Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wii 4.2E Mplayer ???


wolter87

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No shodou okolností jsem nedávno řešil mplayer a přehrávání filmů z hdd nebo síte a krásně mi to popsal uživatel 8ball, díky mu za to.

Ve zkratce - stáhneš novou verzi mplayeru, nahraješ na sd kartu do apps.

Spustíš HCH a vybereš mplayer, dáš load a spustí se ti hlavní okno mplayeru. Pak vybereš file, usb a koukáš na film z usb disku.

Kdybys potřeboval podrobnější návod tak ti ho sepíšu. Hodně zdaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a je možný použít jeden externí disk pro hry a filmy ??? ja sem zkusil vytořit dva oddily jeden sem zformatoval NTFS pro filmy a druhej programem WBFS a nahral na zkousku hry i filmy... USB loader mi nenasel mi disk a mPlayer se mi seknul...ted me jen napada disk pouzivat pro hry a filmy poustet ze site nebo je nejaky reseni ze by to slo z disku ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak si na SD kartu nahrál mplayer, tak ve složce je soubor smb.conf ten otevři a konfiguruj.

tam musíš vyplnit např. samba share 1, píšu př. ty si to vypl podle sebe.

#Samba share1 (smb1:/)

ip1= 192.168.1.27

share1="filmy"

user1=

pass1=

Na disku ve Win si nasdílej složku filmy.

Spust mplayer a najdeš tam pod file SMB

Pod XP jsem neměl problém, pod Win 7 musíš v nastavení sdílení zakázat sdílení pod heslem.

Kdyžtan napiš SZ a já opět děkuji uživateli 8ball, že mi tyto informace předal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu