Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

6.20/6.60/6.61 PRO-C2 Aktualizace 23.12.2018


taxik

Recommended Posts

  • Odpovědi 520
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam dotaz, ted jsem se snazil nahodit pro-b6 a kdyz zapnu perma patch tak nejdriv dam X a pak mi to vipise Are you going to have a test run on fake vshmain? (STRONGLY RECOMMEN DED) If it failed you should stop installing and report back. x-yes, o - no a kdyz dam x tak me to hodi do XMB menu, je to spravne nebo ne ?

OMLOUVAM SE OPRAVUJI, DELAL SEM TO PODLE NAVODU NA PSP.NOVINKY.ORG A TAM NIC O NAVRATU DO XMB NEPSALI SORRY

ovsem stejne sem narazil na problem. uz jsem nainstaloval vse ale nektere hry mam 2x co ted stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k čemu je ??

- přidáno UMD Video Mount do VSH Menu

- přidáno MS Speed Up do Rececovery Menu

- přidáno MS Buffer do Rececovery Menu

1) Stáhneš si flm v ISO formátě a můžeš ho "namountovat" aby si ho mohl spustit. (Mount znamená něco jako virtuální mechanika-máš v UMD disk ale fyzicky tam není, pouze na harddisku nebo na kartě)

2) Rychlejší boot do Recovery Menu, tzn.: Rychlejš tě to dostane do Recovery menu

3) Něco podobného akorát si najdi co znamená "buffer" nevím jak ti to mám vysvětlit.

NIGHTLY BUILDS:

http://code.google.com/p/procfw/wiki/NightlyBuilds

Navlastní riziko ! Kod se každý den aktualizuje a proto se může vyskytnout nějaká chyba v kodě, pokud máte PSP s TA-088-V3 a výš (300x,PSP Go) doporučuji neinstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepíše se do flash,Kuci to psal,jen ze sebere záloha něčeho z Flash0,prostě nějak,protože zásah do Flash0 by byl smrtelný,sem línej vyhrabat ten příspěvek

kecky, do flash0 píše i dočasný.ŠASI zkuz pusttit jen fast recovery.psp seti vypne pokud nemáš nainstalovaný cfw. A kuci by tohle neřekl. nepřeložil sis to od nej blbe?

sorry, blbne klavesnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu