, že nemůže být nahrazen souborem od někoho jiného.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No až po instalaci permanent patche, protože ten vshorig.prx se ti tam vytvoří až po instalaci a je to vlastně záloha originálního souboru, kterej nahrazuje perma patch a při odinstalaci tam musí být, jinak je jasnej brick jo a ten vshorig je jedinečnej pro každý PSP což znamená, že nemůže být nahrazen souborem od někoho jiného.

Trošku jsem vás zmátl. Brick není protože si přečtěte znovu celý Topic. vshorig.prx je uložen také v flash0 takže když ho vymažete z karty tak to není tak horké, ale pokuď ho vymažete z flash0 tak na to slouží vshorig.prx uložený na kartě.

KOSScz: PRO-B5 :) Total Noob se zbláznil a řekl že si scéna nezaslouží HEN 6.38... Při tom už je hotovej tvl !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dal jsem to na PSP 3004 4G a vše jede tak jak má.

Jen bych se chtěl zeptat to je podle vás lepší.

6.35 Pro-B4 nebo 6.20 Pro-B4?

Je u 6.20 stále tak že aby mi šli vidět ikony her tak tam musím mít nějaký program.

Zatím jsem vždy jen instaloval 6.35 Pro tak se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J

Zdravím, dal jsem to na PSP 3004 4G a vše jede tak jak má.

Jen bych se chtěl zeptat to je podle vás lepší.

6.35 Pro-B4 nebo 6.20 Pro-B4?

Je u 6.20 stále tak že aby mi šli vidět ikony her tak tam musím mít nějaký program.

Zatím jsem vždy jen instaloval 6.35 Pro tak se ptám.

Nejlepší je 6.20 PRO-B5 Permanent zatím, jelikož 6.35 má zabezpečenou kontrolu takže nefunguje to co v 6.20....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu