Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě her z PSN


patasus

Recommended Posts

Hi, chtěl bych z psn (kvůli jarním "slevám") koupit 2-3 hry.

Pokud seženu 4 lidi, jsem ochotný koupit je přes jiný účet než main.

V neděli bych kupoval. V případě zájmu samozřejmě jen platba na účet.

Jedná se (zatím) o:

Blue Toad Murder Files - 245kč (nejprve stáhněte Episode 1, která je FREE)

Pac-Man Championship Edition DX - 135kč (musíte nejdříve stáhnout ze svého účtu TRIAL verzi)

1. patasus - další Dungeon Hunter

2. Quy - další Angry Birds, Lara Croft and the Guardian of Light, příp. AC2

3. Nexikar - další AC2, Lara Croft and the Guardian of Light, Dungeon Hunter

4.

5.

V případě jen prvních 2 her na jednoho: 76kč

(nenesu zodpovědnost za nefunkčnost hry, pokud někdo nedodrží podmínky pro hru v závorkách)

PRVNÍ DVĚ HRY KUPUJI URČITĚ

Důležité: doplnil jsem pouze ty, u kterých jsem z příspěvků usoudil, že by chtěli první 2 hry (takže mě v případě nesrovnalostí opravte, dělal jsem to jen od oka). Jinak mi pište sem či do PM. Další hry nebudu vybírat do doby než nás bude opravdu 5 a jelikož slevy platí do 27.4. 2011 tak nemusíme spěchat. A nakonec: doufám, že všichni vědí, jak funguje sdílení účtu - doporučuji pak na účet moc nechodit ale co je hlavní, nemazat ho z PS3!!!

VŠE SE RUŠÍ - omlouvám se, ale prodávám PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zajem o vsechny tri - Blue Toad Murder Files, Pac-Man Championship Edition DX, Lara Croft and the Guardian of Light. S tim, ze kdyz koukam do Storu na jarni slevy, tak Blue Toad ve vyprodeji nevidim - je za 350Kc. Takze to bych Blue Toad klidne vypustil, nejake extra skvele hodnoceni to nema.

Z dalsich pak Angry Birds (40kc = min nez 10Kc na jednoho a sranda s tim je), pripadne i ten Assasin II (570Kc), ale spokojim se jenom se zakladem. Mimo jarni slevy, kdyby jeste nekdo chtel DLC k Black Ops, tak to rad pridam do baliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zajem o vsechny tri - Blue Toad Murder Files, Pac-Man Championship Edition DX, Lara Croft and the Guardian of Light. S tim, ze kdyz koukam do Storu na jarni slevy, tak Blue Toad ve vyprodeji nevidim - je za 350Kc. Takze to bych Blue Toad klidne vypustil, nejake extra skvele hodnoceni to nema.

Z dalsich pak Angry Birds (40kc = min nez 10Kc na jednoho a sranda s tim je), pripadne i ten Assasin II (570Kc), ale spokojim se jenom se zakladem. Mimo jarni slevy, kdyby jeste nekdo chtel DLC k Black Ops, tak to rad pridam do baliku.

Blue Toed Murder Files Full Season UPGRADE tam je za 245,- ....předtím jsem se lekl, že to stáhli ale teď jsem se dostal k PS3 a je to tam :)

Tak teď to tam zas není.....to je bordel.......na main účtu jsem to na PSN Storu měl, ale když jsem vytvořil novej tak to tam ve slevě není....

VYŘEŠENO - pokud stáhnete Free Episodu 1 (POZOR - automaticky to instaluje trofeje), automaticky se vám odemkne sleva za celek za 245,-

BTW: pokusím se téma nějakým způsobem zpřehlednit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu