Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rada


Artom

Recommended Posts

Ja hraju Dotu uz asi 7 let a muzu te ujistit ze pokud myslis systemem mechanismy tak to ma od sebe hodne daleko ale samozrejme je to zalozene na stejnem principu hry...a co jsem cetl na ruznych forech kde hraci srovnavali LOL, HoN a Dotu tak se vsichni shodli na tom ze LoL je spis pro zacatecniky, HoNko je zase neprehledne v nekterych situacich (a pokud vim tak neni free) a DotA je proste pro skill hrace kteri uz maji neco za sebou proto ma dodnes po celem svete statisice fanousku a hracu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraju Dotu uz asi 7 let a muzu te ujistit ze pokud myslis systemem mechanismy tak to ma od sebe hodne daleko ale samozrejme je to zalozene na stejnem principu hry...a co jsem cetl na ruznych forech kde hraci srovnavali LOL, HoN a Dotu tak se vsichni shodli na tom ze LoL je spis pro zacatecniky, HoNko je zase neprehledne v nekterych situacich (a pokud vim tak neni free) a DotA je proste pro skill hrace kteri uz maji neco za sebou proto ma dodnes po celem svete statisice fanousku a hracu

No hral jsem w3 po eurobattle.netu asi 4 roky a priznavam se ze jsem chvili hral dotu ale nejvice me bavil footmen a nejake arenovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu