Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 - problém s rozlišením/kvalitou obrazu


OK-Petr

Otázka

Zdravím,

mam problém s nové koupeným PS3 slim 320 GB. Připojen je pomocí HDMI kabelu, k televizi Samsung 42" s max rozlišením 1080P (m.n. P542B440B1W) standardní obrazovka PS tak beží rozlišení cca (1900/1080) , některé hry jako třeba Fifa 11 která podporuje mad 720p beží na max rozlišení(1900/1080 - luxusní kvalita), ale ostatní ne (NHL 11, . Problém je v tom že kdyz pustím jakoukoliv hru na 720p tak se na to NEDÁ KOUKAT !!!! OBRAZ JE DESNEJ JAKO HRA Z 90 LET.

PROSÍM O RADU CO STÍM ZDA SE TO DÁ NĚJAK VYLADIT

předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

s tím nic neudeláš u každé hry by mělo byt napsané zazadu na krabici v jakém beží rozlišení a pokud myslíš ze 720p je malo tak si zkus 480p a uvidíš hned to budeš přepinat na 720p xd

jedinou radu kterou ti mohu dát je si sednout od TV dál to neni PC aby ses na tu TV koukal z metru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
s tím nic neudeláš u každé hry by mělo byt napsané zazadu na krabici v jakém beží rozlišení a pokud myslíš ze 720p je malo tak si zkus 480p a uvidíš hned to budeš přepinat na 720p xd

jedinou radu kterou ti mohu dát je si sednout od TV dál to neni PC aby ses na tu TV koukal z metru :D

tady ale nejde o to ze to ta hra neumi, pustel jsem to na jine TV a to je tak markantni rozdil ze to az hezke neni. Jde o to zda neni nejake "univ" nastaveni ktere dokaze tento problem vyresit. jsem ps3 novice

na přikladu fifa 11 nhl 11 mam podporovane mad 720p (vzadu na krabici), fifu pustim v rozliseni 1080p bez problemu (ale pouze v pripade ze nastavim aby se nic nezobrazovalo 720p) ale pouze 576, nebo 1080i, 1080p , hokej a mnohé dalsi hry timto zpusobem nepustim, musim povolit kvalitu 720p jineak to bezi pouze v 576 a to je jak atari. CELKOVE ALE KVALITA 720p neodpovida kvalite FULL HD 720p na jine TV.... (je to takovej rozdil v kvalite/hrubosti obrazu jako kdyz hrajete destructiuon derby a nové F1) ... problem v telce neni, tohle rozliseni by mela bez problemu zvladat (kdyz zvlada 1080p)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak daleko od toho sedíš ? ja mam jednu tv v pokoji to je samsung 40 palcu full hd a druhou v druhé mísnosti to je philips 32 ledka a musím ríct že pokud na tom samsungu pustím neco 720 p a dívám se z dálky je to ok ale jakmile si sednu cca 3 - 3,5 metru pred tu TV tak už to tak kvalitní neni , na druhou stranu ta 32 philipska to je neco krapek jinačího a na 720p se dá koukat i z 2 metru (u toho samsungu kdyz v menu ps3 je 1080p a jsem přímo u ty TV tak je to taky celkem nekvalitní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no 3,6 metru, bohuzel si mistnost nenafouknu. Ted jsem na konzoli vypnul funkci deap color output a prijde mi ze to vypada lepe... spise mi slo zda neni nekde neco na "poladeni" aby to makalo lepe

stejne porad nechapu to proc kdyz mi fifa 11 bez v rozliseni 1900/1080 (vykliknutej format obrazu 720p v nastaveni HDMI) bez problemu, ale kdyz povolim i rozliseni 720p tak se nikdy na 1080p nepusti, ten ozdil je viditelnej...

Co se tyka kvality obrazu pri 1080p z 10 cm je luxus :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

... nie som si isty, ale tvoja plazmova TV Samsung PS42B440 by mala mat maximalne podporovane rozlisenie 1024x768 pixelov, tento model by memal byt FHD - FULL HD. Cize rozlisenie 1920x1080p by nemal podporovat, maximalne 1920x1080i. A nemal by si zabudnut pri prepojeni s PS3 nastavit na telke rezim PC alebo GAME, neviem ako sa to u tohoto modelu nastavuje ale na mojej starej Samsung telke som musel zmenit nazov vstupu HDMI 2 na PC, inak to neslo korektne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
... nie som si isty, ale tvoja plazmova TV Samsung PS42B440 by mala mat maximalne podporovane rozlisenie 1024x768 pixelov, tento model by memal byt FHD - FULL HD. Cize rozlisenie 1920x1080p by nemal podporovat, maximalne 1920x1080i. A nemal by si zabudnut pri prepojeni s PS3 nastavit na telke rezim PC alebo GAME, neviem ako sa to u tohoto modelu nastavuje ale na mojej starej Samsung telke som musel zmenit nazov vstupu HDMI 2 na PC, inak to neslo korektne.

no podivam se na to, thle by me nenpadlo, ale myslim ze tam jde zmenit jen nazev pripojeni, ne typ... uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hlavne musis mit v nastaveni PS3 u obrazu zaskrtnuty vsechny moznosti obrazu(576 atd....) pac kdyz mas napr zaskrtnuty 1080p tak hra ktera to nepodporuje se krute vys***** :D

pokud natvrdo nastavim kvalitu na 1080i 1080p 576 a vynecham 720p, tak mi fifa bezi na max rozliseni, pokud to povolim pusti se to max 720 a je to sux

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim vas, rad by som sa spytal na podobny problem ak niekto vie poradit budem rad. 

PS3 pripojena na 4k tv starsi model asi 120cm uhlopriecka. HDMI kabel 8k 1,5m.  PS3 obnovena na povodne nastavenia , aktualizovany softvare, po pripojeni sa zapne na rozlisenie 576. Skusal som nastavovat na vysie rozlisenie aspon 720p ale len preblikne nastavenie a vrati sa spat na 576. viete mi poradit ako by sa to dalo nastavit ? na mensom lcd idu vsetky rozlisenia len na vatsej telke to nefunguje. Dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu