Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hodil jsem si 6.20 pro b5 perma bezchybná instalace a ještě jsem to nedaval prič.

A nevýte kdy vijde nova verze?

Teď bude pravděpodobně útrum, jelikož PRO-B5 je jaksi vynikající CFW :cheesygrin:

Až skončí PSP Genesis (soutěž o nejlepší HomeBrew) tak určitě něco vydají.

Abych říkal pravdu myslím si že už makají na 6.38 CFW takže se můžeme nechat překvapit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevýte kdy vijde nova verze?
Teď bude pravděpodobně útrum, jelikož PRO-B5 je jaksi vynikající CFW :cheesygrin:

Až skončí PSP Genesis (soutěž o nejlepší HomeBrew) tak určitě něco vydají.

Abych říkal pravdu myslím si že už makají na 6.38 CFW takže se můžeme nechat překvapit :)

Tak se nám chystá PRO-B6 :)

 http://blog.coldbird.eu/?p=519

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO-B6 and Online Gaming

The recent, and still ongoing downtime of PSN shows us quite clearly how it would be once the PSP is dead, and possibly no longer supported by Sony.

It motivated me to take a closer look into the whole online gaming affair again.

I realize that I underestimated the work necessary to pull this off… however I got a good basis to work from, so I’m going to do what I usually never do for programming.

Ask for help.

Thus, I am now recruiting PSP Developers to join the PRO-C online gaming development crew (namely me icon_sad.gif ) to speed up online mode development.

If possible, my future comrade(s) should be skilled in PSP programming and module reversal, C-Programming and Berkeley Sockets.

Most of the work to be done lies in fully reversing the adhoc networking modules and finishing the parts of the Adhoc API that remain incomplete so far in my Adhoc Tunnel Prototype.

So, if you think you are up to the challenge, go ahead.

If you are serious, you will find a way to contact me.

PS. I appreciate every help, so don’t take this as a insult, but please no script kiddies…

Now onto the non-recruiting news. B6.

It has been somewhat silent around us for quite some time, mostly due to reallife affair, school, etc. this streak is still not over, so things will progress slowly.

However, the current internal B6 prototype fixed two very critical bugs, the “High Capacity Storage Bug”, which affected CFW install on 16GB+ storage devices aswell as XMB stage plugins, aswell as a bug in our Inferno Driver, preventing some japanese titles to play properly, overall, B6 feels a lot more complete than B5 did, simply due to its mainstreamed and M33-style CFW behaviour.

Anyway, watch out for us.

Coldbird, over and out.

tady jsou informace co jsem našel u coldbirda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimvas pomozte mi někdo pls!!!Nakopíroval jsem ty čtyři složky do PSP a tam teď je:620 PRO-B Permanent Patch,620 PRO-B Fast Recovery,PRO UPDATE a Corrupted Data.Vůbec se v tom nevyznám např. co je ten 6.20 (PROB5),kterej mám nainstalovat přes updater.pls help!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instalaci lze nyní provést přímo z oficiálního fw. 6.20

rozbalte archiv 620PRO-B5.rar

zkopírujte 620PRO_Permanent, PROUPDATE do složky PSP/GAME/

spusťte 6.20 PRO-B Updater

instalaci potvrďte tlačítkem X

PSP se restartuje

spusťte 6.20 PRO-B Permanent Patch

tlačítkem X (Yes) potvrďte instalaci patche

na ms0:/ nebo ef0:/ je uložen soubor vshorig.prx jako záloha souboru flash0:/VSH/modul/vshmain.prx (NEMAZAT!)

nyní můžete tlačítkem X (Yes) spustit testovací mód, který ověří funkčnost na vašem PSP, nebo tlačítkem O (No) dokončit instalaci 620 PRO-B Permanent. Pokud jste zvolili test a vše je OK, musíte znovu spustit 6.20 PRO-B Permanent Patch, tentokráte však potvrďte instalaci patche tlačítkem X a následně tlačítkem O přeskočte testovací mód a dokončete instalaci

nyní máte 6.20 PRO-B5 Custom Firmware

pokud si nejses jisty tim co spoustis, tak na tom zmacni trojuhelnik a dej information (vim, ze se u 6.20 PRO-B Updateru nezobrazuje nazev)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nero01010: Ehm nezaspal jsi trochu dobu, mě připadá, že jsi nějak mimo, když si nedokážeš přečíst o čem je tohle téma. Tutoriál je už na první stránce tohoto tématu víc jak měsíc a ještě o hodně přehlednější, navíc jak by jsi to asi jinak chtěl instalovat než z oficiálního firmwaru 6.20, když je to na něj určený, jinak se to ani instalovat nedalo a nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu