Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Instalace WIN XP, na netbook bez pomoci Mechaniky


vrana.p

Recommended Posts

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu. Na svém netbooku mám už cca 2 roky nainstalován operační systém, a chtěl bych jej přeinstalovat.

Jak je u většiny netbooků známo, nemají cd/dvd mechaniky.

Proto se pro mě vyskytl problém jak nainstalovat aniž bych musel investovat do externí mechaniky??

Děkuji, Vrána

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo úplně jednoduše spustit recovery proces (takové uvedení do továrního nastavení - jako když se ntb koupil), tedy za předpokladu, že byl pořízen s operačním systémem a že nebyla smazána ta část disku, kde se nacházel recovery oddíl...

hned po zapnutí ntb se zmáčkne nějaká kombinace kláves nebo jedna klávesa pro vyvolání recovery procesu. ta klávesa resp. kombinace je závislá na značce.

co je to za značku ntb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedná se o Asus n10J.

Jde mi hlavně o to, aby byl "jako novej". "Spokojeně vrněl" a měl lepší reakce :-)

sice pozdě, ale přesto dokončím myšlenku a to ať to sem pro někoho patří nebo ne. recovery se u Asusu provede zmáčknutím funkční klávesy F9 hned po zapnutí ntb, když se zobrazí logo Asus. následně se spustí nástroj pro obnovu do továrního nastavení, který Tě provede celým procesem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu