Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Celeste - nefunguje :(


twothrones

Recommended Posts

zdar nevi nekdo proc mi nefunguje Celeste ... stahnul sem ji nekde a fachala sice jen posilani z podu ale slo to pak sem si pohral s podem a pak se vybil a ted to nefacha ... zkousel sem reinstal a furt nefunguje ... je tam ale kdyz dam neco poslat tak se neinicializuje BT (to jejich obraceny logo proste nic) nevi nekdo jak to zprovoznit ??? nebo musim pockat az na verzi 1.0 .... cet sem jejich forum a je to plny bugu takze nevim ... jinak ipod je 4.2.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak sem to vyresil .... nevim jak dlouho to bude fungovat ale uz funguje ... vse sem odinstaloval a pak nahral odtud je to furt stejna verze ale s nejakym crackem :) ..... source je - www.sinfuliphonerepo.com .... melo by to psat ze to neni z tvyho uctu cydie a pak po restartu mi to po opetovnym navazani pripojeni wifi hodilo ze to je cracknuty od nejakyho typka a pak uz to facha i pres sbsettings a normal prijima i odesila soubory a pak v ifile je to v recieved :) no zkus to a treba ti to pojede ... me to jede ale na jak dlouho to nikdo nevi ale sem uspokojen ze sem konecne neco udelal s tim BT pac je to u tech idevices vyuzitelny jako 230V v praveku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

uccik - jak bylo zmineno drive, app je plna bugu ... mozna je to crackem nebo pouze starsi verzi nebo tak ... proste zvlastni na kazdem zarizeni se snad chova jinak ja mam taky ze stejneho repa azkousel jsem vsechny moje iblbosti (iphone 3GS 4.3.2 , ipod touch 4th gen 4.2.1 , ipad 1 4.2.1) a funguje jen na ipodu jinde me to blbne ... a kupovat to taky nebudu kdyz mi nekdo neco chce poslat pres BT tak to resim jinak treba wifi a programy jako ifile a downloadery co sou v app storu (pripadne v installousovi ze? :D ) kazdej ma wifi a staci aby si v prohlizeci napsal moji ip a uploadoval mi to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny v pohode jinak rad uvitam updaty a jestli to bude fungovat na 100% tak je to vynikajici protoze nikde zadny ikonky a krasne provedeny podrzis treba prst na pisnicce a mas hned send via BT ... skoda jen ze mi to nejde na iphonu :( akorat sem si to tim pokazil a pak sem to v safe modu mazal ... konec koncu uz je to doba co sem to zkousel ... du to zkusit jestli neni novejsi funkcni verze ... posledne sem zkousel snad 0.92 tak uvidim a napisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja tam mel tusim 1.0-73 ..:-) a jedina ikonka je v SBsetings.. a taky hlavne bylo divny ze mi to neudelalo ikonku v nastaveni..:-( u verze z jinyho repa mi to nastaveni sice udelalo ale zase mi to porad hazelo chybu ze to neni nainstalovany a at si to koupin na cydii.. takze kdybys prisel na to co a jak tak by to bylo upa super..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu