Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak změnit pozadí v menu PSP


Guest Anonymous

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Guest Anonymous

Myslíte, že jde dávat nový pozadí na FW 1.52? A stačí mi na to jen jeden MS?

A je vůbec tenhle FW dobrej?? Tohle je totiž jedna z věcí, kterým ještě dost dobře nerozumím... Ale 'search' jsem zkoušel, to, aby se neřeklo. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
mno rekl bych ze 1.52 je na hov** jak podstivcum tak i piratum, takze bud 1.50 nebo 2.00...a pozadi asi nepujdou, to je az vymozenost 2.00..

Toto rozdeleni na POCTIVCE a NEPOCTIVCE je velmi zavadejici. Hodne lidi ma 1.50 treba prave kvuli aplikacim, ktere diky nablblosti Sony a fw 2.0 a + nejdou spoustet. Nejak nechapu proc pouzivat poledementni browser na 2.0 kdyz si na 1.50 pustim VNC a mam mnohem l;epsi moznost browsit treba na FireFoxu, stejne tak mne serou videa s maximalnim rozlisenim nekde kolem poloviny rozliseni PSP, nemoznost hrat mp3 po wifi a internetova radia, takze dokud Sony neotevre svuj system vyvojarum, zustane hodne lidi u 1.50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja spm si stiahol mnozstvo programov do PSP Homebrew a ide mi v pohode meni pozadie do psp len mam jeden taky maly napekny grafcky problem ako nahle idem spustit hry z karty tak namiesto ikoniek mi tam ukazuje biele svtorce a niektore gif obrazky ako pri dev hook mi zobrazuje hlupo.Mam FW 1.5 a ide mi to.Ale je pravda ze potrebujete mat presny rozmer pozadia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest Anonymous
Ja by som mu nedal BAN za to co tu pise ale zato aku ma fotku :|

Se ti nelibi ta zenska nebo co? :D

Ty mas nejake cudne chute :lol: :P :) :D

Mlask! Ja mit rad svalnate zeny :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Monzo to tu niekto vie a tak sa chcem spytat

1. Da sa nejak urobit aby ked dam PSPcku REBOOT tak sa automaticky nespusti UMDcko??

2. Videl som videa chalanov ako si dali TUNING PSPcka a ja som sa ku nim samozrejme pridal ako zmena pozadia na FW 1.5 a zmena FONTU(Typu pisma) ale stve ma jedno.Videl som ako maju ine video pri spustani UMDcka a Homebrew neviete ako na to??Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu